IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Електро България АД (CEZE)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    Имай предвид че точно относно това дело Чез никого не са имали съмненения в изхода му и не е имало провизии.
    Това е от последния отчет:

    Не съм имал предвид реинтегриране на провизии, а общото състояние на дружеството. Облаците от една друга КЕВР се разсейват, а ако продължават така, за 2016 г. печалбата ще над 15 000 000 лева, което си е 3К на акция. Има и неразпределена още 6 К, така че чичовите 600 лева едва ли ще бъдат проблем..

    Коментар


    • Имай предвид че точно относно това дело Чез никого не са имали съмненения в изхода му и не е имало провизии.
      Това е от последния отчет:

      Attached Files

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Вече ги намести в дивидента ли, та се кефиш толкова....

        пп За мен са малко....Поне за 600 лв на акция се надам....
        Миналата година чеха отказа предложението за 500 лева, сега отпадат претенции на НЕК, присъждат им разноски, с либерализацията нема проблеми, печалбата е супер, накрая ще вземат да се съглсят на 600 лева примерно, което е добре, но по-ми се иска да има и някакъв сплит, че това П/Е 2, ако стане П/Е 10, което не е невъзможно, кой ще ги харчи тия пари не знам...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
          Решението е окончателно и подлежи на принудително изпълнение

          Кеф!
          Вече ги намести в дивидента ли, та се кефиш толкова....

          пп За мен са малко....Поне за 600 лв на акция се надам....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
            ЧЕЗ Електро България АД-София

            Вътрешна информация по чл. 4 от Закона срещу пазарните злоупотреби с финансови инструменти16:22

            Уважаеми дами и господа,

            На основание чл. 1 от Закона за прилагане на мерките срещу пазарни злоупотреби с финансови инструменти („ЗПМПЗФИ“) във връзка с чл. 17 от Регламент (ЕС) № 596/2014 от 16 април 2014 година относно пазарната злоупотреба (Регламент относно пазарната злоупотреба), с настоящото публично дружество „ЧЕЗ ЕЛЕКТРО БЪЛГАРИЯ” АД, с ЕИК 175133827, със седалище и адрес на управление: гр. София, район „Младост“, бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк Бизнес Център, уведомява, че с Решение по арбитражно дело № 36/14 г. Арбитражен съд при БТПП е отхвърлил предявения от „Национална електрическа компания“ ЕАД, ЕИК 000649348 срещу дружеството иск за вземане в размер на 10 190 380.42 лв. Със същото решение Арбитражният съд е осъдил „Национална електрическа компания“ ЕАД да заплати на дружеството 310 941 лв., представляващи обезщетение за разноски по делото. Решението е окончателно и подлежи на принудително изпълнение.

            С уважение,
            Радослав Димитров
            Директор „Връзки с инвеститорите” на „ЧЕЗ Електро България” АД
            Решението е окончателно и подлежи на принудително изпълнение

            Кеф!

            Коментар


            • ЧЕЗ Електро България АД-София

              Вътрешна информация по чл. 4 от Закона срещу пазарните злоупотреби с финансови инструменти16:22

              Уважаеми дами и господа,

              На основание чл. 1 от Закона за прилагане на мерките срещу пазарни злоупотреби с финансови инструменти („ЗПМПЗФИ“) във връзка с чл. 17 от Регламент (ЕС) № 596/2014 от 16 април 2014 година относно пазарната злоупотреба (Регламент относно пазарната злоупотреба), с настоящото публично дружество „ЧЕЗ ЕЛЕКТРО БЪЛГАРИЯ” АД, с ЕИК 175133827, със седалище и адрес на управление: гр. София, район „Младост“, бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк Бизнес Център, уведомява, че с Решение по арбитражно дело № 36/14 г. Арбитражен съд при БТПП е отхвърлил предявения от „Национална електрическа компания“ ЕАД, ЕИК 000649348 срещу дружеството иск за вземане в размер на 10 190 380.42 лв. Със същото решение Арбитражният съд е осъдил „Национална електрическа компания“ ЕАД да заплати на дружеството 310 941 лв., представляващи обезщетение за разноски по делото. Решението е окончателно и подлежи на принудително изпълнение.

              С уважение,
              Радослав Димитров
              Директор „Връзки с инвеститорите” на „ЧЕЗ Електро България” АД

              Коментар


              • Стигнахме пак до 8 К. Ама може и още! Успех на всички които имат тук.

                Коментар


                • [http://www.investor.bg/imenata-na-bi...zultat-223926/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                    Какво стана вдясно?!
                    Някой/някои знаят нещо с добавена стойност, надявам се всички да разберем в скоро време.

                    Коментар


                    • Какво стана вдясно?!

                      Коментар


                      • http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...-v-cie-223750/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Хич не ми харесват тез покупки.....
                          Горе - долу, тримесечен оборот за ден.....Някой, нещо знае....Яд ме е, че не съм аз тоя....
                          Не го преживявай така. Според мен никой нищо не знае, но го помпят, за да не отчитат загуби. За някой от фондовете става дума. Беха се окекали тука и сега гледат като теле- железница

                          Коментар


                          • Хич не ми харесват тез покупки.....
                            Горе - долу, тримесечен оборот за ден.....Някой, нещо знае....Яд ме е, че не съм аз тоя....

                            Коментар


                            • Значи на 7 може, ама на 8 не?
                              Без препоръки!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                уф, значи, почвам да се навивам да закупя 1 или 2 хартии тук, но още се чудя сериозно. Иначе супер много ми харесва, че акцията е скъпа и бутикова, ама тези излишни трупания на пари, без да се раздава дивидент, ама много ме притесняват
                                Успех на държащите тук
                                Грую, какво се нахвърли като на 18 г уиски.....
                                Споко бре, няма да свършат...

                                Да заилядиш !

                                пп И аз покрай теб ...

                                Коментар

                                Working...
                                X