IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
    Ако ЧЕЗ имат ликвидни проблеми и не са готови да извадят 100 млн. лв., какво по-естествено да се уговорят др. институционален инвеститор да го купи за тях с определена възвращаемост .. за определен срок?!
    Също така защо трябва да придобият 100%? Може да са решили на този етап чисто и просто да контролират около 3/4!

    Не е препоръка!
    Има логика в това, което казваш, щото според моя брокер, най-големи са били бидовете на Булбанк за собствена сметка

    Коментар


    • Ми явно ще трябва да изчакаме и ще видим,след утре ще са по ясни нещата.
      Не е препоръка!

      Коментар


      • Алооо ЧЕззззззз, да вземете да ми пуснете тока вече, аааааа

        Коментар


        • Помисли ..:

          Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Мисля че росен е прав. Иначе няма такава тъпа игра на мажоритар. Да не се сложат ордери около минималната и да се бидне доста по-малко от предлаганото количество.
          Явно ще си имаме публично ЕРП и ще си го трейдваме на база фундамент, а не на база очаквано търгово. Хубаво е на БФБ да остане едно такова, още по-хубаво е че това ще е най-голямото в БГ. Ще привлича чужденци след като приватизират БФБ.
          А ПФ като са се налапали надали ще го оставят без подкрепа. Даже може за НГ едно рали да му спретнат Но определено ще иска нерви и чакане.
          Ако ЧЕЗ имат ликвидни проблеми и не са готови да извадят 100 млн. лв., какво по-естествено да се уговорят др. институционален инвеститор да го купи за тях с определена възвращаемост .. за определен срок?!
          Също така защо трябва да придобият 100%? Може да са решили на този етап чисто и просто да контролират около 3/4!

          Не е препоръка!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от trader1313 Разгледай мнение
            Абе от Чехите всичко може да се очаква.И въпреки това не ми се вярва да остане публично.
            +1

            И аз така мисля! Покупките вероятно са на мажо-то през разни банки, за да не е явно и да не прави търгово. Рано или късно обаче ще лъсне и ...
            Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

            Коментар


            • Абе от Чехите всичко може да се очаква.И въпреки това не ми се вярва да остане публично.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Мисля че росен е прав. Иначе няма такава тъпа игра на мажоритар. Да не се сложат ордери около минималната и да се бидне доста по-малко от предлаганото количество.
                Явно ще си имаме публично ЕРП и ще си го трейдваме на база фундамент, а не на база очаквано търгово. Хубаво е на БФБ да остане едно такова, още по-хубаво е че това ще е най-голямото в БГ. Ще привлича чужденци след като приватизират БФБ.
                А ПФ като са се налапали надали ще го оставят без подкрепа. Даже може за НГ едно рали да му спретнат Но определено ще иска нерви и чакане.
                Колко и да ни се иска .......
                Нещата не са добре. Мислех че ще има по голямо търсене...
                Да му мислят тези който покриват ЧЕЗ с Енерго ПРО и други БФБ компании ..
                Ако утре не се продадат какво правим.....
                Не е препоръка....

                Коментар


                • Ей тези пенсиите, ако са те са развързали кесиите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Не ми се вярва пенсиите да са извадили 82 мил, просто мажоритаря е с друга стратегия, точно заради пасивността на ПФ .. видя на Енергото какво беше...

                    п. п.
                    ...оферти за 60 млн. лв. през Уникредит Булбанк..
                    Мисля че росен е прав. Иначе няма такава тъпа игра на мажоритар. Да не се сложат ордери около минималната и да се бидне доста по-малко от предлаганото количество.
                    Явно ще си имаме публично ЕРП и ще си го трейдваме на база фундамент, а не на база очаквано търгово. Хубаво е на БФБ да остане едно такова, още по-хубаво е че това ще е най-голямото в БГ. Ще привлича чужденци след като приватизират БФБ.
                    А ПФ като са се налапали надали ще го оставят без подкрепа. Даже може за НГ едно рали да му спретнат Но определено ще иска нерви и чакане.

                    Коментар


                    • Ако са пенсиите ...

                      Първоначално изпратено от rossen Разгледай мнение
                      де да бях се объркал.... Не гледай обема, пенсионерите го навъртяха. Щом стигна до минималната и артиса....
                      Ако са пенсиите не биха купили толкова ако нямат договорка с мажоритаря! Какво им пречи да купуват за него?

                      Коментар


                      • утре ще има доста лимити на минималната цена мисля аз

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от rossen Разгледай мнение
                          де да бях се объркал.... Не гледай обема, пенсионерите го навъртяха. Щом стигна до минималната и артиса....
                          Не ми се вярва пенсиите да са извадили 82 мил, просто мажоритаря е с друга стратегия, точно заради пасивността на ПФ .. видя на Енергото какво беше...

                          п. п.
                          ...оферти за 60 млн. лв. през Уникредит Булбанк..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            Нещо се обърка май?
                            де да бях се объркал.... Не гледай обема, пенсионерите го навъртяха. Щом стигна до минималната и артиса....

                            Коментар


                            • Чак да се е объркало ... но явно тук пенсиите са се включили ... иначе кой да е взел толкова акции?
                              Liverpool was made for me and I was made for Liverpool!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от rossen Разгледай мнение
                                Ай честито, без мажоритар тоя път...
                                Нещо се обърка май?

                                Оборот (лв.): 82 511 287.89

                                ЧЕЗ Електро България АД-София 9 485.370

                                ЧЕЗ Разпределение България АД 1 605.850

                                Коментар

                                Working...
                                X