IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    По точно ...
    Напоследък купувам много оп ЕРП от Карол.....
    Колко да си изкупил ?
    Честно, има нещо много гнило! Най-малко големите трябва да питат: "Не е ли еднаква практиката на ЕРП, предприети ли са подобни проверки в ЕВН, а Топлофикациите?"
    За мен в София много по-неясни (и високи) са сметките на Топлофикация

    Интересно е също, че в един момент в Благоевград протеста бе насочен срещу Кунева, днес - пред президентството, но никога пряко срещу МС
    Last edited by onakilev; 17.02.2013, 21:58.
    Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
      Ще има прибиране на дяловете от цацата - нищо ново!

      Интересно, Доверие и Карол пак ли управляват чужди пари? Доверие неса първи приятели с Т.М, а са в една лодка..
      Тук може да има и игра в играта, тим да се опитат да приберат акциите на доверие, а защо не и мажоритарния пакет. Това са само предположения разбира се.
      Veni, Vidi, Vici

      Коментар


      • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
        Ще има прибиране на дяловете от цацата - нищо ново!

        Интересно, Доверие и Карол пак ли управляват чужди пари? Доверие не са първи приятели с Т.М, а са в една лодка..
        По точно ...
        Напоследък купувам много оп ЕРП от Карол.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
          Ще има прибиране на дяловете от цацата - нищо ново!
          +1.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Мисля, че няма да има национализация.
            Ще има прибиране на дяловете от цацата - нищо ново!

            Интересно, Доверие и Карол пак ли управляват чужди пари? Доверие неса първи приятели с Т.М, а са в една лодка..
            Last edited by onakilev; 17.02.2013, 21:37.
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              ВСе пак сме в ЕС... а не във Венецуела...
              как го мислиш...
              Мисля, че няма да има национализация.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                Мерси, но мисля да пропусна, Монти.
                Пожелавам ти успех.
                Не могат да нациоаолизират едни а другите да оставят ... ще карат на ред...
                и понеже са неандерталци ще национализират по такъв начи за да бъдат осъдени от първият съд който ги докопа....

                Коментар


                • [QUOTE=Монти;1059393467]Другарите от ГЕРБ са на душевен кръстопът...
                  Дали да изчакат да ги свали народното недоволство или да изчакат до изборите който да изгубят катастрофално...

                  Според мен си осигуряват финансово победата в момента, а куп глупци им помагат
                  Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Дали?
                    ВСе пак сме в ЕС... а не във Венецуела...
                    как го мислиш...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Купувай...
                      Ако пуснат акциите по 1200лв или по 5К .....
                      При национализация ще има независим оценител и държавата ще плати и последният кабел и пропуснатата печалба до 2020..г.
                      Мерси, но мисля да пропусна, Монти.
                      Пожелавам ти успех.
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Купувай...
                        Ако пуснат акциите по 1200лв или по 5К .....
                        При национализация ще има независим оценител и държавата ще плати и последният кабел и пропуснатата печалба до 2020..г.
                        Дали?
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                          Тази позиция утре ще е сред по-интересните.
                          Но както многократно съм казвал, нямам и не смятам да имам.
                          Не е препоръка.
                          Купувай...
                          Ако пуснат акциите по 1200лв или по 5К .....
                          При национализация ще има независим оценител и държавата ще плати и последният кабел и пропуснатата печалба до 2020..г.

                          Коментар


                          • Тази позиция утре ще е сред по-интересните.
                            Но както многократно съм казвал, нямам и не смятам да имам.
                            Не е препоръка.
                            Custodite sortem vestram

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                              ДА, Деси, съгласен съм!

                              Но никой няма право да пуска 'БОМБИ' в медийното пространство за публично дружество и да всява ПСИХОЗА на пазара!
                              За такива действия закона е категоричен и трябват санкции!

                              Поздрави!
                              Другарите от ГЕРБ са на душевен кръстопът...
                              Дали да изчакат да ги свали народното недоволство или да изчакат до изборите който да изгубят катастрофално...
                              Имат няколко решения..
                              Да махнат увеличението от 13 %
                              Да национализират ЧЕЗ
                              Да сложат шапка на ЕРП някой държавен чиновник -началник....
                              Ако нищо не правят някоя от партиите ще яхне протестите..... вече има полиници от опозицията като "граждани"...
                              Интересно е държавата да изкупи обратно ЧЕЗ и Енерго Про...
                              Нямат пари за пенсии ,може още някой дълг да пуснат тези дни....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                                По 30 хил. лв./човек би било добре за начало! Поне да научат нещо полезно за живота и публичните компании!
                                +1
                                А може и ДАНС да се поразбутат кой е организатор на протеста и от всички монополи как "случайно" все към ЧЕЗ и ЕРП се насочва общественото внимание! Кой допусна така лесно да се затвори не само Орлов мост (помним колко счупени глави имаше, когато Зелениете го затвориха), а дори и Е79, при все че имаше предварително инфо за тези намерения. Как се проверява издъно точно Чез, които имат най-малко проблеми с мрежата и може би най-малко недоволни клиенти в София по простата причина, че тук масата от хората не се отпляват на ток и сметките са около 50 лв.
                                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X