IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • кой му пука, че коня го нема,
    впрегай и карай
    Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
    Ми то и хоремаг няма бре губер

    Коментар


    • и трите , дядо попе,
      и трите
      Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Късни... какво ,бира ,ракия ,вино...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
        Аз ще плюя на принципите и ще пълня CIM, явно това е бъдещето на БГ !
        Не е препоръка за търговия, мое мнение си е!
        Те за мен са колос на глинени крака...
        Исканията на Варна включват и ТИМ проверка....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
          жалко, че нема къси
          у хоремага
          Ми то и хоремаг няма бре губер

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
            жалко, че нема къси
            у хоремага
            Късни... какво ,бира ,ракия ,вино...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


              Добре че не попълних достатъчно и имам възможност за още....
              Само аз ли мисля така....
              Аз ще плюя на принципите и ще пълня CIM, явно това е бъдещето на БГ !
              Не е препоръка за търговия, мое мнение си е!
              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

              Коментар


              • жалко, че нема къси
                у хоремага

                Коментар


                • Мисля, че национализация няма да има. Ще наложат санкции и глоби. А, относно акциите може да слязат малко, но нещата ще се оправят рано или късно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                    В БГ не е важно каквое станало наулицата (там не съм бил), а какво е рекло БТВ-то (ще разберете каква сила са)

                    сега обявиха че се обмисля взимането на лиценза на ЕРП ... подразбира се...ЧЕЗ
                    Утре ще е тегаво във всички позиции на ЕРП...
                    Добре че не попълних достатъчно и имам възможност за още....
                    Само аз ли мисля така....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Във Варна и София бяха срещу управляващите във лицето на БорисоФ .....
                      В БГ не е важно каквое станало наулицата (там не съм бил), а какво е рекло БТВ-то (ще разберете каква сила са)
                      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батко Пешо Разгледай мнение
                        Няма да е лошо и на веикатата и на телефоните да живее майка им.И там има много за бой.
                        Оооо, тези монополи Боко вече ги поребори: http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=217374
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                          Колко да си изкупил ?
                          Честно, има нещо много гнило! Най-малко големите трябва да питат: "Не е ли еднаква практиката на ЕРП, предприети ли са подобни проверки в ЕВН, а Топлофикациите?"
                          За мен в София много по-неясни (и високи) са сметките на Топлофикация

                          Интересно е също, че в един момент в Благоевград протеста бе насочен срещу Кунева, днес - пред президентството, но никога пряко срещу МС
                          Във Варна и София бяха срещу управляващите във лицето на БорисоФ .....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                            Категорично, поне що се отнася до ОП! Друг е въпроса, че имат и други преГрешения в ущърб на клиентите, БЛАГОСЛОВЕНИ от ДКЕВР.

                            Но въпроса ТУК е друг и той касае в случая ПУБЛИЧНОТО дружество ЧЕЗ!

                            Ако ЩЕ оправяме ДЪРЖАВАТА, едновременно с енергоразпределителните дружества няма да е лошо да се ПРЕВЪЗПИТАТ и НАУЧАТ и държаните служители.
                            За начало би било прекрасно надзорът да глоби ГОЛОБРАДИЯ министър и всички държавни служители, които създадоха психоза днес на пазара! По 30 хил. лв./човек би било добре за начало! Поне да научат нещо полезно за живота и публичните компании!
                            Няма да е лошо и на веикатата и на телефоните да живее майка им.И там има много за бой.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
                              Тук може да има и игра в играта, тим да се опитат да приберат акциите на доверие, а защо не и мажоритарния пакет. Това са само предположения разбира се.
                              В този ред на мисли ще добавя, че всичко започна във Варна и че там днес си подаряваха цветя със Жандармерията, а кметът опъна националния флаг в "знак на съпричастност"..... Там всичко става по заповед на щуката. Кой е щуката няма смисъл да пояснявам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                                Ще си измият ръцете със Семерджиев, а той е в най- ниското ниво.
                                Tамън ще разбере че там дето големите си мерят железата не трябва да се навежда с подмит........

                                Коментар

                                Working...
                                X