IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • След като отнемат лиценза, ЧЕЗ има право да заведе дело. До произнасяне на съда се назначава управител с ограничени пълномощия или по взаимно съгласие между ЧЕЗ и ДКЕВР или ако не се постигне такова - ДКЕВР има право сама да си го назначи.
    След произнасяне от съда..... спорът от вчера, според мен ДКЕВР има право да ги задължи да си продадът преносната инфраструкутра.
    По закон ДКЕВР може да упражни контрол и да гарантира електроснабдяването.

    Коментар


    • И като им отнепат лиценза, кой ще оперира мрежата и как ще стане веднага

      Или ще има мрак в 1/3 от българия за месец-два

      Коментар


      • И ся кво прайм ...

        След назначаване на служебен оператор какво следва ?

        Има ли вариант за връщане на лиценза.
        Veni, Vidi, Vici

        Коментар


        • Уго Чавес пасти да яде! Не ме слушай какво ти говоря, а какво правя..... Значи продаде им 1/3 от предприятието преди 3 месеца, а сега ще им ги взима

          Има договори и те се изпълняват!......... Точка

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            На база официални изявления на министър-председателя на Република България и информация от медиите за изявление на Прокуратурата за отнемане на лиценза на ЧЕЗ Разпределение АД и ЧЕЗ Електро България АД и на основание чл. 65 (1), т.1 във връзка чл. 65 (2), БФБ-София спира временно търговията с двете емисии до края на търговската сесия.
            То не става само в кафенето да се виси! При положение, че от неделя Добрев говори за възможно отнемане на лиценза, редно беше още вчера да спрат търговията!

            Коментар


            • Спряха ги!

              Коментар


              • На база официални изявления на министър-председателя на Република България и информация от медиите за изявление на Прокуратурата за отнемане на лиценза на ЧЕЗ Разпределение АД и ЧЕЗ Електро България АД и на основание чл. 65 (1), т.1 във връзка чл. 65 (2), БФБ-София спира временно търговията с двете емисии до края на търговската сесия.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                  Монти
                  Не е препоръка.
                  Писах ,че е идиот но никой не ми вярваше....
                  Много бързахте с купуването .......
                  Лудница...

                  Коментар


                  • И трите ЕРП-та са глобени днес, а в рамките на днешния ден ЧЕЗ ще бъде отнет лицензът, съобщи Борисов.

                    Коментар


                    • Монти
                      Не е препоръка.
                      Custodite sortem vestram

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                        Ясна тя...
                        ще отнемат лиценза на ЧЕЗ

                        Коментар


                        • BB - Днес взимаме лиценза на ЧЕЗ?!

                          От Дарик радио

                          Коментар


                          • Честито!

                            Коментар


                            • Ясна тя...

                              Коментар


                              • От 1 март можем да намалим с 8% цената на тока, ако ДКЕВР се съгласят.

                                Това каза министър-председателят Бойко Борисов.

                                По думите му ЕРП-тата няма да се национализират. Категорично съм противняма да съм аз този, който ще национализира - повтарям ние няма да национализирамел каза Боpсов.

                                Коментар

                                Working...
                                X