IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не се заблуждавайте...

    Не се самозалъгвайте, ходът с отнемането на лицензията няма нищо общо с това по вестниците и улиците, а е ЕДИНСТВЕНО и само поради факта, че чехите си продават дяла и в момента тече пазарлъка точно колко струва с КУПУВАЧА.

    Току що Боко му спести няколко стотин милиона евро, предполагам срещу 50% от спестеното.

    И в неразборията около изборите или преди това, след смяната на собствеността, триумфално лиценза ще бъде върнат или, о, каква изненада, отнемането ще падне в съда, но вече собственика ще е друг и той ще обещае, че никога повече няма да прави така и т.н........

    А кой е купувача бе дискутирано около нова година....

    Коментар


    • Стига сте ривали. Тук повечето сте чиновници, ще си наваксате от увеличените заплати Пийте по една студена вода...
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
        НЯКОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ ЛИ ПРЕЗ КОЙ ПОСРЕДНИК СЕ КУПИХА ГОЛЕМИТЕ КОЛИЧЕСТВА НА 1200 ЛВ. точно преди да спрат търговията?
        Благодаря Предварително!


        Иначе съм бесен ... Вчера опищях орталъка, че трябва да се спре търговията, но НИЩО не се случи отново. Това комисия, това надзор ... Едвам успях да се вредя и изсипах всичко в последния момент на пазар ..


        Приятелчета, ето за това е необходимо да се обединим в НПО, защото спасение за инвеститора не иде от никъде! Сега ако имахме някакво представителство можехме да протестираме специално и организирано да подадем искове ... Та нали тази държава преди два месеца ни продаде 33% за > 100 млн. лв.
        Къде ги видя големите количества - 51 бр. акции от общо 193 000. Без паника!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
          Аз продължавам да мисля, че ходът е популистки. Прокуратурата не може да отнеме лиценза нито Бойко Борисов. Лиценза може да отнеме ДКЕВР.
          ДКЕВР която в момента е управлявана от назначена и уволнена шефка. Която казва че застава зад протестиращите. Бяхме свидетели как една управляваща партия създаде недоволство срещу едни фирми. И след това шефа на тази управляваща партия взима лиценза на най-голямата от тези фирми. И след това този лиценз ще бъде даден от същата тази очевидно комупирана ДКЕВР незнайно за сега на кого.

          Мислех си че България е загърбила мутренските години, но очевидно силно съм надценил действителността. За мен поне съм решил повече нито лев в България. Това тук е едно управлявано от мутри блато, където няма никаква сигурност за права на собственост, никакво върховенство на закона изобщо хаос и произвол в действие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Голямото важно !!! Нужни са вътрешни инвестиции, а не колониално робство.

            Държавата да спре да пропилява данъците ни за спонсорираната гнусотняшка раждаемост и да се завърне като икономически субект, народът да бъде подучен да инвестира в реалната икономика поне 30% от депозитченцата и паричките под дюшеченцата - за си възвърнем електроразпределенията, златодобивът, добивът на медец и т.н. - и няма и да се сещаме за чужди инвестиции.
            Импе инвестицията не е мръсна дума, напротив! Аз съм за изпълнението на всички договори, независимо дали са изгодни или не...... Видяхме какво се случи, когато Луканов и Стоян Александров обявиха дефолт

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
              НЯКОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ ЛИ ПРЕЗ КОЙ ПОСРЕДНИК СЕ КУПИХА ГОЛЕМИТЕ КОЛИЧЕСТВА НА 1200 ЛВ. точно преди да спрат търговията?
              Благодаря Предварително!


              Иначе съм бесен ... Вчера опищях орталъка, че трябва да се спре търговията, но НИЩО не се случи отново. Това комисия, това надзор ... Едвам успях да се вредя и изсипах всичко в последния момент на пазар ..


              Приятелчета, ето за това е необходимо да се обединим в НПО, защото спасение за инвеститора не иде от никъде! Сега ако имахме някакво представителство можехме да протестираме специално и организирано да подадем искове ... Та нали тази държава преди два месеца ни продаде 33% за > 100 млн. лв.
              Не са ли чел че акциите могат и да падат.. погледни какво става с енергиините компании в Европа от няколко месеца...

              Коментар


              • Намерих отговор. Благодаря на отговорилите

                Коментар


                • Аз продължавам да мисля, че ходът е популистки. Прокуратурата не може да отнеме лиценза нито Бойко Борисов. Лиценза може да отнеме ДКЕВР.
                  Veni, Vidi, Vici

                  Коментар


                  • НЯКОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ ЛИ ПРЕЗ КОЙ ПОСРЕДНИК СЕ КУПИХА ГОЛЕМИТЕ КОЛИЧЕСТВА НА 1200 ЛВ. точно преди да спрат търговията?
                    Благодаря Предварително!


                    Иначе съм бесен ... Вчера опищях орталъка, че трябва да се спре търговията, но НИЩО не се случи отново. Това комисия, това надзор ... Едвам успях да се вредя и изсипах всичко в последния момент на пазар ..


                    Приятелчета, ето за това е необходимо да се обединим в НПО, защото спасение за инвеститора не иде от никъде! Сега ако имахме някакво представителство можехме да протестираме специално и организирано да подадем искове ... Та нали тази държава преди два месеца ни продаде 33% за > 100 млн. лв.

                    Коментар


                    • Котировките при мен изчезнаха - да не спря БФБ търговията? На сайта им няма съобщение.

                      Коментар


                      • Кире, не знам да има партия която да се опълчи в моментае на тълпата След четири месеца са избори, няма къде да мърдат.

                        Коментар


                        • Сега ТИМ ще ги купят, а комисионните в герболшевиките

                          Коментар


                          • Е ПО ГОЛЕМИ КОМУНИСТИ ОТ ТЕЗИ НЯМА.пОЗДРАВИ НА ГЕРБ от др.Чавес. Сега ще има съд и санкции от ЕС, ама ББ да ги плаща нали те приватизираща дяла преди месеци

                            Коментар


                            • Защо каша? Че те и сега не ги управляваха. Всяко повишение трябваше да бъде одобрено от ДКЕВР. Сега ДКЕВР ще си сложи собствен управител и до произнасяне на съда нищо няма да се прави.
                              Напишете в гуглето Закон за енергетиката и четете около 50 чл. Не е много.

                              Коментар


                              • Къде е тази прокуратура, която за лицензи ми говори?
                                Кой ще води заседанието на ДКЕВР? Онази с цигарите ли? Държавата, ако не си свърши работата, има съдилища и извън нея!
                                Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                                Коментар

                                Working...
                                X