IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://plovdivchanin.com/2013-01-07-...%84%D0%B0.html

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      Още не сме осъзнали какво се случва в БГ, ама се връщаме 20 години назад във времето ... че тълпата е откачила и не разбиора какво иска това е ясно, но когато имаш някой абсолютно изтрещял на върха на пирамидата на държава е тогава става наистина страшно. Плюл съм и НДСВ и тройната коялция, но там имаше умни хора, сега се управляваме еднолично и то от човек дето не е с всичкия си. Ще плащаме тепърва прескъпо за дяволиите му. Е и в това управление имаше няколко човека за цвят дето малко го вразумяваха - Трайков и Дянков, но вече ги няма .... защо ли ...

      Днес отваряме нова страница ....
      Много си прав...
      Става въпрос за властта и за живота му и е готов на всичко само да не си подаде оставката...Протестиращите който бяха при него бяха поставени хора и не му искаха оставката .... после се разбра че те не преставляват никого ...
      Те се съгласиха на ЧЕЗ лицинза и 8% намаление на тока...
      Изобщо фарс...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
        Медиите и управляващите слагат в устата на хората ЧЕЗ (няма какво да обсъждаме стадото). Аз съм от София и е смешно тук да се говори за ЧЕЗ, че на мен сметката ми за вода е по-висока.
        Парното тук е мнооогоо по-голяма далавера и ДАЙ БОЖЕ довечера Тиквата да разбере, че протестът не е срещу ЧЕЗ!
        Протеста очевидно е направен от Боко. Самите ГЕРБ са го режисирали с една единствена цел да могат да вземат лиценза на ЧЕЗ.

        А протестиращите са просто едни използвани наивници

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Silver Fox Разгледай мнение
          Някой остана ли с акции тук. Като гледам май всички сте натиснали днес sell бутона
          Аз още имам

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Ревете срещу ЧЕЗ, после ревете ,че ги наказват .....не се УбъркАх....
            Медиите и управляващите слагат в устата на хората ЧЕЗ (няма какво да обсъждаме стадото). Аз съм от София и е смешно тук да се говори за ЧЕЗ, че на мен сметката ми за вода е по-висока.
            Парното тук е мнооогоо по-голяма далавера и ДАЙ БОЖЕ довечера Тиквата да разбере, че протестът не е срещу ЧЕЗ!
            П.С.: Имам акции!
            Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

            Коментар


            • Някой остана ли с акции тук. Като гледам май всички сте натиснали днес sell бутона
              Veni, Vidi, Vici

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Чао, чао, ЧЕЗ! Добре дошла офшорка, която ще изкупи панически комапнията на минималната възможна цена (ако не са го направили вече) и ще прехвърли бизнеса в правилните ръце...
                БЛИЦ Новини - След изявлението на премиера: Свалиха акциите на ЧЕЗ от борсата
                www.blitz.bg
                мисля си, че в момента текат совалки за преговори с трибуквени структури ...
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Още не сме осъзнали какво се случва в БГ, ама се връщаме 20 години назад във времето ... че тълпата е откачила и не разбиора какво иска това е ясно, но когато имаш някой абсолютно изтрещял на върха на пирамидата на държава е тогава става наистина страшно. Плюл съм и НДСВ и тройната коялция, но там имаше умни хора, сега се управляваме еднолично и то от човек дето не е с всичкия си. Ще плащаме тепърва прескъпо за дяволиите му. Е и в това управление имаше няколко човека за цвят дето малко го вразумяваха - Трайков и Дянков, но вече ги няма .... защо ли ...

                  Днес отваряме нова страница ....

                  Коментар


                  • Чао, чао, ЧЕЗ! Добре дошла офшорка, която ще изкупи панически комапнията на минималната възможна цена (ако не са го направили вече) и ще прехвърли бизнеса в правилните ръце...
                    БЛИЦ Новини - След изявлението на премиера: Свалиха акциите на ЧЕЗ от борсата
                    www.blitz.bg

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      Ревете срещу ЧЕЗ, после ревете ,че ги наказват .....не се УбъркАх....
                      Абе луда работа, няма угодия ! Мен ако питаш повечето не знаят какво искат.

                      Коментар


                      • Ревете срещу ЧЕЗ, после ревете ,че ги наказват .....не се УбъркАх....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                          Да, 51 /от общо 103 изтъргувани/ акции по 1200,00 лв. след като се разбра че им взимат лиценза?!

                          Та въпроса ми беше:
                          Хареса ми маркета ...
                          точно както е на запад...
                          като обяви че няма да национализира ,почнаха да купуват ЕРП ,като обяви чи взимат лиценза почнапха да продават ...
                          лошото е че БФБ както винаги взе решенията си със закъснения...става въпрос за спиране на търговията...
                          Last edited by Монти; 19.02.2013, 15:20.

                          Коментар


                          • ХААА НАИСТИНА ЛИ Е СПРЯНА ТЪРГОВИЯТА- НЯМА КОТИРОВКИ
                            хОДА Е ПОПУЛИСТКИ ЗА ДА СИ ДОИЗКАРАТ МАНДАТА...Искам да попитам другарите герболшевики..
                            1.КАТО НАЦИОНАЛИЗИРАТЕ ЛИ ПРИВЛИЧАТЕ ЧУЖДИТЕ ИНВЕСТИТОРИ
                            2,КАТО УПРАВЛЯВАТ СЛЕД ВЗЕМАНЕТО НА ЛИЦЕНЗА ЕКСПЕРТИТЕ ОТ ЧЕЗ, ПО КОМПЕТЕНТНИ ЛИ ЩЕ СА И ЩЕ НАМАЛЕЕ ЛИ ЦЕНАТА НА ТОКА ФОРМИРАНА САМО 15 % ОТ ЧЕЗ
                            3,ГОТОВИ ЛИ СТЕ ГЕРБОЛШЕВИКИ ДА ПЛАТИТЕ САКЦИИТЕ ОТ ДЕЛАТА И ЕС ЗАРАДИ ГЛУПОДТИТЕ , КОИТО ПРАВИТЕ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tuj-to Разгледай мнение
                              Не се самозалъгвайте, ходът с отнемането на лицензията няма нищо общо с това по вестниците и улиците, а е ЕДИНСТВЕНО и само поради факта, че чехите си продават дяла и в момента тече пазарлъка точно колко струва с КУПУВАЧА.

                              Току що Боко му спести няколко стотин милиона евро, предполагам срещу 50% от спестеното.

                              И в неразборията около изборите или преди това, след смяната на собствеността, триумфално лиценза ще бъде върнат или, о, каква изненада, отнемането ще падне в съда, но вече собственика ще е друг и той ще обещае, че никога повече няма да прави така и т.н........

                              А кой е купувача бе дискутирано около нова година....
                              Ето това е едно смислено лишено от емоции мнение. Хубаво е всички да се замислим и да навържем случващото се. Защо отнемат лиценза само на ЧЕЗ? А на другите ЕРП-та ... само глоба. Нещата са много подозрителни, но прокоратурата си има друга работа в момента
                              Veni, Vidi, Vici

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от scandy Разгледай мнение
                                Къде ги видя големите количества - 51 бр. акции от общо 193 000. Без паника!
                                Да, 51 /от общо 103 изтъргувани/ акции по 1200,00 лв. след като се разбра че им взимат лиценза?!

                                Та въпроса ми беше:
                                Konsultant
                                НЯКОЙ ЩЕ МИ КАЖЕ ЛИ ПРЕЗ КОЙ ПОСРЕДНИК СЕ КУПИХА ГОЛЕМИТЕ КОЛИЧЕСТВА НА 1200 ЛВ. точно преди да спрат търговията?
                                Благодаря Предварително!

                                Коментар

                                Working...
                                X