IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Ами заради дивидент вероятно
    Такава компания не се продава-купува от ден за два
    Новините са добре планиране поне според мен
    Хайде толкова от мен препоръки нямам
    ясно но ситуацията е много различна в момента и според мен сме на финалната права

    ден-два? все пак много месеци минаха вече

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      така така поне обоснови се защо ще чакат до Юни
      Ами заради дивидент вероятно
      Такава компания не се продава-купува от ден за два
      Новините са добре планиране поне според мен
      Хайде толкова от мен препоръки нямам

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        Добре нека видим аз казвам че тук сделка няма да има преди юни
        Кой ще купува е друга тема за някои неща всеки сам си прави сметките
        така така поне обоснови се защо ще чакат до Юни

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          Това че те мързи да четеш няма да ти помогне има потвърден купувач от водещи медии чиято оферта се очаква да бъде официално одобрена от директорите а в същото време основният конкурент заявява че с този нов заем ще инвестира в проекти в Турция!
          Добре нека видим аз казвам че тук сделка няма да има преди юни
          Кой ще купува е друга тема за някои неща всеки сам си прави сметките

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Бързаш и ти като безкозовия прочети новините от зад на пред
            Това че те мързи да четеш няма да ти помогне има потвърден купувач от водещи медии чиято оферта се очаква да бъде официално одобрена от директорите а в същото време основният конкурент заявява че с този нов заем ще инвестира в проекти в Турция!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Няма лято няма есен зимата ще дойде с песен никой няма да те чака до лятото до 1-2 месеца сигурно всичко ще е приключило
              Бързаш и ти като безкозовия прочети новините от зад на пред

              Коментар


              • https://www.investor.bg/bylgariia/5/...igacii-251300/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Не съм ти чел статията но за мен купувача не се знае още ,до лятото едва ли ще има сериозен
                  До тогава има още много статии да излязат
                  Няма лято няма есен зимата ще дойде с песен никой няма да те чака до лятото до 1-2 месеца сигурно всичко ще е приключило

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Пускат 370 млн евро облигация но не е за ЧЕЗ ! Според мен купувачът вече го знаем но това което все още не знаем е цената която са платили

                    http://byznys.ihned.cz/c1-65974830-p...ez-dvojnasobne
                    Не съм ти чел статията но за мен купувача не се знае още ,до лятото едва ли ще има сериозен
                    До тогава има още много статии да излязат

                    Коментар


                    • Пускат 370 млн евро облигация но не е за ЧЕЗ ! Според мен купувачът вече го знаем но това което все още не знаем е цената която са платили

                      http://byznys.ihned.cz/c1-65974830-p...ez-dvojnasobne

                      Коментар


                      • Да vale звучи логично така

                        Коментар


                        • Колеги ,явно не следите новините много.

                          Енерго про вероятно ще упражни кол опцията за да закрие облигационна емисия от 130 млн. евро от преди година ,за да може емитира нова емисия за 350 млн евро ,за да участва евентуално в покупка на .... знаете какво
                          Енерго-Про получи разрешение да стане гарант на задължения до 350 млн. евро

                          Има и документи от проведено ОСА на облигационерите преди около месец.




                          А може просто да е намерил по-евтино финансиране от някоя банка ?
                          Чешкото дружество Energo Pro е сочено за кандидат-купувач на бизнеса на ЧЕЗ в България

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Интересно само аз ли го разбирам като отказване от облигационният заем и изплащане на облигационерите всички дължими суми и лихви предсрочно,а това би означавало точно обратното -отказване от по-нататъшна борба и спестяване бъдещи разходи по заема?!?
                            Нека да видим как се развие мача

                            Коментар


                            • И аз го разбирам, че изплащат предсрочно. Не им трябват парите и са се отказали от наддаването.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                                Аз го разбирам ,че Енерго-Про доста държат и искат да вземат ЧЕЗ
                                Както се вижда няма да имат проблем с плащането въпроса е на каква цена да стане да видим как ще реагират другите кандидати
                                Тук поне аз очаквам развитие след юни месец
                                Интересно само аз ли го разбирам като отказване от облигационният заем и изплащане на облигационерите всички дължими суми и лихви предсрочно,а това би означавало точно обратното -отказване от по-нататъшна борба и спестяване бъдещи разходи по заема?!?

                                Коментар

                                Working...
                                X