IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

    +1 Не разбирам хипотезите, че новия собственик ще получи част от парите от делото при положение, че бъде спечелено от чехите и с тях новия собственик ще покрие част от задълженията си към банките
    Тук няма какво да разбираш, просто нагнетяване на политичекста обстановка, която и без това си е достатъчно нагнетена по сделкта, на която 80% олигофрени кълват. Тъжно, но факт.

    Иначе на мен ми се върти друга врътка - тип София ленд, но там не стана на 100% - залагат се акциите пред банката-бушон, не се връща заема, Гинка горе, ама на нея не и дреме, банката взема имота и после някой пакистански младеж на 26 години го придобива с нов заем Гледаме мача.
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
      Неговото мнение е важно. Е, трябва да се примири с обстоятелството, че не е първият прозрял.
      Схемаджиите постигнаха непостижимото.
      С изключение на участниците в схемата и затъналите в конфликт на интереси користолюбци, цялата останала България е обединена.
      Това не успя да постигне и злополучната И Конвенция.

      А иначе, По-важно е кой е бил пръФ!
      Съгласен съм със вас.
      Не бих могъл да го напиша по добре.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        според мен гаранцията от уникредит е чисто проформа.... като им чета как ще плащат вероятно това просто за 'престиж' ... въпреки, че с тази селска пръчка без средно образование и дълга история с нап не виждам за какъв престиж може да се говори...

        очаквам собственици да се окажат дебелан и георгиу и Бай Х разбира се скрит зад някоя фирмичка
        +1
        Само дето БХ по-скоро не е! Формално разсъждавам. Той възложи на д@нс пълно разследване. След подобни възлагания всички аферисти и схемаджии у нас се насират. Не знам от какво, може от ужас, може и от ... друго.
        Освен ако има някакви нови модели фирмички - с технологи я стелт

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

          Да, Съни, започна се!
          Абсолютно немотивирани, напълно лайняни послания, с ясна социална компонента към гласоподавателите.
          Вечно съм се чудел, как е възможно високопоставени служители-професионалисти, политици, академици, претенциозо-официози, друга сволоч,
          да излязат и да говорят пълни нелепици.

          Ама- то аз, дето съм напълно анонимен и беззначителен, когато се случи пръстите да ми изпреварят главата (пусто - много ми бързи пръстите), след товае се срамувам.

          Започват вече да ни къпят, да ни правят вятър, да ни успиват!
          Това също е един вид индикация за същността и главните действащи лица в случващата се пиеса.
          Е, хапваш, пийваш, забавляваш се, ама все някога идва един неприятен човечец и ти носи сметката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от das Разгледай мнение
            Няма логика, нормално е заемът да се плати чрез печалбата на ЕРП-то, а тя идва от цената на тока. Ако няма да се печели от цената на тока, от какво да се печели при едно ЕРП? Гинка да не е Мара Лесната, че да работи за общия всенароден евроатлантически интерес, а не за печалба?
            Ма печалбата идва не само от тока...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

              Почна се.
              Вече е ясна и позицията на независимите контролни органи.

              А лихвите по заемите, а рефинансирането от ЕБВР...?
              Фирмата на Върбакова говори за 100млн.Лева, т.е. 50млн.Е приходи за миналата година, за която явно нещата са напудрени сериозно.
              Предходната 2016та, разликата е драстична, а още по-преди - леш!
              Та, откъде ще се връщат заемите?
              Тя сама отговори - заложени са акциите на ЧЕЗ! И ЧЕЗ - Гинка оттам ще ги връща

              Инвестиции в енергопреносната мрежа ли?!
              Бе хора запрете се бе.Електропреносната мрежа не е собственост нито на ЧЕЗ нито на Гинка.Моля ви не пишете неверни неща

              Коментар


              • Първоначално изпратено от boys Разгледай мнение
                Оставката на енергийния министър буди още повече въпроси. Всякакъв въпрос, че това е сделка между две търговски дружества е нещо, с което ни заблуждават. Става въпрос за скрито придобиване на дружеството”, коментира Радев.
                Браво на Радев.
                ]
                Неговото мнение е важно. Е, трябва да се примири с обстоятелството, че не е първият прозрял.
                Схемаджиите постигнаха непостижимото.
                С изключение на участниците в схемата и затъналите в конфликт на интереси користолюбци, цялата останала България е обединена.
                Това не успя да постигне и злополучната И Конвенция.

                А иначе, По-важно е кой е бил пръФ!

                Коментар


                • Централното оперативно бюро и парламентарната група на ДПС се събират при почетния председател на партията Ахмед Доган. Заседанието е насрочено за 15.00 часа в столичния квартал "Бояна“
                  Заседанието ще започне с анализ на обществено-политическата обстановка в страната. Вероятно ще бъдат дискутирани продажбата на ЧЕЗ, оставката на Теменужка Петкова, проблемите в управляващата коалиция, както и тези в Здравната каса.


                  http://www.banker.bg/obshtestvo-i-po...kaimaka-na-dps

                  Коментар


                  • Президентът: Явно има схема за скрито придобиване на ЧЕЗ
                    "Всякакъв въпрос, че това е една банална сделка, е нещо, с което ни заблуждават"

                    Заблуда е, че сделката с ЧЕЗ е "банална", явно става въпрос за схема за скрито придобиване на дружеството, правителството дължи отговори. Това каза днес държавният глава Румен Радев, който още вчера направи съобщение, с което изразява загриженост за липсата на информация за придобиването на енергоразпределителното дружество, което държи около 1/3 от територията на страната от никому известната "Инерком".

                    https://clubz.bg/64769-prezidentyt_q...bivane_na_chez

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                      Почна се.
                      Вече е ясна и позицията на независимите контролни органи.

                      А лихвите по заемите, а рефинансирането от ЕБВР...?
                      Фирмата на Върбакова говори за 100млн.Лева, т.е. 50млн.Е приходи за миналата година, за която явно нещата са напудрени сериозно.
                      Предходната 2016та, разликата е драстична, а още по-преди - леш!
                      Та, откъде ще се връщат заемите?
                      Тя сама отговори - заложени са акциите на ЧЕЗ! И ЧЕЗ - Гинка оттам ще ги връща

                      Инвестиции в енергопреносната мрежа ли?!
                      Да, Съни, започна се!
                      Абсолютно немотивирани, напълно лайняни послания, с ясна социална компонента към гласоподавателите.
                      Вечно съм се чудел, как е възможно високопоставени служители-професионалисти, политици, академици, претенциозо-официози, друга сволоч,
                      да излязат и да говорят пълни нелепици.

                      Ама- то аз, дето съм напълно анонимен и беззначителен, когато се случи пръстите да ми изпреварят главата (пусто - много ми бързи пръстите), след товае се срамувам.

                      Започват вече да ни къпят, да ни правят вятър, да ни успиват!
                      Това също е един вид индикация за същността и главните действащи лица в случващата се пиеса.

                      Коментар


                      • според мен гаранцията от уникредит е чисто проформа.... като им чета как ще плащат вероятно това просто за 'престиж' ... въпреки, че с тази селска пръчка без средно образование и дълга история с нап не виждам за какъв престиж може да се говори...

                        очаквам собственици да се окажат дебелан и георгиу и Бай Х разбира се скрит зад някоя фирмичка
                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Оставката на енергийния министър буди още повече въпроси. Всякакъв въпрос, че това е сделка между две търговски дружества е нещо, с което ни заблуждават. Става въпрос за скрито придобиване на дружеството”, коментира Радев.
                          Браво на Радев.
                          http://btvnovinite.bg/article/bulgar...zhestvoto.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от boys Разгледай мнение
                            ".....
                            Заемът за покупката на ЧЕЗ България няма да бъде платен през цената на електроенергията, обясни Иван Иванов. "Това е ангажимент на купувача", допълни той.......''
                            Да , да , няма да бъде платен.
                            https://www.investor.bg/energetika/4...a-chez-256570/
                            Почна се.
                            Вече е ясна и позицията на независимите контролни органи.

                            А лихвите по заемите, а рефинансирането от ЕБВР...?
                            Фирмата на Върбакова говори за 100млн.Лева, т.е. 50млн.Е приходи за миналата година, за която явно нещата са напудрени сериозно.
                            Предходната 2016та, разликата е драстична, а още по-преди - леш!
                            Та, откъде ще се връщат заемите?
                            Тя сама отговори - заложени са акциите на ЧЕЗ! И ЧЕЗ - Гинка оттам ще ги връща

                            Инвестиции в енергопреносната мрежа ли?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от das Разгледай мнение
                              Няма логика, нормално е заемът да се плати чрез печалбата на ЕРП-то, а тя идва от цената на тока. Ако няма да се печели от цената на тока, от какво да се печели при едно ЕРП? Гинка да не е Мара Лесната, че да работи за общия всенароден евроатлантически интерес, а не за печалба?
                              Съгласен съм с това което сте написали, но:
                              Г-н Иван Иванов казва друго.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                                +1 Не разбирам хипотезите, че новия собственик ще получи част от парите от делото при положение, че бъде спечелено от чехите и с тях новия собственик ще покрие част от задълженията си към банките
                                Евентуалнато присъдено обезщетение /ако има съдебно дело/ е ясно, че ще отиде в майката. Затова бе чудно по какъв повод бе тук Бабиш за един ден. Ясно е, че е обсъждано точно това и варианти "на избран купувач".

                                Коментар

                                Working...
                                X