IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Консолидираният отчет е муци, а от заема към ЕВБР е усвоен по-малко от половината размер от 116 М евро.

    Коментар


    • Бабиш: Не съм пращал документи на Бойко Борисов



      Айдеееее и доган го почна
      Last edited by mibova; 28.02.2018, 16:06.

      Коментар


      • Къде са разбирачите дето от 3 дена пълнят форума със техните тролски простотии. Човека зададе въпрос а отговор нема !!!!!

        Коментар


        • От това , което прочетох в тази статия относно -писмо за комфорт:
          https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2018...mo_za_komfort/

          "...Правилото е езикът на писмото за комфорт да е доста общ, за да се защити издалият го от задължения, които може да му бъдат наложени по законов път. Макар с такова писмо да се поема само морален ангажимент, компаниите обикновено се въздържат до последно от издаването му, освен ако това не е абсолютно наложително. Една от причините е, че ако нещо се обърка в дадена сделка или кредит на дъщерно дружество или поделение, дори при морален ангажимент може да се наложи плащане на солидни съдебни такси и хонорари на адвокати за доказване, че по никакъв начин не е поемано задължение по плащанията на засегнатата страна..."

          разбирам , че кандидат купувача на ЧЕЗ, казва на Продавача- Аз съм сериозен, имам подкрепата на тези и тези фирми при евентуална сделка, нека да продължим и т.н.
          Въпреки , че това е само морален ангажимент, а не правен / писмото за комфорт/ , то придава достатъчна тежест на купувача пред продавача, да сключи сделката в края на преговорите .
          Така , че това е един важен и стойностен документ ,както за издалите го , така и за тези, които го представят пред Продавача.
          Дали е така?
          Моля, хората с повече опит в тази материя да споделят. Благодаря.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение


            Нашият мушморок вчера бе много наперен на пресконференса..., ама днес не смее да се яви и да дава отговори. Омаза се отвсекъде с лайна. Предполага се, че отново е зает - сега гони гадовете да ги фане... Ми сега ББР- то с принципала си, кви обяснения ше дават за "комфортните писма"...?! Черешко и той на дръвника, заедно с оШфорния спец - за лъжа. Как ше обяснят от ББР-то официалното съобщение от петък - нямат нищо общо с гаранции, писма и т.н., "Стоянчо некви го били питали, ама не знае за какво..", а чехът му дал инфо - че имат общо...?! Даже и едни други /ония дето и те само желания имали/, дето имали трудности и те били там. Входирал в парламента класифицирана информация, дето бил получил. Ква класифицирана информация, бре..?! Тая информация цял ден вчера се размета от медиите!
            Бабиш къф номер му спретна... и днес му каза: Одобрихме ви - плащайте! Ние няма да излизаме от сделката. Имаме си договор и ако се откажете, или смятате да правите некви мушенгии, пак ше ви осъдим.
            Аааа няма да ни плашиш ...кажи на Бабиш да съди Гинка - ако въобще има подписана сделка ... , че не е осигурила финансиране... Виж тя може да съди ....
            Last edited by Protokol; 28.02.2018, 15:14.
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

              Поинтересувайте се кой беше министър на енергетиката и кой шеф на регулатора, когато натвориха глупостите, заради които Чез и другите съдят България. Единият е пелтек, другият заеква. Бяха се покрили, сега пак изплуваха.
              Пелтека че е некадърник ясно ама не той запря проектите.Я си спомни кой се хвалеше на Козяк че ги е спрял??

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                Затова казвам че ще е много интересно да се направи един списък и на всички осъдителни присъди за България във всички свери на обществения живот и на тия дето са ди надробили да им се потърси сметка...
                Какъв списъл всичкото тва го натвори Боцко...под овчедушния поглед на софиянци които се кефеха на метрото и калпавите магистрали.Но важното е че днеска има банани и няма показни магазини

                Коментар


                • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                  Нямам впредвид само енергодружествата. А и Беляне, сега и за "Бургас-Александруполис” излизат искания, а черешарят отказа да ликвидира компанията там. И още...
                  Затова казвам че ще е много интересно да се направи един списък и на всички осъдителни присъди за България във всички свери на обществения живот и на тия дето са ди надробили да им се потърси сметка...
                  Last edited by pepe1234; 28.02.2018, 14:58.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                    Нямам впредвид само енергодружествата. А и Беляне, сега и за "Бургас-Александруполис” излизат искания, а черешарят отказа да ликвидира компанията там. И още...
                    Тук вече отиваме в един "голям шлем" на един настоящ хотелиер, но темата е за друго.

                    Коментар


                    • Нямам впредвид само енергодружествата. А и Беляне, сега и за "Бургас-Александруполис” излизат искания, а черешарят отказа да ликвидира компанията там. И още...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                        Аз започвам да си мисля, че това с присъдите срещу България го правят абсолютно нарочно вече
                        Поинтересувайте се кой беше министър на енергетиката и кой шеф на регулатора, когато натвориха глупостите, заради които Чез и другите съдят България. Единият е пелтек, другият заеква. Бяха се покрили, сега пак изплуваха.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                          Аз започвам да си мисля, че това с присъдите срещу България го правят абсолютно нарочно вече
                          Ми като няма кой да им потъси сметка за глупостите, накрая сметката ти я връчват от друго място. Ще е много интересно да се види колко осъдителни присъди имаме за последните 10 г и колко е ощетен българина от тъпотиите на управляващите....

                          Това с нарочното е доста брутална мисъл... но за съжаление, наистина може да не е от некадърност
                          Last edited by pepe1234; 28.02.2018, 14:39.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                            може, ама освен после пак да ни осъдят за няколко милярда някъде друго няма да направят...

                            Нашият мушморок вчера бе много наперен на пресконференса..., ама днес не смее да се яви и да дава отговори. Омаза се отвсекъде с лайна. Предполага се, че отново е зает - сега гони гадовете да ги фане... Ми сега ББР- то с принципала си, кви обяснения ше дават за "комфортните писма"...?! Черешко и той на дръвника, заедно с оШфорния спец - за лъжа. Как ше обяснят от ББР-то официалното съобщение от петък - нямат нищо общо с гаранции, писма и т.н., "Стоянчо некви го били питали, ама не знае за какво..", а чехът му дал инфо - че имат общо...?! Даже и едни други /ония дето и те само желания имали/, дето имали трудности и те били там. Входирал в парламента класифицирана информация, дето бил получил. Ква класифицирана информация, бре..?! Тая информация цял ден вчера се размета от медиите!
                            ​​​​​​​Бабиш къф номер му спретна... и днес му каза: Одобрихме ви - плащайте! Ние няма да излизаме от сделката. Имаме си договор и ако се откажете, или смятате да правите некви мушенгии, пак ше ви осъдим.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                              Аз започвам да си мисля, че това с присъдите срещу България го правят абсолютно нарочно вече
                              А не бе.
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                                може, ама освен после пак да ни осъдят за няколко милярда някъде друго няма да направят...
                                Аз започвам да си мисля, че това с присъдите срещу България го правят абсолютно нарочно вече

                                Коментар

                                Working...
                                X