IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 150 след изънреден дивидент? Защо пък не

    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Ако няма сделка с Гинка и 160 кинта ще са и много...
    Първо следващата процедура ще се вихри с години и после Енерго Про или който да е...ще търси ниска цена ..
    Те и сега я търсиха ..„
    Така че внимателно ...
    Не е препоръка....
    На 150 мога и да купя с дълъг диапазон...

    Коментар


    • Смени се правителството в Чехия..Смени се борда на ЧЕЗ и договорките се променят..Ще видим какво ще стане занапред ..Колко беше счетоводната цена..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

        Че то такъв дето да не се занимава в БГ няма, държавата има мрежа и се занимава, Чез се занимава, Енерго про и те, както и ЕВН, като почти всички имат и търговия, и мрежа, и производство

        А бе Гинка до вчера я плюеха, че нямала сериозен опит в енергетиката, сега пък стана много голяма и концентрация в нашата енергетика се получава. ЦИРК!
        Държавата може частника не може.

        Коментар


        • Много са ми смешни гладните кокошки.. Само го сънуват просото и все гладни си стоят!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

            Че то такъв дето да не се занимава в БГ няма, държавата има мрежа и се занимава, Чез се занимава, Енерго про и те, както и ЕВН, като почти всички имат и търговия, и мрежа, и производство

            А бе Гинка до вчера я плюеха, че нямала сериозен опит в енергетиката, сега пък стана много голяма и концентрация в нашата енергетика се получава. ЦИРК!
            Ако няма сделка с Гинка и 160 кинта ще са и много...
            Първо следващата процедура ще се вихри с години и после Енерго Про или който да е...ще търси ниска цена ..
            Те и сега я търсиха ..„
            Така че внимателно ...
            Не е препоръка....
            На 150 мога и да купя с дълъг диапазон...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
              Я чети европейските директиви където ясно е казано че който държи мрежата не може да се занимава с производство и търговия на ток.
              Че то такъв дето да не се занимава в БГ няма, държавата има мрежа и се занимава, Чез се занимава, Енерго про и те, както и ЕВН, като почти всички имат и търговия, и мрежа, и производство

              А бе Гинка до вчера я плюеха, че нямала сериозен опит в енергетиката, сега пък стана много голяма и концентрация в нашата енергетика се получава. ЦИРК!

              Коментар


              • Да не бързаме с изводите! Това решение може да се жали пред съда. Поне така мисля...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Че на тебе главата кво ти разбира от енергетика и по специално от разпределние и доставка на ток.Я чети европейските директиви където ясно е казано че който държи мрежата не може да се занимава с производство и търговия на ток..Са Боката ако е печен ше и спретне на чехите едно законче и че ги принуди да върнат мрежата на държавата.Другото вече Гинка смело мое го купи.Ако има желание де.Груец за разлика от адвокатстването дето секи с поразяваща уста го мое енергетиката е сложно нещо не е за адвокати и икономисти.Тоя който държи мрежата мое си присъединява генерации където когато и колкото си иска и да пречи на другите участници на пазаря.Са е момента да прецакаме чехите.
                  Пълни глупости! ЧЕЗ и сега има фотоволтаици и търгува с ток! Говориш наизуст колкото само хейт да пада.. А мечтите ти за национализация и прецакване на чужди инвеститори са просто жалка носталгия по едни отминали, тъмни времена, които никога няма да се върнат вече!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                    На държавата и трябва само мрежата другото мое го купиш
                    Държавата ще проима мрежата за без пари точно на кукуво лято - това не е комунизма, Бате Пешо, той безвъзвратно умря. И понеже ти пък не си наясно с юридическите врътки, та затова и е добре да не се изказваш толкова категорично по темата. Сделка ще има - дали с Гинчето, дали с друг, ще видим, но сделка ще има, а държавата, ако иска, да вади 1 милиард и да купува - по-добре, отколкото да го дава на любимите ти мангусти или за продънени лодки и хвърчила
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                      Няма сделка колега
                      Ще видим дали няма да има, аз все още мисля, че ще има и причината е прозаична - днес КЗК е отказала и сделката с Нова ТВ, пак с подобни полумалоумни аргументи. Така че да не избързваме, ако свали на 200, ще си купя още и за пръв път в живота си ще осреднявам - представи си каква вяра имам в това дружество
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Куц кон излезе позицията.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Аз съм изненадан, можеше да купя и по-тънко, предполагам, че сега няколко мишока ще продадат и цената ще падне с някакви проценти. А мотивите са абсолютен буламач - вярно, че в комисията е и Пламен Киров (от квотата на ДПС, бивш конституционен съдия от квотата на Гоце), което пък прави буламачът още по-весел - значи преди само ЧЕЗ и техните дружества не са били проблем за пазара и е нямало концентрация, но сега ЧЕЗ+трите фотоволтаика на Гинка са проблем и станало концентрация. Баси, и тоя ме е учил на конституционно право, а и беше един от най-големите капацитети...

                          П.С. Обаче ако БХ пак се врътне и държавата реши д а ни купи, ще е супер
                          На държавата и трябва само мрежата другото мое го купиш

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Аз съм изненадан, можеше да купя и по-тънко, предполагам, че сега няколко мишока ще продадат и цената ще падне с някакви проценти. А мотивите са абсолютен буламач - вярно, че в комисията е и Пламен Киров (от квотата на ДПС, бивш конституционен съдия от квотата на Гоце), което пък прави буламачът още по-весел - значи преди само ЧЕЗ и техните дружества не са били проблем за пазара и е нямало концентрация, но сега ЧЕЗ+трите фотоволтаика на Гинка са проблем и станало концентрация. Баси, и тоя ме е учил на конституционно право, а и беше един от най-големите капацитети...

                            П.С. Обаче ако БХ пак се врътне и държавата реши д а ни купи, ще е супер
                            Няма сделка колега

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Изключително странно - прегледах мотивите по диагонал - абсолютни глупости на квадрат. Минималните фотоволтаици на Гинчето били проблем, щото ставала голяма концентрация и те щели да си продават енергията както си искат. Абе простотии на квадрат. Но ме изненадаха, определено, не очаквах да има каквито и да е проблеми
                              Че на тебе главата кво ти разбира от енергетика и по специално от разпределние и доставка на ток.Я чети европейските директиви където ясно е казано че който държи мрежата не може да се занимава с производство и търговия на ток..Са Боката ако е печен ше и спретне на чехите едно законче и че ги принуди да върнат мрежата на държавата.Другото вече Гинка смело мое го купи.Ако има желание де.Груец за разлика от адвокатстването дето секи с поразяваща уста го мое енергетиката е сложно нещо не е за адвокати и икономисти.Тоя който държи мрежата мое си присъединява генерации където когато и колкото си иска и да пречи на другите участници на пазаря.Са е момента да прецакаме чехите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                казах ви аз че кУпУвачо още гледа теАтро ,есента може се появи
                                Аз съм изненадан, можеше да купя и по-тънко, предполагам, че сега няколко мишока ще продадат и цената ще падне с някакви проценти. А мотивите са абсолютен буламач - вярно, че в комисията е и Пламен Киров (от квотата на ДПС, бивш конституционен съдия от квотата на Гоце), което пък прави буламачът още по-весел - значи преди само ЧЕЗ и техните дружества не са били проблем за пазара и е нямало концентрация, но сега ЧЕЗ+трите фотоволтаика на Гинка са проблем и станало концентрация. Баси, и тоя ме е учил на конституционно право, а и беше един от най-големите капацитети...

                                П.С. Обаче ако БХ пак се врътне и държавата реши д а ни купи, ще е супер
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X