IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
    Преди време ме заболяха пръстите от клавиатурата да Ви обяснявам че сделка няма да има....факт
    Причина ?

    Коментар


    • Преди време ме заболяха пръстите от клавиатурата да Ви обяснявам че сделка няма да има....факт

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        П.С. А това решение на КЗК е безумно само по себе си и е само прах в очите на плебса, очаквам да падне пред ВАС, но тогава всички ще могат да са си имили ръцете и сделката да си мине спокойно. Все още смятам, че купувач ще е Гинчето. Но да видим, гледаме мача и чакаме сипване. дано
        Май се вдига само пушилка, че да се замажат онези 58 млн. за домуса(58 хил. според БТВ снощи...)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
          И сега индийците ли ще чакаме? Айде първо обжалването. Ама така или иначе знаем че имаше 3-4- оферти над 300млн евро От тогава още нови печалби видяхме, пък който иска да продава. За мен си струва всяка стотинка тук.
          Естествено, че си струва всяка стотинка тук, затова и сложих ордер, но да видим как ще е до края на деня, може пък да реши да сипе, знам ли Дано! На 200 също ще сложа ордер - ще го кажа отново - няма друга толкова структуроопределяща и стратегическа компания у нас. Нито една! Та ако стане нещо с електроразпределителната мрежа в западна България, можете да отпишете 50% от БВП на секундата. Добавете най-ниската цена на тока у нас спрямо целия ЕС, която само ще расте оттук насетне и сами ще си видите картинката.

          П.С. А това решение на КЗК е безумно само по себе си и е само прах в очите на плебса, очаквам да падне пред ВАС, но тогава всички ще могат да са си имили ръцете и сделката да си мине спокойно. Все още смятам, че купувач ще е Гинчето. Но да видим, гледаме мача и чакаме сипване. дано
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Защо се учудвате на станалото? Все едно не знаете в каква държава живеем и че всичко се решава задкулисно, а пред камерите се говори това, което трябва да чуем. Задкулисно се постави Гинка, сега задкулисно се отстранява. Но иначе си чакаме да влезем в Шенген и Еврозоната. Две чакални са ни малко. Нямам препоръки.

            Коментар


            • И сега индийците ли ще чакаме? Айде първо обжалването. Ама така или иначе знаем че имаше 3-4- оферти над 300млн евро От тогава още нови печалби видяхме, пък който иска да продава. За мен си струва всяка стотинка тук.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Върховният съд дали няма да отмени забраната на КЗК заради слаби аргументи? Много странно че на един и същи ден се спират сделките за Нова ТВ и ЧЕЗ


                Безпрецедентно КЗК спря сделките за "Нова телевизия" и ЧЕЗ
                Антимонополният регулатор аргументира решенията си основно с това, че придобиваните компании са много големи


                Двете решения влизат в сила незабавно с предварително изпълнение, но могат да бъдат обжалвани пред Върховния административен съд в 14-дневен срок.

                https://www.capital.bg/politika_i_ik..._televiziia_i/
                То май това е и целта.-Ние не искахме да го дадем,опъвахме се,ама лошия съд ни попречи.С тия мотиви едва ли ще има друго решение от ВАС.А и има още време за плащане според договора.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                  Мече_Цвети пак си неподготвен. Какъв Енерго Про те преследва, на Гинка не го дадоха заради концентрация, а ти си мислиш за Енерго Про, които какво, ще продават преди това варненското дружество, за да нямат други активи и тогава да вземат Чез. Дори да има втора процедура, Енерго Про изобщо няма да участват!
                  Виж каза че очакваш 150 кинта и акцията обърна, безпогрешен отново в коментара и прогнозата за цената!

                  Чофчо ,гледай си наколенките към Еланата и не си пъхай гагата за неща що не знаеш...
                  Купувай ,що ти пречи.....цената е добра за лаици.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Върховният съд дали няма да отмени забраната на КЗК заради слаби аргументи? Много странно че на един и същи ден се спират сделките за Нова ТВ и ЧЕЗ


                    Безпрецедентно КЗК спря сделките за "Нова телевизия" и ЧЕЗ
                    Антимонополният регулатор аргументира решенията си основно с това, че придобиваните компании са много големи


                    Двете решения влизат в сила незабавно с предварително изпълнение, но могат да бъдат обжалвани пред Върховния административен съд в 14-дневен срок.

                    https://www.capital.bg/politika_i_ik..._televiziia_i/
                    Сещай се Нищо случайно няма в нашата държава, но важното е плебса да се кефи
                    Докато се натуткам да сложа ордер на 220 и продавачът нещо спря да сипва, баси. Айде, давайте, на 200 също ще сложа ордер - хем очаквах, че ще има изсипване и пак се омотах с друга работа, но нищо, има време, ще сипе пак.

                    Някой, дето е купил, да каже от кой е сипването, дали е пак от клиента на ЦКБ (или самата банка)?
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Ако няма сделка с Гинка и 160 кинта ще са и много...
                      Първо следващата процедура ще се вихри с години и после Енерго Про или който да е...ще търси ниска цена ..
                      Те и сега я търсиха ..„
                      Така че внимателно ...
                      Не е препоръка....
                      На 150 мога и да купя с дълъг диапазон...
                      Мече_Цвети пак си неподготвен. Какъв Енерго Про те преследва, на Гинка не го дадоха заради концентрация, а ти си мислиш за Енерго Про, които какво, ще продават преди това варненското дружество, за да нямат други активи и тогава да вземат Чез. Дори да има втора процедура, Енерго Про изобщо няма да участват!
                      Виж каза че очакваш 150 кинта и акцията обърна, безпогрешен отново в коментара и прогнозата за цената!
                      Last edited by 4f4; 19.07.2018, 14:53.

                      Коментар


                      • Върховният съд дали няма да отмени забраната на КЗК заради слаби аргументи? Много странно че на един и същи ден се спират сделките за Нова ТВ и ЧЕЗ


                        Безпрецедентно КЗК спря сделките за "Нова телевизия" и ЧЕЗ
                        Антимонополният регулатор аргументира решенията си основно с това, че придобиваните компании са много големи


                        Двете решения влизат в сила незабавно с предварително изпълнение, но могат да бъдат обжалвани пред Върховния административен съд в 14-дневен срок.

                        https://www.capital.bg/politika_i_ik..._televiziia_i/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Виж са за чуждите инвеститори изобщо не ми дреме колкото по бързо се разкарат толкова по добре.Ти ако искаш оди им слугувай за 500 кинта аз за толко мое да и дам само да го видят ако искат да го пипнат ше трябва да си платят.Така че през дедовия ми е за тях.Който иска да е роб в България негова работа..Не съм аз виновен че си загубил.Мрежата жтрябва да е държавна частника вън.
                          Венсеремос. Ко прай такъз туканка...
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Пълни глупости! ЧЕЗ и сега има фотоволтаици и търгува с ток! Говориш наизуст колкото само хейт да пада.. А мечтите ти за национализация и прецакване на чужди инвеститори са просто жалка носталгия по едни отминали, тъмни времена, които никога няма да се върнат вече!!
                            Виж са за чуждите инвеститори изобщо не ми дреме колкото по бързо се разкарат толкова по добре.Ти ако искаш оди им слугувай за 500 кинта аз за толко мое да и дам само да го видят ако искат да го пипнат ше трябва да си платят.Така че през дедовия ми е за тях.Който иска да е роб в България негова работа..Не съм аз виновен че си загубил.Мрежата жтрябва да е държавна частника вън.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              На държавата и трябва само мрежата другото мое го купиш
                              10 години те убеждават тук, че си неадекватен на съвремието комуноид, ясно е, че си неспасяем.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Много са ми смешни гладните кокошки.. Само го сънуват просото и все гладни си стоят!
                                Смешни са гладните кокошки ,но тях последни ги колят че не стават за ядене.....
                                Да му мислят останалите......

                                Коментар

                                Working...
                                X