IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Е, то и аз не бях виждал подобни решения на КЗК с подобни смешни мотиви, ма ей на, днес видях 2, като особено това за Нова тв е не фрапиращо, ми направо е фрапирало лятото
    Грую, позицийката става все по интересна през лятното безметежие)), погледнах чарта - съпротивата на към 220 е удържала, и ме навежда на мисълта., че спекулантьори са напускали корбачето (не казвам мисъл на костолани, за да не се става досадно) Причината да не участвам засега беше, че ми се видя "курт-капан" това, че много бързо се изметнаха БХ, и черешарят. (Първо искаха дял за държавата и след няколко дни се отметнаха на 180 градуса). Днес ми мина една (еретична) мисъл, дали чез не биха стартирали и дело срещу някои решения,. но сам можеш да прецениш какви са вероятностите за това. Става все по-интересно.
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Браво оценявам...Явно за всички професии си има смешки
      Вицове за адвокати колкото искаш
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        кво да ти кажа - виц ли? Ето:
        - Какво са 100 адвоката на дъното на океана?
        - Едно добро начало
        Браво оценявам...Явно за всички професии си има смешки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Е, то и аз не бях виждал подобни решения на КЗК с подобни смешни мотиви, ма ей на, днес видях 2, като особено това за Нова тв е не фрапиращо, ми направо е фрапирало лятото
          Тия бият по слагачество бившия шеф, известен в обществото с това, че ако му смениш една буква от името повече щеше да му отива
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Чини ми се КЗК прави услуга на Гинка (или тея зад нея) щото не могат/не смеят да осигурят банково финансиране на сделката. Сега ще им върнат банковата гаранция

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Груец бе са нещо а ми каеш за адвокатите
              кво да ти кажа - виц ли? Ето:
              - Какво са 100 адвоката на дъното на океана?
              - Едно добро начало
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Е, то и аз не бях виждал подобни решения на КЗК с подобни смешни мотиви, ма ей на, днес видях 2, като особено това за Нова тв е не фрапиращо, ми направо е фрапирало лятото
                Груец бе са нещо а ми каеш за адвокатите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                  От доста време не бях се мяркал насам и ето на, днес влизам и чета, че родното КЗК забранило две сделки. КЗК? Освен, ако не са променили името на Комисия за защита ОТ конкуренция. Тогава всичко се изяснява.

                  Интересно, че докато си четях едната новина, случайно или не сайтът на Investor.bg ми препоръча и това: "Радио "Свободна Европа" се завръща в България и Румъния".....

                  Хммм
                  Едва ли е случайно То при нас случайни неща никога не стават
                  П.С. Готвиш ли отборите за фентъзито, тази готина трябва да се търси мъст
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Груец, на ВАС падат решения за глоби. Аз не знам досега да е паднало решение за концентрация.
                    Е, то и аз не бях виждал подобни решения на КЗК с подобни смешни мотиви, ма ей на, днес видях 2, като особено това за Нова тв е не фрапиращо, ми направо е фрапирало лятото
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      П.С. А това решение на КЗК е безумно само по себе си и е само прах в очите на плебса, очаквам да падне пред ВАС, но тогава всички ще могат да са си имили ръцете и сделката да си мине спокойно. Все още смятам, че купувач ще е Гинчето. Но да видим, гледаме мача и чакаме сипване. дано
                      Груец, на ВАС падат решения за глоби. Аз не знам досега да е паднало решение за концентрация.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение

                        Когато се произнесе съда, тогава ще е ясно ще има или не.

                        Е той още не се е клел пред ЕК, че се е променил, така че - кво му е да реши както тр...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение

                          Когато се произнесе съда, тогава ще е ясно ще има или не.
                          Който е наредил на казекато ще нареди и на съда.Ако си мислиш че тва е самостоятелно решение ....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                            Преди време ме заболяха пръстите от клавиатурата да Ви обяснявам че сделка няма да има....факт
                            Когато се произнесе съда, тогава ще е ясно ще има или не.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fantasy_gt Разгледай мнение

                              От доста време не бях се мяркал насам и ето на, днес влизам и чета, че родното КЗК забранило две сделки. КЗК? Освен, ако не са променили името на Комисия за защита ОТ конкуренция. Тогава всичко се изяснява.

                              Интересно, че докато си четях едната новина, случайно или не сайтът на Investor.bg ми препоръча и това: "Радио "Свободна Европа" се завръща в България и Румъния".....

                              Хммм
                              Хи хи хи казекато се уплашило от кака Гинка.Ей тая Гинка ного страшна хи хи хи

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                ......
                                П.С. А това решение на КЗК е безумно само по себе си и е само прах в очите на плебса, очаквам да падне пред ВАС, но тогава всички ще могат да са си имили ръцете и сделката да си мине спокойно......
                                От доста време не бях се мяркал насам и ето на, днес влизам и чета, че родното КЗК забранило две сделки. КЗК? Освен, ако не са променили името на Комисия за защита ОТ конкуренция. Тогава всичко се изяснява.

                                Интересно, че докато си четях едната новина, случайно или не сайтът на Investor.bg ми препоръча и това: "Радио "Свободна Европа" се завръща в България и Румъния".....

                                Хммм

                                Коментар

                                Working...
                                X