IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вариантите оттук натам какви са?
    1) Финализират с Гинка - цената се писа на какви нива е
    2) Подкарват с индийците - цените пак са ясни - някъде близки до 1)
    3) Спират с опитите за продажба засега след като държавата стигна такива висини че едва ли не да казва чрез КЗК че ЧЕЗ не може да се продава и подкарват да си дават яки дивиденти, за да си изкарват парите от БГ. Лошото е че сигурно освен безумните пари дето ще осъдят България по сегашните дела ще ни ударят и с нови. Прави са си хората за съжаление.

    Но досега едно ни стана ясно надявам се - оценките на пазара очевидно са доста занижени

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Затраях си вчера защото постовете ми често влияят на котировките в негативна за мен посока.. исках още надолу за да се накупя добре
      Иначе освен от Карол както споменават колегите, имам покупки и от Юг Маркет и Елана. А 1 бр. Чез Електро на 19К лв. ми продаде ЦКБ (доста странно).
      Обичам да купувам когато другите се на*кват )) Мисля че "негативната" новина беше преекспонирана.. Ще поживеем, ще видим!
      Mерси, това за ЦКБ е очаквано - когато купих 3cz преди 3-4 месеца, продавачът пак беше ЦКБ. Когато продадох 1cz преди почти 1,5 години, купувач пак беше ЦКБ, по спомени. Честито за покупката на 1cz, чудех се кой е късметлията, поздравления
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Днес няма ли да има сипване? Чакам на 220, пък дано стане. Особено ми е интересно кой продаваше вчера, но явно никой от форума не е купил?
        ....
        Затраях си вчера защото постовете ми често влияят на котировките в негативна за мен посока.. исках още надолу за да се накупя добре
        Иначе освен от Карол както споменават колегите, имам покупки и от Юг Маркет и Елана. А 1 бр. Чез Електро на 19К лв. ми продаде ЦКБ (доста странно).
        Обичам да купувам когато другите се на*кват )) Мисля че "негативната" новина беше преекспонирана.. Ще поживеем, ще видим!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение

          Купувача разбира се....според мен ще обжалва ОТ КУРТОАЗИЯ, защото след всичко вероятно вече не иска да приключи сделката....ама има подписан договор с неустойка (май 5 млн. евро)!
          Мерси! Аз си мисля, че и Продавачът има право на жалба, но може и да бъркам..
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

            Кой да обжалва от куртоазия - Чешката държава ли? И кой ще решава - БГ съд и тези, които решават по делата срещу България от чужди компании?
            Дайте ми отговора.
            Купувача разбира се....според мен ще обжалва ОТ КУРТОАЗИЯ, защото след всичко вероятно вече не иска да приключи сделката....ама има подписан договор с неустойка (май 5 млн. евро)!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              Вчера каролец продаваше!
              Благодаря
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                Вчера каролец продаваше!
                Да, имаше карол, но там са много клиенти
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Днес няма ли да има сипване? Чакам на 220, пък дано стане. Особено ми е интересно кой продаваше вчера, но явно никой от форума не е купил?

                  Иначе нещата лека-полека се изясниха в моята глава, като ще станат на 100% ясни, ако Гинчето не обжалва решението на КЗК - така ще може да си получи депозита по сделката, а не са малко пари все пак Т.е. Гинчето е чао и тогава ще се яви истинския купувач - индийци, държавата, някой друг, знам ли кой Обаче и покупките на единични акции от по 266 лева в началото на седмицата също са сигнал - за който разбрал Та сега само чакаме Гинчето да не обжалва - тогава и вълкът цял и агнето сито Но ако обжалва, ще влезем в другата хипотеза - замазване на очите на масата и всичко е точно. Гледаме мача и си чакам да ми сипят
                  Вчера каролец продаваше!

                  Коментар



                  • Първоначално изпратено от 15%
                    Вчера случайно попаднах на Владимир Каролев в някакво предаване и човека каза, че има акции на ЧЕЗ и му било кофти, че били паднали с 12% след решението на КЗК. Явно и той бе изненадан....
                    Е то.. какво друго да каже ... едва ли ще си позволи. А и какво стана с туитовете при банката...
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Вчера случайно попаднах на Владимир Каролев в някакво предаване и човека каза, че има акции на ЧЕЗ и му било кофти, че били паднали с 12% след решението на КЗК. Явно и той бе изненадан....
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                        Разбира се че ще обжалва...но само "от куртоазия"! Обжалването като мине и ще утихнат нещата!
                        Кой да обжалва от куртоазия - Чешката държава ли? И кой ще решава - БГ съд и тези, които решават по делата срещу България от чужди компании?
                        Дайте ми отговора.
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Разбира се че ще обжалва...но само "от куртоазия"! Обжалването като мине и ще утихнат нещата!

                          Коментар


                          • Чудя се дали КЗК не изигра лошото ченге, за да спаси "кака Гинка" от плащането на неустойката по и без това разсмърдяната сделка?!
                            Не виждам защо хората продават сега - по-добре ли щеше този купувач да го вземе с неясно финансиране и неясен собственик зад "паравана"?

                            Коментар


                            • Днес няма ли да има сипване? Чакам на 220, пък дано стане. Особено ми е интересно кой продаваше вчера, но явно никой от форума не е купил?

                              Иначе нещата лека-полека се изясниха в моята глава, като ще станат на 100% ясни, ако Гинчето не обжалва решението на КЗК - така ще може да си получи депозита по сделката, а не са малко пари все пак Т.е. Гинчето е чао и тогава ще се яви истинския купувач - индийци, държавата, някой друг, знам ли кой Обаче и покупките на единични акции от по 266 лева в началото на седмицата също са сигнал - за който разбрал Та сега само чакаме Гинчето да не обжалва - тогава и вълкът цял и агнето сито Но ако обжалва, ще влезем в другата хипотеза - замазване на очите на масата и всичко е точно. Гледаме мача и си чакам да ми сипят
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение

                                То май това е и целта.-Ние не искахме да го дадем,опъвахме се,ама лошия съд ни попречи.С тия мотиви едва ли ще има друго решение от ВАС.А и има още време за плащане според договора.
                                То си е стара мантра - "Ние ги хващаме-те(съдът) ги пускат"

                                Коментар

                                Working...
                                X