IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какво са провизирали, че им е изяло печалбата за ку-то?
    провизии 9 754

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

      Днешните, които бяха на 226 лева, бяха през Карол. Помогнах му и аз
      Мерси и успех!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Интересно количество мина тук вчера - най-голямата сделка, откакто стана ясно, че няма д аима бърза сделка и направо космически обем като за тази позиция - откакто си купих по-голямото количество бройки тук март месец, не е имало такава. Този път нямам нищо общо, та ако някой има инфо дали е бил любимият ми каролец, нека да сподели.
        Иначе чакаме и гледаме мача - нито купувам, нито продавам - ше продавам над 300, а ще купувам под 200, ако може не е препоръкЪ
        Днешните, които бяха на 226 лева, бяха през Карол. Помогнах му и аз

        Коментар


        • Интересно количество мина тук вчера - най-голямата сделка, откакто стана ясно, че няма д аима бърза сделка и направо космически обем като за тази позиция - откакто си купих по-голямото количество бройки тук март месец, не е имало такава. Този път нямам нищо общо, та ако някой има инфо дали е бил любимият ми каролец, нека да сподели.
          Иначе чакаме и гледаме мача - нито купувам, нито продавам - ше продавам над 300, а ще купувам под 200, ако може не е препоръкЪ
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Добре дошъл в "елитния" клуб Все пак това е втората най-скъпа акция на БФБ, ако не се бъркам някъде в сметките - бъзикам се, разбира се. Тук нещата ще се случат, въпрос на време е - вярно, очаквах доста по-рано да се случат и да няма чак такива спънки, но тука е така. За ценатс ъм си казал думата - поне 100 лева отгоре на текущите цени. Това са си мои очаквания и не е препоръкЪ, всеки сам си решава
            Благодаря, Грую! Мисля горе-долу като твоят цитат. Остава да имаме търпение, което всъщност не е чак толкова лесно. В крайна сметка с този кеш човек трябва да си купува нещо.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              не ѝ знам екипа, познавам някои от екипа на настоящото чез - ми не са звезди, прав си, повечето са дребни връзкарчета Обаче, това наистина са елементарни процедурни хватки и според мен играта е за пред чешкото чез - вижте колко много неща правим, за да се случи сделката, моля, дайте ни още време и не си вземайте 5-те милки, които сме сложили при вас като гарант по сделката. за която все още нямаме осигурено финансиране и не можем да подсигурим. Та според мен, и това си е мое мнение, гледайки позицията, БХ е абсолютно наясно, че към онзи момент (лятото на тази година) Гинка не е имала читава банка зад гърба си (пробваха се с нашите измислени банчици зимъска, ама като се разсмърдя и не стана, та започнаха да търсят чужденци), но понеже чужденци не се намират толкова лесно, БХ спря сделката чрез подопечното му КЗК. Гинка обжалва по реда си и т.н., като по това време пак не е имала гаранции от чужди банки за финансиране и БХ, чрез другите му подопечни от съдебната система, ѝ даде още въдух, като отложи делото за май догодина (достатъчно дълъг срок,з а да намери чуждестранни банки, които да я финансират, щото сделката си е супер, както и да я погледнем) - много ясно, че зимата няма как да стане сделката - такава държава сме просто. Сега може и да има вече банкови гаранции, идея си нямам, но КЗК вече няма как да си прескочи правната уредба и да погази основни принципи на правото, обаче пък сделката е (вероятно) със срок и чехите могат да си вземат капарото и да се обърнат към втория в конкурса, та затова е и театрото - пускаме уж молба, с ясното съзнание, че тя е тотално нонсенс, обаче поне симулираме дейност

              Лични размисли и страсти са това, в България всичко е възможно - във всеки един смисъл на думата - ние сме истинска държава на неограничените възможности!
              А също си мисля че след като изтече срока 9 месеца ли бяха,чехите ще се обърнат автоматично към следващия кандидат......това да чакаш съдебни дела а започнат и да свършат с неясен резултат, не ми се вярва .....ще отнеме години.Комисията не разреши значи следващите са на ред и това е логичното продължение

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nikon Разгледай мнение

                Тези врътки с промяната на собствеността и с новото уведомление до КЗК показват квалификацията на юридическия екип на Гинка.Явно не знаят елементарни правила на административното право.Сигурно толкова квалифицирани са и от финансовия й екип.Как ли ще се оправят с ЧЕЗ,ако им го продадат. Чехите в жалието си да лапнат бързо парите заложиха на грешния кон.
                не ѝ знам екипа, познавам някои от екипа на настоящото чез - ми не са звезди, прав си, повечето са дребни връзкарчета Обаче, това наистина са елементарни процедурни хватки и според мен играта е за пред чешкото чез - вижте колко много неща правим, за да се случи сделката, моля, дайте ни още време и не си вземайте 5-те милки, които сме сложили при вас като гарант по сделката. за която все още нямаме осигурено финансиране и не можем да подсигурим. Та според мен, и това си е мое мнение, гледайки позицията, БХ е абсолютно наясно, че към онзи момент (лятото на тази година) Гинка не е имала читава банка зад гърба си (пробваха се с нашите измислени банчици зимъска, ама като се разсмърдя и не стана, та започнаха да търсят чужденци), но понеже чужденци не се намират толкова лесно, БХ спря сделката чрез подопечното му КЗК. Гинка обжалва по реда си и т.н., като по това време пак не е имала гаранции от чужди банки за финансиране и БХ, чрез другите му подопечни от съдебната система, ѝ даде още въдух, като отложи делото за май догодина (достатъчно дълъг срок,з а да намери чуждестранни банки, които да я финансират, щото сделката си е супер, както и да я погледнем) - много ясно, че зимата няма как да стане сделката - такава държава сме просто. Сега може и да има вече банкови гаранции, идея си нямам, но КЗК вече няма как да си прескочи правната уредба и да погази основни принципи на правото, обаче пък сделката е (вероятно) със срок и чехите могат да си вземат капарото и да се обърнат към втория в конкурса, та затова е и театрото - пускаме уж молба, с ясното съзнание, че тя е тотално нонсенс, обаче поне симулираме дейност

                Лични размисли и страсти са това, в България всичко е възможно - във всеки един смисъл на думата - ние сме истинска държава на неограничените възможности!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Стандартна процедурна хватка - наистина няма как да се произнесат по ново дело, при положение че старото е във висящо положение - в правото е казано, че няма как да те осъдят 2 пъти за едно и също нещо с две различни присъди, а тук се получава точно това. Ми не е приятно, но продължаваме напреТ
                  Тези врътки с промяната на собствеността и с новото уведомление до КЗК показват квалификацията на юридическия екип на Гинка.Явно не знаят елементарни правила на административното право.Сигурно толкова квалифицирани са и от финансовия й екип.Как ли ще се оправят с ЧЕЗ,ако им го продадат. Чехите в жалието си да лапнат бързо парите заложиха на грешния кон.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Колега, успокой се. Това, че дадена компания е на печалба не означава, че цената и ще върви все нагоре. То и при 1000 лева за акция тук, тезата ти, "че е на печалба" отново ще е в сила. Има съотношения, очаквания и безброй други фактори, които влияят.

                    П.П. Отскоро и аз си взех малко тук, просто за да съм в играта, но съм наясно, че трябва да имам мнооого търпение, а все някой ден ще се покачи.
                    Добре дошъл в "елитния" клуб Все пак това е втората най-скъпа акция на БФБ, ако не се бъркам някъде в сметките - бъзикам се, разбира се. Тук нещата ще се случат, въпрос на време е - вярно, очаквах доста по-рано да се случат и да няма чак такива спънки, но тука е така. За ценатс ъм си казал думата - поне 100 лева отгоре на текущите цени. Това са си мои очаквания и не е препоръкЪ, всеки сам си решава
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • 2018 я пишем бегала..мнението ми за ЧЕЗ...ТЪИКАТО ПРАВЯТ ПОДОБРЕНИЯ.наи вероятно е да повишат продажната цена.но това ше се разбере 2019
                      ha

                      Коментар


                      • АЗ съм спокоен.просто дебатирам.с времето разбираш,колко много фактори има.или беззаконието в търговията с книжа. ..колко лъжи се избесват.
                        ha

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от samoil1 Разгледай мнение
                          симулативността..с това да се сваля цената на много акции..е някои да натиска цената и да изкупува..има фирми който са с 12...15 милона на печалба за полугодието.защо цената им пада..?нали вървят на печалба..!!!/
                          Колега, успокой се. Това, че дадена компания е на печалба не означава, че цената и ще върви все нагоре. То и при 1000 лева за акция тук, тезата ти, "че е на печалба" отново ще е в сила. Има съотношения, очаквания и безброй други фактори, които влияят.

                          П.П. Отскоро и аз си взех малко тук, просто за да съм в играта, но съм наясно, че трябва да имам мнооого търпение, а все някой ден ще се покачи.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • симулативността..с това да се сваля цената на много акции..е някои да натиска цената и да изкупува..има фирми който са с 12...15 милона на печалба за полугодието.защо цената им пада..?нали вървят на печалба..!!!/
                            ha

                            Коментар


                            • ако не лъжа дивидент даваха..когато искаха да бъдат продадени..!!!но се продаде тец Варна..другото запъна..и според мен е защото искат да го вземат по евтино...процента на свободни акци не голям.тоест целта е основния пакет.
                              ha

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                                Така и така тази година няма да стане, поне да вземат решение на 27.11.2018 г. да разкешат малко.
                                Амин
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X