IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от balarev

    Абе безработно тролче с начално образование, бегай да си играеш!
    и ти ли си купувал на 2,40 ХИМ?

    и аз ли съм ви виновен, че съм ви продал
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Оф, понякога имам странното чувства, че пишеш просто, за да се заяждаш с някого. Лека и доходна от мен, то и да си на разплащателна сметка с 0% лихва не е много лесно
      безсрочен влог с 0,3% лихва е с много по-голяма доходност от това да купиш Хим на 2,40 и да чакаш тройка с гарнитура като в същото време цената на ХИМ да падне под двато лева .......... разликата е десетки проценти...

      мда
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Оф, понякога имам странното чувства, че пишеш просто, за да се заяждаш с някого. Лека и доходна от мен, то и да си на разплащателна сметка с 0% лихва не е много лесно
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • с две думи - "чикитам валс" ......... плащаш и танцуваш...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Не че нещо, полки, но от тази сега почти нищо не си разбрал - чехите директно заявяват - искаме си парите, искаме да излезем от България, но на цената, на която сме се разбрали и то бързо, а не да ни мотате с години. Ако не можете, не искате, моткате се или не сте се разбрали за комисионите и процентите помежду си, това си е ваш проблем и ние ще преминем към преговори със следващия купувач, защото сме международна компания, а не изтривалката на някой си! Кажете на вашия голям началник, че искаме да изюрка подопечното му КЗК да се размърда и да одобри сделката, защото ни писна да чакаме, или ни дайте много ясни гаранции, че май месец сделка ще има и ще си платите веднага, иначе си прибираме задатъка и продължаваме напреТ. Толкоз - кой разбрал, разбрал, който не е, чака хим на леФ
            Не е препоръкЪ
            ти може да си пишеш цели листове с расъждения, поговорки и вицове .......... това по никакъв начин не променя нещата...

            има договор и има срокове .......... дебелия (твоя идол заради който си купи булгартабак защото много го харесваше) трябва да плаща иначе ще загуби капарото така както загуби капарото при химко-враца
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Не че нещо, полки, но от тази сега почти нищо не си разбрал - чехите директно заявяват - искаме си парите, искаме да излезем от България, но на цената, на която сме се разбрали и то бързо, а не да ни мотате с години. Ако не можете, не искате, моткате се или не сте се разбрали за комисионите и процентите помежду си, това си е ваш проблем и ние ще преминем към преговори със следващия купувач, защото сме международна компания, а не изтривалката на някой си! Кажете на вашия голям началник, че искаме да изюрка подопечното му КЗК да се размърда и да одобри сделката, защото ни писна да чакаме, или ни дайте много ясни гаранции, че май месец сделка ще има и ще си платите веднага, иначе си прибираме задатъка и продължаваме напреТ. Толкоз - кой разбрал, разбрал, който не е, чака хим на леФ
              Не е препоръкЪ
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от no cent Разгледай мнение
                "Инepĸoм" имa ĸpaeн cpoĸ дo 30 нoeмвpи дa зaвъpши cдeлĸaтa зa "ЧEЗ Бългapия" https://money.bg/deals/inerkom-ima-k...balgariya.html
                тази сага все някога трябва да свърши ......... да видим дали дебелия има пари да плати?
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • "Инepĸoм" имa ĸpaeн cpoĸ дo 30 нoeмвpи дa зaвъpши cдeлĸaтa зa "ЧEЗ Бългapия" https://money.bg/deals/inerkom-ima-k...balgariya.html

                  Коментар


                  • "Инepĸoм" имa ĸpaeн cpoĸ дo 30 нoeмвpи дa зaвъpши cдeлĸaтa зa "ЧEЗ Бългapия"
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • ЧЕЗ: Сделка с "Инерком" ще има след като платят - и се произнесат КЗК и КЕВР
                      От "Инерком" заявиха, че не ползват политически протекции и не са обвързани с политици

                      Сделката за продажбата на българските активи на ЧЕЗ ще бъде финализирана, след като купувачът плати договорената сума и се произнесат Комисията за защита на конкуренцията (КЗК) и Комисията за енергийно и водно регулиране (КЕВР). Това става ясно от изявление на говорителя на чешката държавна компания ЧЕЗ Алице Хоракова днес.

                      https://clubz.bg/75532-chez_sdelka_s...DbJpcaZK1E87UI

                      Коментар


                      • Да видим развитието при Електрото
                        https://www.mediapool.bg/varbakova-i...ews285911.html
                        Преди бях казал ,че там ще е цирка

                        Коментар


                        • И да вземат сега 5 милиона, при финализиране на сделката с Гинка цената е $5М надолу...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                            Съмнявам се че играта е за 5 милиона. Струва ми се много невероятно да няма клауза, че сделката се сключва само след одобрение на всички регулаторни органи. А защо не я развалят, не знам. Може да чакат крайния срок или просто чешките функционери нямат нищо против да продължават да си вземат заплатите и бонусите още една година.
                            Според мен съм прав Като всеки самовлюбен глупак, мислещ се за крайна инстанция 5 милиона, при това евро, са си пари отвсякъде, кой ти ги дава, а още по-малко - хвърля на вятъра? А и сигурно имат достатъчно силно политическо лоби. Защо не са преминали към втория - ние наистина не знаем какво пише в офертите и само си гадаем, едва ли е заради някакви кирливи заплатки на меринджейчетата. Засега гледаме мача и чакаме - каквото-такова!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              да се самоцитирам - цялата игра е за задатъка от 5 милиона, следката ще е пролетта догодина. Лично мнение, не е препоръкЪ

                              Съмнявам се че играта е за 5 милиона. Струва ми се много невероятно да няма клауза, че сделката се сключва само след одобрение на всички регулаторни органи. А защо не я развалят, не знам. Може да чакат крайния срок или просто чешките функционери нямат нищо против да продължават да си вземат заплатите и бонусите още една година.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение
                                "В предварителния дневен ред е решение да бъде назначен регистриран одитор, който да одитира годишния финансов отчет за 2018 година. Включена е и точка "Разни".

                                В точка "Разни" не можеш да избереш нов член на надзора, ако не са представени 100% от капитала на дружеството (всички акционери) на събранието да го решат.

                                Трябва да гласуват отделна нова точка в дневния ред. Няма да е в Разни.

                                1 акционер с 1 акция да няма на събранието, и решението пада в съда. Даже още в АВп няма да го впишат, т.е. до съд няма да се стигне.
                                Има нови точки в дневния ред със съответните предложения.

                                Коментар

                                Working...
                                X