IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най- вероятно и таз година сделка няма да има.

    Коментар


    • https://www.mediapool.bg/panevropeis...ews289119.html

      Леко и нежно!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Юлия Ненкова, вие ли сте?
        Груйче, вуйче, разкри ме, дейва и дедектива си. Кат', тоа, как му беше името, по телевизиииията го дават.....а е, сешсе.
        Що не вземат тогава да надробят изградените фотоволтаици (има едни от 100 г. - 50МВт), че да няма концентрация ?
        Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение

          къде е двойнияТ стандарт ........... собственикът на 48МВт централи купува ли си "енерго" ...... мисля, че сравнението е неточно (за друго не коментирам)
          Юлия Ненкова, вие ли сте?
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
            Двоен стандарт: Концентрацията на 48 MW в сделката на Самсунг не е проблем, 26 MW при сделката ЧЕЗ - Инерком заплашват конкуренцията
            къде е двойнияТ стандарт ........... собственикът на 48МВт централи купува ли си "енерго" ...... мисля, че сравнението е неточно (за друго не коментирам)
            Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

            Коментар


            • Двоен стандарт: Концентрацията на 48 MW в сделката на Самсунг не е проблем, 26 MW при сделката ЧЕЗ - Инерком заплашват конкуренцията

              http://3e-news.net/%D0%B0%D0%BD%D0%B...aV_KjlvnptAcIQ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                Не забеляза ли че днес по едно и също време по около 10 позиции на БФБ се прехвърлиха разни пакети на цени в спреда?
                Някой си го мести из джобовете, не търси знаци свише в това
                Сега погледнах - прав си, по едно и също време са прехвърлени пакетите. И все пак е 1914 бройки и е последната такава сделка, та може и да има нещо. Или нищо Ще видим
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                  Времевата разлика в сделките ме кара да мисля, че е нещо повече
                  Мисля, че нямаше времева разлика в пакетите или бъркам? Иначе гледам, че и Неохима го закачиха в тази група, което е малко странно. Там доста имат Хим-групата, та може и те да прехвърлят нещо....
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Времевата разлика в сделките ме кара да мисля, че е нещо повече

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      1914 акции на 197 лева - смарт мъни ли влизат, или излизат, това е въпросът. И понеже цифрата е къдрава, то за мен това е левскарче, а днес в Левски смениха тренера, та звездите (и пожелателното мислене) ми го говорят, че следва да е добре. Амин
                      Не забеляза ли че днес по едно и също време по около 10 позиции на БФБ се прехвърлиха разни пакети на цени в спреда?
                      Някой си го мести из джобовете, не търси знаци свише в това

                      Коментар


                      • 1914 акции на 197 лева - смарт мъни ли влизат, или излизат, това е въпросът. И понеже цифрата е къдрава, то за мен това е левскарче, а днес в Левски смениха тренера, та звездите (и пожелателното мислене) ми го говорят, че следва да е добре. Амин
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • иначе графиката е стабилна

                          3CZ/3CZ

                          Актуално към 16:03/18.01.2019 г.

                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Мда, Свръхувереност - това е голям бич за всеки инвеститор. Опитвам се да я боря и у мен.. не казвам че аз съм перфектния!
                            Но понеже имам акции тук и даже продължавам да купувам, долните изказвания на Грую доста ме разтревожиха..


                            Но пък има и друг прочит.. тази му увереност вече толкова време го наказва, че може би идва момента да го компенсира с едно възнаграждение

                            а дано, ама...

                            дано и ти правилно да разчетеш сигналите и да не залагаш само на максимата, че "и разваления часовник показва правилно часа два пъти в денонощието"

                            успех
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Точно така, не ни касае - може и да се счете за пожелателно мислене, но това решение е по-скоро добро за нас като акционери и отлично - като данъкоплатци Сега вече чехите със сигурност ще си търсят реалната цена, а няма да има врътка - половината пара от Тиквун и неговият аватар, а другата пара от държавния джоб заради загубеното дело. Гледаме мача от ложите
                              Грую ,
                              Това ако е добро решение , то по добре да вземат да правят инвестициите в полза на държавата....
                              Да му мисли управителния съвет за бъдещата печалба и инвестициите ....
                              В момента колко падна цената на ЧЕЗ ...?
                              100 ,200 милиона...или да не прави инвестиции и да не се съди а тогава нЕма ток и сега полувин БГ е с намален волтаж....
                              Понеже мисля че ралито на Западния фронт приключва пак ще изчезна от хоризонта и ще гледам мача.....
                              така че умната с Черешаря и борсата му...

                              https://offnews.bg/obshtestvo/chez-z...ro-632608.html
                              С тези милиони Що става спрямо цената ....
                              Last edited by Монти; 18.01.2019, 17:23.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                                Това дело не ни касае като акционери, а само като данъкоплатци.
                                Точно така, не ни касае - може и да се счете за пожелателно мислене, но това решение е по-скоро добро за нас като акционери и отлично - като данъкоплатци Сега вече чехите със сигурност ще си търсят реалната цена, а няма да има врътка - половината пара от Тиквун и неговият аватар, а другата пара от държавния джоб заради загубеното дело. Гледаме мача от ложите
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X