IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
    Тази цена от 240 кинта не се "брани" случайно. Гледам, че това е и около средната претеглена цена за последните три месеца. Достатъчно безсрамни са за да пробват със занижена цена на търговото.
    Да, но в случая би трябвало следнопретеглената да няма значение, защото цената на търговото не може до е по-ниска от най-високата платена от търговия предложител, а Чез няма да продадат на 240 лв.

    Коментар


    • Тази цена от 240 кинта не се "брани" случайно. Гледам, че това е и около средната претеглена цена за последните три месеца. Достатъчно безсрамни са за да пробват със занижена цена на търговото.
      Мненията ми не са препоръка за търговия.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Вале,
        първо ми опростявате борча а после ме обвинявате в неизпълнение на баса...

        Ша взема да напиша че нищо не разбирам от български акции в девиза си...
        Иначе аз СЪМ макро познавач на борсата а не по отделните акции ...
        чакам си 500 пункта скоро.....първа стъпка.
        Иначе успех на Чез и нейните притежатели....

        Цвети, не може да позволиш на отсрещната страна да ти опрости баса. Като загубиш бас, трябва да изпълниш произтичащото задължение, независимо какво казва или иска другата страна. Опростен бас звучи безмислено. Така че, не казвай, че човека ти е опростил баса, а просто изпълни това което трябва, дори със закъснение. Сега е момента!

        Коментар


        • Монти, нищо не препоръчвам, всеки си има акъл.. Тук до свделката ще има разлики - надежди и разочарования..Па да видим накраЯ..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

            Относно опростяването на борча нещо ми се губи

            Относно Макро познанията ти - не знам .
            Но за с дей трейдинга ти на БФБ,който изключително малко хора го практикуват те признавам - е разбира се и печалбите не за кой знае какво.
            Е не е кой знае но пред нищо....
            Тук Кирето ни препоръчва влизане но тези асансьори не ми харесват...
            сигурен съм че при КЗК новина ще скочи ама ....кеша е цар в момента....
            Гледам няколко апапи купуват чез а продават други позиции...
            Що така...

            Коментар


            • Няма пауър

              Коментар


              • Рай за тези, които имат кеш..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Вале,
                  първо ми опростявате борча а после ме обвинявате в неизпълнение на баса...

                  Ша взема да напиша че нищо не разбирам от български акции в девиза си...
                  Иначе аз СЪМ макро познавач на борсата а не по отделните акции ...
                  чакам си 500 пункта скоро.....първа стъпка.
                  Иначе успех на Чез и нейните притежатели....

                  Относно опростяването на борча нещо ми се губи

                  Относно Макро познанията ти - не знам .
                  Но за с дей трейдинга ти на БФБ,който изключително малко хора го практикуват те признавам - е разбира се и печалбите не за кой знае какво.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    Хубаво циркче, няма що...
                    Мии спекулка!

                    Коментар


                    • Хубаво циркче, няма що...
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                        Е няма защо да се надяваш на дивото - преди 5-6 години спечелих 1 бутилка от Монти с бас за цената на акциите на 1 банка и още си я чакам , но ако искаш може да седнем заедно да си поговорим и да се почерпим .

                        Поздрави !
                        Вале,
                        първо ми опростявате борча а после ме обвинявате в неизпълнение на баса...

                        Ша взема да напиша че нищо не разбирам от български акции в девиза си...
                        Иначе аз СЪМ макро познавач на борсата а не по отделните акции ...
                        чакам си 500 пункта скоро.....първа стъпка.
                        Иначе успех на Чез и нейните притежатели....


                        Коментар


                        • Tука ЦКБ нямаше ли по сериозно пакетче от преди години ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            +1
                            И аз я бранех с 1/10 от Груйчевите акции....
                            Затова си заслужавам 1/10 от уискито дето го спечели от Монти....( точно по моята мярка - 100 гр с кеффф )

                            пп Електрото се назландисва, но там се чакат големите инвеститори с дебелите пачки.....
                            Е няма защо да се надяваш на дивото - преди 5-6 години спечелих 1 бутилка от Монти с бас за цената на акциите на 1 банка и още си я чакам , но ако искаш може да седнем заедно да си поговорим и да се почерпим .

                            Поздрави !
                            Last edited by vale1; 21.06.2019, 11:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              Груйче, искам да ти изкажа респект! Респект за ясната ти и категорична позиция тук, респект за търпението, за това, че въпреки многото хуления си бранеше тази позиция, абе въобще за всичко. Браво, така се прави!
                              +1
                              И аз я бранех с 1/10 от Груйчевите акции....
                              Затова си заслужавам 1/10 от уискито дето го спечели от Монти....( точно по моята мярка - 100 гр с кеффф )

                              пп Електрото се назландисва, но там се чакат големите инвеститори с дебелите пачки.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                335млн звучи повече от добре. Според отчетите на чехите Чез разпределение заема над 72% от инвестициите им в България. Което означава, че ако всичко е наред и всичко се случва както трябва, трябва да видим цена над 360 лева на акция. Дали ще видим - времето ще покаже.

                                Имам акции и правя сметки на ниво 3-4 клас.
                                Не е нужно да завършиш математика във ФМИ за да направиш няколко прости сметки.

                                Все пак има нещо ,което малко ме притеснява - това е т.15 от обявения дневен ред за редовното ОСА на 26.6.;
                                Друг колега също наблегна на нея преди време.
                                в дневния ред мажоритарите искат да им се гласуват разходи ЗА 85 000 000 лв за период ДО 5 години (изрично е посочено,че сумата може да се усвои и по-рано ) към свързаното лице ЧЕЗ България.

                                Според мен най- добре е точката да се гласува след промяна на собствеността и обявено търгово или да се редактира като се сменят предлозите -
                                ДО 85 000 000 лв и ЗА 5 години

                                Надявам се пенсионните фондове да обмислят редакцията на тази точка и да защитят собствените си интереси.


                                Коментар

                                Working...
                                X