IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

    Не си разбрал нищо, той не сравнява, а припомня за друга компания с мажоритар Еврохолд!
    Само дето разликата между едната и другата компания е от земята до небето.

    Коментар


    • Лелее , много лошо, ако Шиши не е в сделкатая.. Значи е лоша..Явно имаш къса памет и не знаеш чия собственост е Еврохолд.. Мисли преди да пишеш..
      Last edited by Kiro; 21.06.2019, 13:36.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

        Сравняваш несравняеми неща, но това е в стила ти.
        Не си разбрал нищо, той не сравнява, а припомня за друга компания с мажоритар Еврохолд!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Йордан Цонев за сделката с ЧЕЗ: Осъществява се в тежка корупционна тишина

          Тази сделка много съмнително се лансира и от медиите от кръга „Капитал“", заяви замeстник-председателят на ПГ на ДПС

          Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/ikonomika/yordan-ts...ews680818.html

          OPAAA
          Данчо с един интересен прякор се изказа и тук...защо ли?

          Коментар


          • https://pik.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0...ews850688.html

            EEEE

            Коментар


            • Йордан Цонев за сделката с ЧЕЗ: Осъществява се в тежка корупционна тишина

              Тази сделка много съмнително се лансира и от медиите от кръга „Капитал“", заяви замeстник-председателят на ПГ на ДПС

              Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/ikonomika/yordan-ts...ews680818.html

              OPAAA

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                На тези вече им сърбахме попарата с Евроинс..Да видим сега какво ще направят..
                Сравняваш несравняеми неща, но това е в стила ти.

                Коментар


                • Новината определено се отрази положително на търговията на БФБ. Днес са изтъргувани 1 374 акции при средна цена 248.001лв = 340 020лв или над 1/3 от дневния оборот до момента.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                    Така е, но пък ако се случи така както казваш, перспективата да останеш в компания с мажоритарен Еврохолд е меко казано отчайваща.
                    Прав си, за съжаление.
                    Мненията ми не са препоръка за търговия.

                    Коментар


                    • На тези вече им сърбахме попарата с Евроинс..Да видим сега какво ще направят..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                        Дано! Аз определено бих предпочел да взема повече от 240 за акциите си. Всъщност, на 240 вероятно няма и да им ги дам.
                        Така е, но пък ако се случи така както казваш, перспективата да останеш в компания с мажоритарен Еврохолд е меко казано отчайваща.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                          Прав си, но все пак участва компания която държи на имиджа си, така поне мисля и кото ще правят сделка, очаквам да я направят както трябва.
                          Дано! Аз определено бих предпочел да взема повече от 240 за акциите си. Всъщност, на 240 вероятно няма и да им ги дам.
                          Мненията ми не са препоръка за търговия.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                            Така е, но зависи как е структурирана сделката между публичните и непубличните. Може и нищо такова да няма, но на нашата борса сме свикнали с какви ли не машинации и вече виждаме конспирации и в най-обикновените неща.
                            Прав си, но все пак участва компания която държи на имиджа си, така поне мисля и кото ще правят сделка, очаквам да я направят както трябва.

                            Коментар


                            • Хааая..Ами то при Шиши даже и търгови нямаше..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                                Да, но в случая би трябвало следнопретеглената да няма значение, защото цената на търговото не може до е по-ниска от най-високата платена от търговия предложител, а Чез няма да продадат на 240 лв.
                                Така е, но зависи как е структурирана сделката между публичните и непубличните. Може и нищо такова да няма, но на нашата борса сме свикнали с какви ли не машинации и вече виждаме конспирации и в най-обикновените неща.
                                Мненията ми не са препоръка за търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X