IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
    ДПС не харесва сделката, ще стане интересно пак
    Те харесват сделките, в които купувач е един техен депутат. Но всички знаят какво се случва след това....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
      Този път поне според мен ще мине сделката. ББ са беше подготвил предварително.
      сделката ако мине правителството ще падне .... запомни ми думите!!!

      не е препоръка
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • Този път поне според мен ще мине сделката. ББ са беше подготвил предварително.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
          ДПС не харесва сделката, ще стане интересно пак
          нормално да не им хареса сделката ...... гинка я няма в играта...

          ББ още преди месец нареди на КФН и ДАНс да проверят ЕУБГ ....... скоро очаквам и той да се изкаже...
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Не я харесват защото не са в далаверата този път.

            Коментар


            • ДПС не харесва сделката, ще стане интересно пак

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                Същото мисля за дружината на А.Христов, К.Бошов и сие, но въпреки това не се сдържах тук скромно с 2-3% от порфейла.
                И правилно! Така се прави, на борсата се търгува с пара и заради пари, а не за любов!

                Моята субективна емоционалност понякога ми върти номера, но това си е мой проблем. Ако някога - "когато се наливаха основите", се беше намерил някой безспорен авторитет, който неназидателно да ми каже: Ако имаш склонност силно да любиш и мразиш, по-добре не се захващай с този занаят, можеше да ми е направил услуга

                Аз никому никакви съвети и препоръки не давам. Не съм дорасъл.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                  Тук се говори за ЧЕЗ, не за Еврохолд.
                  Пак не си разбрал, но отново ще ти обясня!
                  Говори се за Чез, в светлината на придобиването и от Еврохолд. Затова всякакви коментари за капитализацията на Еврохолд са релевантни!

                  Коментар


                  • Спред мен трудно ще мине номера. Има доста пенсионни фондове, които няма да оставят лесно нещата. Аз мисля, че може би ще е сравнително справедливо това търгово.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                      Откровено и неподправено пожелавам на колегите търгово на 360 примерно.
                      Това да запазиш самообладание, да проявиш дисциплина, вяра и убеденост са си качества, които заслужават да бъдат възнаградени.

                      След историята с инс, всичко намирисващо на "евро" е твърдо в забранителния ми списък и от тях дори печалба не ща.
                      Моето самообладание и дисциплина се проявяват в случая в това да не пипна тук, въпреки "възможностите".

                      От вчерашния ден ще запомня позитивно само обстоятелството, че мизерната сесия от общо около 90 х. с нищо не предвещаваше днешното развитие и избуяването на страсти и мераци.
                      Когато разбрах около 18 ч., рекох си: добре е това, че дори тези, които без съмнение са знаели преди края на сесията, не са се изкушили да пипнат. А можеше! Ама пък мнозина щяха веднага да се сетят какво се случва на фона на иначе напълно мизерна търговия, та правилно им е светнала червената ламба да не пипат. Иначе, колко и трябва на дребната душа?!
                      Същото мисля за дружината на А.Христов, К.Бошов и сие, но въпреки това не се сдържах тук скромно с 2-3% от порфейла.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Без оглед на собствеността, при сделки от такъв мащаб в общия случай по пазарите капитализацията на купувача търпи двуцифрени спадове (дори и когато има очевидна синергия), ма нормално - увеличен финансов, оперативен и др. видове риск.
                        А тук се помпа.
                        Пак не е за чудене де, това горното е за по нормалните пазари, тук е бфбту...
                        Тук се говори за ЧЕЗ, не за Еврохолд.

                        Коментар


                        • Ама много си прав ПИП

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Лелее , много лошо, ако Шиши не е в сделкатая.. Значи е лоша..Явно имаш къса памет и не знаеш чия собственост е Еврохолд.. Мисли преди да пишеш..
                            Без оглед на собствеността, при сделки от такъв мащаб в общия случай по пазарите капитализацията на купувача търпи двуцифрени спадове (дори и когато има очевидна синергия), ма нормално - увеличен финансов, оперативен и др. видове риск.
                            А тук се помпа.
                            Пак не е за чудене де, това горното е за по нормалните пазари, тук е бфбту...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              На тези вече им сърбахме попарата с Евроинс..Да видим сега какво ще направят..
                              Откровено и неподправено пожелавам на колегите търгово на 360 примерно.
                              Това да запазиш самообладание, да проявиш дисциплина, вяра и убеденост са си качества, които заслужават да бъдат възнаградени.

                              След историята с инс, всичко намирисващо на "евро" е твърдо в забранителния ми списък и от тях дори печалба не ща.
                              Моето самообладание и дисциплина се проявяват в случая в това да не пипна тук, въпреки "възможностите".

                              От вчерашния ден ще запомня позитивно само обстоятелството, че мизерната сесия от общо около 90 х. с нищо не предвещаваше днешното развитие и избуяването на страсти и мераци.
                              Когато разбрах около 18 ч., рекох си: добре е това, че дори тези, които без съмнение са знаели преди края на сесията, не са се изкушили да пипнат. А можеше! Ама пък мнозина щяха веднага да се сетят какво се случва на фона на иначе напълно мизерна търговия, та правилно им е светнала червената ламба да не пипат. Иначе, колко и трябва на дребната душа?!

                              Коментар


                              • Само дето като е същия мажоритар и веднъж го е направи, пак може да се случи същото..Примери много на БФБ..

                                Коментар

                                Working...
                                X