IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

    Аз купих малко на 240 от Капман. Не знам дали той е продавал през цялото време.
    И при мен продаде Капман.......кой ли може да стои зад това ИП?

    Коментар


    • Аз днес добавих нова доза оптимизъм

      Коментар


      • Мисля, че тоя филм го гледахме с НоваТВ.И аз добавих днес малко.Пък да видим.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

          Аз купих малко на 240 от Капман. Не знам дали той е продавал през цялото време.
          Мерси за инфото и успех и на двама ну
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Иначе днес не съм купувал/продавал, но съм убеден, че пак е продавал любимият ми каролец или бенчмарка - имаше един бунак, който купи 1000 акции на около 240 преди година от забравена оферта купува, след като кзк спря сделката с гинка, предполагам, че е той.
            Аз купих малко на 240 от Капман. Не знам дали той е продавал през цялото време.
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

              сделката ако мине правителството ще падне .... запомни ми думите!!!

              не е препоръка
              Буахахахаха, полкич, запомних ти думите, готов ли си да застанеш с нещо зад тях? Не знам дали сделката ще мине, за момента не виждам причини да не мине, но ако мине и правителството не падне до месец, в следствие на тази сделка, а не на някаква глупост като самолети, подводници или шума по морето, готов ли си за бас? Примерно бутилка уиски на стойността на една акция в разпределението? Респетивно нещо друго от моя страна на реципрочна стойност, ако ти се окажеш прав

              Иначе днес не съм купувал/продавал, но съм убеден, че пак е продавал любимият ми каролец или бенчмарка - имаше един бунак, който купи 1000 акции на около 240 преди година от забравена оферта купува, след като кзк спря сделката с гинка, предполагам, че е той.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                Тоя хранещия на 240 много ми напомня за подбен на 200,дали е един и същ екземпляр?
                купувай при слухове - продавай при новини
                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                Коментар


                • КУПИХА НА 200 ПРОДАВАТ НА 240 ОБОРОТ ДА СТАВА.

                  Коментар


                  • Тоя хранещия на 240 много ми напомня за подбен на 200,дали е един и същ екземпляр?

                    Коментар


                    • ГИНКА ЯКО ПРОДАВА НА 2.40

                      Коментар


                      • От руснаците сме зависими за газа , няма да позволят и за тока !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

                          тец варна си е лична далавера на соколов, а 4ез я искат руснаците
                          Може да я искат, но няма да им я дадат !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                            Няма да падне защото ДПС си изгърмяха патроните с ТЕЦ Варна.
                            тец варна си е лична далавера на соколов, а 4ез я искат руснаците
                            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                            Коментар


                            • Няма да падне защото ДПС си изгърмяха патроните с ТЕЦ Варна.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

                                Пак не си разбрал, но отново ще ти обясня!
                                Говори се за Чез, в светлината на придобиването и от Еврохолд. Затова всякакви коментари за капитализацията на Еврохолд са релевантни!
                                Ок, благодаря ти за обяснението!

                                Коментар

                                Working...
                                X