IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

    1 лайк ))) Песента е: 9 милиона мишлета .. си мислят, че някои воюват, пък то - нова серия, а краят ...
    И аз купих на 240, таргет 300-320

    Коментар


    • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

      И аз купих днес на 240 - таргета ми е да продам на 200, след като се разбере, че няма разрешение за сделката.
      1 лайк ))) Песента е: 9 милиона мишлета .. си мислят, че някои воюват, пък то - нова серия, а краят ...
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

      Коментар


      • Еврохолд и Чез - интересно откъде такaва смелост и амбиция от застрахователя
        http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

        Коментар


        • ЧЕШКО ГРЪЦКО ВСЕ Е ЕВРОПЕЙСКО .
          СТРАСБУРГСКО НЕ Е БЪЛГАРСКО.
          ЧЕЗ-Взех парите и бегам , бегам бързо бате.
          Last edited by superexpert; 22.06.2019, 10:28.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
            Ако и тук ги надушат като в ГЪРЦИЯ.
            Финансовият регулатор в Атина посочва това, че членовете в групата на "Еврохолд“ до голяма степен разчитат на външни заеми и на прехвърляне на акции помежду си, а не на собствен капитал. Посочва се, че тази стратегия довела до големи щети в Румъния, където кандидат-купувачът притежава застрахователна компания.
            Обаче-Т.П. каза:Сделката е по чешкото законодателство!Което значи какво?Нас не ни засяга,нас ни устройва?

            Коментар


            • Ако и тук ги надушат като в ГЪРЦИЯ.
              Финансовият регулатор в Атина посочва това, че членовете в групата на "Еврохолд“ до голяма степен разчитат на външни заеми и на прехвърляне на акции помежду си, а не на собствен капитал. Посочва се, че тази стратегия довела до големи щети в Румъния, където кандидат-купувачът притежава застрахователна компания.

              Коментар


              • Още по темата-
                https://www.faktor.bg/bg/articles/ve...sa-na-kapitali

                Коментар


                • НА НИНОВА ТЕХНОИМПЕКС
                  НА ГЕРГОВ ЗЛАТНА ДУПКА
                  НА ДОГАН ТЕЦ
                  НА ЦЕЦО ЧЕЗ
                  НА БОЙКО ...АЕЦ.
                  ТАКА по старшинство де.
                  Last edited by superexpert; 22.06.2019, 09:38.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    Явно наистина за ДПС-то няма бонус от сделката...

                    п.п. интересно от какви сайтове се информират съфорумците...
                    Или играят филм или бонуса ТЕЦ Варна им е малко.Според мен ще изтъргуват нещо друго.
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                      pik довчера възхваляваше успехите на ЦвЦв а сега изведнъж стана лош за тях.... А рикошет и лупа са нови сайтове не знам на КОЙ
                      Явно наистина за ДПС-то няма бонус от сделката...

                      п.п. интересно от какви сайтове се информират съфорумците...

                      Коментар


                      • pik довчера възхваляваше успехите на ЦвЦв а сега изведнъж стана лош за тях.... А рикошет и лупа са нови сайтове не знам на КОЙ
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • https://pik.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0...ews850688.html

                          Цветанов Христов Тилев Караянчева плюс Царските финансисти с ВТБ .зад сделата с ЧЕЗ.
                          СТРОИТЕЛИ НА СЪВРЕМЕННА БЪЛГАРИЯ.
                          Само не е сигурно БОРИСОВ, ДОГАН И ПЕЕВСКИ ДАЛИ ЩЕ СА СЪГЛАСНИ .
                          Регулаторите как ще се произнесат.
                          Last edited by superexpert; 22.06.2019, 09:12.

                          Коментар


                          • Рикошет е проект на независими журналисти, търсещи правотата в манипулираното медийно пространство.

                            Коментар


                            • Банкерът на Луканов купува ЧЕЗ?

                              http://www.rikoshet.eu/2019/06/21/%d...yLBIpcrF7aCHE0

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                                И при мен продаде Капман.......кой ли може да стои зад това ИП?
                                И аз купих днес на 240 - таргета ми е да продам на 200, след като се разбере, че няма разрешение за сделката.
                                IM d best

                                Коментар

                                Working...
                                X