IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

    Колкото и да не харесвам холдинга ,смятам че са сметнали всичко дори са избрали и точния период,точно преди отпуските.
    Ще гледат да прекарат сделката колкото могат по бързо ,че лоша зима се задава ......
    нищо не са смятали от ЕУБГ и нищо не са избирали като период .... тактиката им е "юруш на маслините"...
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение

      абе, ти миналата година пак така се тръшкаше и пак басове предлагаше когато пишех, че фамилията на гинка е дебелянова

      сега почваш ли да се усещаш как данчо-ментата мълчеше за гинка, а сега се притеснява, че е много тихо около "сделката с ЕУБГ"

      сделка няма да има, а ти се хващай колкото си искаш на бас...
      Колкото и да не харесвам холдинга ,смятам че са сметнали всичко дори са избрали и точния период,точно преди отпуските.
      Ще гледат да прекарат сделката колкото могат по бързо ,че лоша зима се задава ......

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Буахахахаха, полкич, запомних ти думите, готов ли си да застанеш с нещо зад тях? Не знам дали сделката ще мине, за момента не виждам причини да не мине, но ако мине и правителството не падне до месец, в следствие на тази сделка, а не на някаква глупост като самолети, подводници или шума по морето, готов ли си за бас? Примерно бутилка уиски на стойността на една акция в разпределението? Респетивно нещо друго от моя страна на реципрочна стойност, ако ти се окажеш прав
        абе, ти миналата година пак така се тръшкаше и пак басове предлагаше когато пишех, че фамилията на гинка е дебелянова

        сега почваш ли да се усещаш как данчо-ментата мълчеше за гинка, а сега се притеснява, че е много тихо около "сделката с ЕУБГ"

        сделка няма да има, а ти се хващай колкото си искаш на бас...
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Те убаво ще се изпроверяват, но по-интересното ще е, след евентуално одобрение. Само си представи какво ще е, когато ``най -големия`` публичен холдинг започне да обслужва и ...поддържа .. мрежата.
          не е препоръка

          ​​​​​
          ти поне си от мислещите в този форум ......... как си представяш ЕУБГ да получат одобрение?

          не видя ли как измениха закона миналата година и как бламираха продажбата на ЧЕЗ?
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Поредната олигофрения .... Естествено, че и трите институции ще проверят сделката..... Баси малоумщината.....
            Те убаво ще се изпроверяват, но по-интересното ще е, след евентуално одобрение. Само си представи какво ще е, когато ``най -големия`` публичен холдинг започне да обслужва и ...поддържа .. мрежата.
            не е препоръка

            ​​​​​

            Коментар


            • КФН ще обяви резултати от проверката на „Еврохолд България“ на 28 юни

              В периода след публикуваното на 24.04.2019 г. прессъобщение, във връзка с намерението за предстоящи придобивания на „ЧЕЗ Разпределение България" АД и „ЧЕЗ Електро България" АД от „Еврохолд България" АД, Комисията за финансов надзор продължава работата си по четири проверки на дейността на „Еврохолд България" АД и на дейността на три застрахователни дружества от групата на холдинга. Проверяват се финансовото състояние и капацитета на дружествата с оглед на бъдещи придобивания, уточняват от небанковия финансов регулатор в съобщение до медиите.

              Становището на КФН за финансовото състояние на купувача е от изключителна значимост с оглед на факта, че освен опит в сектора от него ще се очаква и сериозен финансов ресурс - от една страна за заплащането на инвестицията по изкупуването и от друга за поддържането на адекватна инфраструктура в електроснабдителния сектор.

              КФН има ангажимент да предостави до края на настоящата седмица - 28 юни 2019 г. констатираните до момента факти и обстоятелства на компетентните институции - Главна прокуратурата и Държавна агенция „Национална сигурност", с цел информираност и обективност. При окончателно приключване на проверките в законоустановения срок отговорните институции ще получат резултатите от тях заедно с наличните факти и заключения. Комисията също така поема отговорността да информира обществеността за момента на приключване на проверките.

              http://www.infostock.bg/infostock/co...%9C-na-28-yuni

              Коментар


              • Поредната олигофрения .... Естествено, че и трите институции ще проверят сделката..... Баси малоумщината.....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  https://pik.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0...ews851292.html

                  ШИШИ НЕ МИРЯСВА, ЧЕ СДЕЛКАТА НЕ Е НЕГОВА..
                  Гледайте да приберете една делта-горница! Бързо и забравете!
                  Ич не се правете, че ви интересуват мегаватчасове, гигавата и разни Гинка 1 и Гинка 2.
                  Дори и евродържачите не ви интересуват.
                  Но, да си знаете, с тях има риск! Доста сериозен, при това.
                  След всяка случка, която ме мотивира да сложа на съответното място една дебела и непрозрачна черта, забелязвам, че животът става някак по-лесен и обозрим.
                  Дори и в негативните събития можеш да откриеш позитивни елементи.

                  Коментар


                  • https://pik.bg/%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0...ews851292.html

                    ШИШИ НЕ МИРЯСВА, ЧЕ СДЕЛКАТА НЕ Е НЕГОВА..

                    Коментар


                    • ЧЕЗ И ВТОРАТА ГИНКА БЪРЗАТ,НО КЗК ХИЧ НЕ БЪРЗА.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                        Според мен логичното е до края на тази год...
                        По-долу някъде имаше интервю с Каролев, който спжред мен е скептик.
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Според мен логичното е до края на тази година, но гледам, че от ЧЕЗ бързат да приключат с тази сделка, така че е вероятно ако КЗК е одобри да стане и по-рано.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение

                            А времевия хоризонт? Мерси!
                            Догодина, надявам се по в началото

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              И аз, но съм още по - амбициознен
                              А времевия хоризонт? Мерси!
                              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                И аз купих на 240, таргет 300-320
                                И аз, но съм още по - амбициознен

                                Коментар

                                Working...
                                X