IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЗАРЕЖДАЙ ЯКО.
    АЗ ЧАКАМ ПОД 200

    Коментар


    • Първоначално изпратено от noko6 Разгледай мнение
      кво стана...някой дето е бил на ОСА ли продаде?Който продаваше на 240 явно е знаел какво прави.Скоро май пак ще купуваме на 200 лв.
      Глупости, някакъв жалък паникьор, купих на 236, можеше и на 230, но здраве да е. след всяко ОС е така - има сипване, предполагам, че някой сега е "разбрал", че няма да има дивидент за тази година Винаги има две страни в една сделка и накрая винаги единият се е прецакал - дали е купил/продал по-скъпо/евтино, отколкото е можел да го направи? Ще си говорим пак съвсем скоро
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • КАК ДА НЕ ГО ЗНАМ ТОЙ Е СПОРТИСТ ТРЕНИРА И БЯГАНЕ С Ц.Ц ВИДЯХ ГО НА ТЕЛЕВИЗОРА ПРЕДИ ВРЕМЕ.

        Коментар


        • кво стана...някой дето е бил на ОСА ли продаде?Който продаваше на 240 явно е знаел какво прави.Скоро май пак ще купуваме на 200 лв.
          Last edited by noko6; 26.06.2019, 14:56.

          Коментар


          • Комисията за финансов надзор днес предоставя информация на отговорните институции по проверката на „Еврохолд България“ АД

            26/06/2019
            Във връзка със заявения от КФН ангажимент да предостави констатираните до момента факти и обстоятелства от проверките на „Еврохолд България“ АД и свързаните с него дружества, относно тяхното финансовото състояние и цялостната дейност на холдинга, Ви информираме, че днес официално е изпратена цялата съотносима информация до Главна прокуратура и Държавна агенция „Национална сигурност“ с цел преценка и действия по компетентност. В писмото до тях подробно са изложени резултатите и заключенията на база проверената до момента документация. Също така е изпратена информация до Националната агенция за приходите с цел информираност за фактите и обстоятелствата, касаещи спазване на данъчното законодателство на Република България и преценка на необходимостта от предприемане на действия по компетентност.

            Ролята на КФН е да осъществява стриктен и навременен надзор, да бъде обективна и безпристрастна, работейки в интерес на бизнеса и гражданите. Комисията изпълнява и поетата отговорност да информира обществеността за отделните етапи в хода на проверките, спазвайки принципите на конфиденциалност.

            https://www.fsc.bg/bg/novini/komisiy...klad-9428.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
              това е някой палячо от цирка не е Христов
              .ВЧЕРА НЯКОЙ КАЗА ЧЕ Е НА 57 ...НА МЕН МИ МЯЗА НА..75..
              Като не знаеш кои са Асен Христов и Кирил Бошов защо коментираш?
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Много е готин.. Да Коледа да направи търговото на 360 с тези одежди..

                Коментар


                • това е някой палячо от цирка не е Христов
                  .ВЧЕРА НЯКОЙ КАЗА ЧЕ Е НА 57 ...НА МЕН МИ МЯЗА НА..75..
                  Last edited by superexpert; 26.06.2019, 14:38.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    ПЕТЪР ЧОЛАКОВ

                    Шефът на Еврохолд (кандидат-купувачът на ЧЕЗ) задава модни тенденции a la Пако Рабан. Май Коледа ще дойде по-рано за някои тази година...

                    На мен ми прилича на преносен мартенски,- но знае ли човек
                    може и космически да е!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      ПЕТЪР ЧОЛАКОВ

                      Шефът на Еврохолд (кандидат-купувачът на ЧЕЗ) задава модни тенденции a la Пако Рабан. Май Коледа ще дойде по-рано за някои тази година...
                      Тази снимка е зимна, виждат се палтата на хората отзад, но иначе наистина се е барнал като клоун на коледен маскарад - язък, че го познавам Някой, ако ходи днес, да драсне два реда, ще съм благодарен, може и на лично, просто не успях от толкова задачи напоследък
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • ХА..ХААА..

                        Коментар


                        • ПЕТЪР ЧОЛАКОВ

                          Шефът на Еврохолд (кандидат-купувачът на ЧЕЗ) задава модни тенденции a la Пако Рабан. Май Коледа ще дойде по-рано за някои тази година...

                          Коментар


                          • 30% им участие отговаря на дивидента другото е заем от две банки, тоест ще го вземат без пари.
                            Важното е реклама връзки и кой да им вярва.
                            Защо не кажат дали като Гинка са внесели депозит щото тя изгоря вече .
                            Да знаем и те ли са сигурни като нея .

                            Относно думите на председателя на "Еврохолд" Асен Христов, че Гинка Върбакова е опитала да надскочи себе си с опита да придобие ЧЕЗ, Петкова изрази мнение, че всяка компания има право да участва в определени инвестиционни проекти. Друг бил въпросът дали този тип купувач ще бъде одобрен от съответните регулаторни органи.
                            Last edited by superexpert; 26.06.2019, 14:26.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                              Виждаме ги ......само че не в платформата а на сайта на инфосток.....
                              Аз също ги виждам там, но според платформата и мобилното приложение на Карол няма нито една сключена сделка. Явно е някаква дискриминация или пречка да се търгуват акции на ЧЕЗ Разпределение ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Innocent
                                Колегите използващи Карол виждат ли направениете сделки днес на ЧЕЗ Разпределение ?
                                Виждаме ги ......само че не в платформата а на сайта на инфосток.....

                                Коментар

                                Working...
                                X