IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Къде видя сготвяне....това са си нормални проверки за такава сделка ....

    Коментар


    • Аз мисля, че Грую ще ви изпие уискито и за ЧЕЗ и за завода на Фолксваген. Ама всеки си носи глава на раменете.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Глупости, някакъв жалък паникьор, купих на 236, можеше и на 230, но здраве да е. след всяко ОС е така - има сипване, предполагам, че някой сега е "разбрал", че няма да има дивидент за тази година Винаги има две страни в една сделка и накрая винаги единият се е прецакал - дали е купил/продал по-скъпо/евтино, отколкото е можел да го направи? Ще си говорим пак съвсем скоро
        Моите съболезнования към купувалите последните дни ........ и поздравления за продавача от последните дни

        така се прави ........ "купувай при слухове и продавай при новини"

        не е препоръка!!!

        Last edited by _1912_; 27.06.2019, 02:03.
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар



























        • Комисията за финансов надзор (КФН) е изпратила в сряда заключенията си от проверките на „Еврохолд България“ АД и свързаните с него дружества относно тяхното финансовото състояние и цялостната дейност на холдинга до прокуратурата и Държавна агенция „Национална сигурност“, съобщиха от комисията.

          От КФН посочват също, че в писмото подробно са изложени резултатите и заключенията на база проверената до момента документация. Също така е изпратена информация и до Националната агенция за приходите (НАП) във връзка с фактите и обстоятелствата относно спазването на данъчното законодателство.


          =============

          Следват проверки от Прокуратура, ДАНС и НАП!!!

          Сделката е във фризера за дълъг период от време...

          Не очаквах толкова бързо да ги "сготвят" ЕУБГ.

          не е препоръка!!!
          Last edited by _1912_; 27.06.2019, 02:02.
          НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

            Много ясно е че такава сделка ще има голям отпор от много страни, защото интересът е голям и много хора искат те да го вземат. Плявата в нета и общественото пространство ще се лее, но това си е по български нормално Не виждам проблема да е Еврохолд! Кой според вас да го купи? Руски магнат, кака гинка, американски каубой или някой друг? Ако това е избора, то по-добре да е Еврохолд!!!
            Химимпорт ми бяха по на сърце......сигурно щото са Варненци.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

              Много просто - сделката вероятно се подкрепя на най-високо ниво,
              А КОЙ е там -
              Затова ще мине през всички възможни комисии,за да я легализират .
              Даже има и критики от разни вестници и сайтове - абе всичко е "Пунта Мара" както казва премиера - слънце.
              Много ясно е че такава сделка ще има голям отпор от много страни, защото интересът е голям и много хора искат те да го вземат. Плявата в нета и общественото пространство ще се лее, но това си е по български нормално Не виждам проблема да е Еврохолд! Кой според вас да го купи? Руски магнат, кака гинка, американски каубой или някой друг? Ако това е избора, то по-добре да е Еврохолд!!!
              IM d best

              Коментар


              • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                Комисията за финансов надзор (КФН) е изпратила в сряда заключенията си от проверките на „Еврохолд България“ АД и свързаните с него дружества относно тяхното финансовото състояние и цялостната дейност на холдинга до прокуратурата и Държавна агенция „Национална сигурност“, съобщиха от комисията.
                щом са чисти що ги пращат на данс.
                Аз се чудех акцията на eubg как от 0.80 ст е надуха на 2 лв.
                Много просто - сделката вероятно се подкрепя на най-високо ниво,
                А КОЙ е там -
                Затова ще мине през всички възможни комисии,за да я легализират .
                Даже има и критики от разни вестници и сайтове - абе всичко е "Пунта Мара" както казва премиера - слънце.
                Last edited by vale1; 26.06.2019, 17:56.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  ПЕТЪР ЧОЛАКОВ

                  Шефът на Еврохолд (кандидат-купувачът на ЧЕЗ) задава модни тенденции a la Пако Рабан. Май Коледа ще дойде по-рано за някои тази година...
                  Кире, далече е от Пако Рабан това
                  зачетох темата назад, че имам форумни пропуски

                  Коментар


                  • Комисията за финансов надзор (КФН) е изпратила в сряда заключенията си от проверките на „Еврохолд България“ АД и свързаните с него дружества относно тяхното финансовото състояние и цялостната дейност на холдинга до прокуратурата и Държавна агенция „Национална сигурност“, съобщиха от комисията.
                    щом са чисти що ги пращат на данс.
                    Аз се чудех акцията на eubg как от 0.80 ст е надуха на 2 лв.
                    Last edited by superexpert; 26.06.2019, 16:45.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      така е, сделката може да бъде спряна на цели 3 инстанции, ако БХ поиска, да не говорим за абсолютно реалната опасност Еврохолд да са просто бушон, чрез който да се иска намаляване на цената от чехите, за да го купи "правилния" купувач. Иначе натикскането на цената на 240 в петък е басолютно малумно, защото средната в последните 6 месеца преди търговото е само един от компонентите, от който да се избира най-високата, не най-ниската от тях, а най-висока цена от трите възможни за бъдещото търгово. Гледаме мача и чакаме рефера
                      Според мен "паникьорите"и купувачите на по голямата част от сделките са от един отбор
                      Но гледаме мача и пием студена бира и чакаме котва около 200 кинта

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Мерси за инфото .
                        Все пак погледнато реално няма нищо ново от ръста в петък .Така че нормално е да свалят цената и да е държат колкото могат по ниско.
                        Да не забравяме че сме в България
                        така е, сделката може да бъде спряна на цели 3 инстанции, ако БХ поиска, да не говорим за абсолютно реалната опасност Еврохолд да са просто бушон, чрез който да се иска намаляване на цената от чехите, за да го купи "правилния" купувач. Иначе натикскането на цената на 240 в петък е басолютно малумно, защото средната в последните 6 месеца преди търговото е само един от компонентите, от който да се избира най-високата, не най-ниската от тях, а най-висока цена от трите възможни за бъдещото търгово. Гледаме мача и чакаме рефера
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Евана - според мен е паникьор, който е купил на 200 и сега продава с печалба, което си е супер, както и да го погледнеш. Принципно основните продавачи досега са Каролеца, Бенчмарка и в петък Капман, които изпълняваха поръчката да затапят цената на 240, този на Еваната не е бил никога сред тях - все пак купувам през цялото време на спада от 260 до 190 и би следвало да съм поне малко наясно. Не е препоръкЪ
                          Мерси за инфото .
                          Все пак погледнато реално няма нищо ново от ръста в петък .Така че нормално е да свалят цената и да е държат колкото могат по ниско.
                          Да не забравяме че сме в България
                          Не мисля че "продавачите "са паникьори, ако се стигне до търгово ще си получат разликата.
                          Last edited by lobos; 26.06.2019, 16:01.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Мисля да допълня на 200 или под 200
                            Някой може ли да каже от кой ИП е продавача ....
                            Евана - според мен е паникьор, който е купил на 200 и сега продава с печалба, което си е супер, както и да го погледнеш. Принципно основните продавачи досега са Каролеца, Бенчмарка и в петък Капман, които изпълняваха поръчката да затапят цената на 240, този на Еваната не е бил никога сред тях - все пак купувам през цялото време на спада от 260 до 190 и би следвало да съм поне малко наясно. Не е препоръкЪ
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                              на 220 също ми е добре
                              Мисля да допълня на 200 или под 200
                              Някой може ли да каже от кой ИП е продавача ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                                на 220 също ми е добре
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X