IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Принципно трябва, но при тях всичко е със заемен капитал така или иначе, а те са много добри в сладките приказки, отделно, че вече са договорили парата за финансирането, според техните твърдение, въпреки че не сме видели документ за това. Казвали сме го много пъти - Еврохолд са далече от инвеститор-мечта, а и нещо пак се успа цялата сделка, та да видим. Пределно ясно е, че ще има търгово, също както (поне за мен) е ясно, че първоначалната цена няма да ни хареса и ще го обжалваме (дано да греша). Въпросът е кога и още по-важният - кой стои зад Еврохолд (този кой не е онзи Кой, поне засега индикациите са такива - ЕЖК, че еврохолдци били заменили редник Киро при Генерала - знае ли човек вярно ли е, не е ли?). Ще си държа и ще си чакам, няма да броя пропуснати ползи по други позиции, защото може да се окаже, че съм пропуснал и загуби

    П.С. Доверие са намалили дела си с около 1800 акции - пари за семки принципно, но все пак, а и е възможно да са някакви вътрешни врътки. Дали е вероятно те да са тапата тук, за да подпират другаде?

    Не е препоръкЪ, естествено
    Груййч ти ли си продаде акциите тук???

    Коментар


    • Eхаааа...К'во стана?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Отново ...

        https://3e-news.net/%D1%82%D0%B5%D1%...Eod28x39zh-02M

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          значи неправилно съм те разбрал...
          https://www.youtube.com/watch?v=cbyswHABG3Q
          Сега дано ме разбра ...кървав дъжд

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

            Не тук пакета ми е на добра цена .Зор нямам когато им дойде времето .Ако падне на 200 ще взема още малко
            значи неправилно съм те разбрал...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

              продал ли си на 2,36-2,40 ....... добре си направил...
              Не тук пакета ми е на добра цена .Зор нямам когато им дойде времето .Ако падне на 200 ще взема още малко

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Едва ли тези 2 банки ще им дадат пари ако насреща стоят само тези 66%
                Тук при тоз не ликвиден пазар трябва си трае човек
                продал ли си на 2,36-2,40 ....... добре си направил...
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  То е така, но не трябва ли да се постараят малко с отчетите в предвид на покупката..
                  Принципно трябва, но при тях всичко е със заемен капитал така или иначе, а те са много добри в сладките приказки, отделно, че вече са договорили парата за финансирането, според техните твърдение, въпреки че не сме видели документ за това. Казвали сме го много пъти - Еврохолд са далече от инвеститор-мечта, а и нещо пак се успа цялата сделка, та да видим. Пределно ясно е, че ще има търгово, също както (поне за мен) е ясно, че първоначалната цена няма да ни хареса и ще го обжалваме (дано да греша). Въпросът е кога и още по-важният - кой стои зад Еврохолд (този кой не е онзи Кой, поне засега индикациите са такива - ЕЖК, че еврохолдци били заменили редник Киро при Генерала - знае ли човек вярно ли е, не е ли?). Ще си държа и ще си чакам, няма да броя пропуснати ползи по други позиции, защото може да се окаже, че съм пропуснал и загуби

                  П.С. Доверие са намалили дела си с около 1800 акции - пари за семки принципно, но все пак, а и е възможно да са някакви вътрешни врътки. Дали е вероятно те да са тапата тук, за да подпират другаде?

                  Не е препоръкЪ, естествено
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • То е така, но не трябва ли да се постараят малко с отчетите в предвид на покупката..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      "Еврохолд" АД, който е кандидат купувач на ЧЕЗ, за първото шестмесечие на 2019г. е на загуба със 7 618 000 лв и има само 181 000 лева по сметките си...

                      Груйче, и аз искам сделка и добро търговеово но дали,,
                      Все едно сте от днес на борсата ... това е неконсолидиран отчет дефакто цялата дейност на холдинга е в консолидираният отчет ...

                      Коментар


                      • "Еврохолд" АД, който е кандидат купувач на ЧЕЗ, за първото шестмесечие на 2019г. е на загуба със 7 618 000 лв и има само 181 000 лева по сметките си...

                        Груйче, и аз искам сделка и добро търговеово но дали,,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Q2 са на минус 1.5 мил.
                          Поредното безперспективно тримесечие. Имаше една много хубава статия в Инвестора как откак Бойко е на власт, т.е. след онези измислени бунтове, цената за пренос на ток се е сринала административно, за сметка на увеличението на цените на производител, разбирай американските централи и разните вецове на депутати. Ми тука е така, чакаме си търговото, дано и то не се окаже като чакане на Годо, зашото тези затапвания на цената и почти нулевата заинтересованост на фондовете на Доверие и тимаджийските, натам вървят нещата. Засега продължаваме да гледаме мача и да чакаме заветното търгово, друго не ни остана - дивидент е мръсна дума, не че и някой се е надявал на такъв де, а онези 85 милиона си отидоха по предназначение с любезното съдействие на който трябва!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Продавайте чез и купете еврохолд нестандартно решение за вашите инвестиции!

                            Коментар


                            • Q2 са на минус 1.5 мил.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Едва ли тези 2 банки ще им дадат пари ако насреща стоят само тези 66%;)
                                Тук при тоз не ликвиден пазар трябва си трае човек
                                Дори и те не могат да служат за обезпечение

                                Коментар

                                Working...
                                X