IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Оф, не ви ли омръзна -ми лято е, тук влязоха и доста спекуланти, които решиха, че сделката е а-ха да стане, обаче тя няма как да стане толкова бързо, та сега им пари и като искат да излязат, свалят пазара - нищо ново под слънцето. Всъщност, тук всеки един е влязъл само и единствено заради продажбата, само че някои са със слаби нерви и лимитирани откъм време, други, като мен, който също съм влязъл само и единствено заради продажбата, имат хоризонт от 20 години - все за толкова сделката ще стане И не ми говорете за пропуснати ползи, щото те винаги са хипотетични, а и колкото повече се въртиш и се пробваш да избиваш, обикновено толкова повече ти влиза.

    П.С. Споко, компанията няма да фалира, говорили сме го милион пъти какво означава Разпределението за цялата ни икономика. Рано или късно тази сделка ще стане, а след това - ами хубаво си прочетете статията в Инвестора преди месец, аз ще постна само графиката - въпрос на политическо решение, а Еврохолд са се доказали поне в това, че са доста убедителни където, когато и както трябва. И вижте как доставката започва лека-полека пак да набира инерция, сложете цената на тока, която е най-ниската в целия ЕС, плюс добавете разбогатяващото население (колкото и да се лъжем, че сме зле, населението си богатее яко и хотелите, дори скъпите такива, са яко фул, даже по морето с уж скапания тази година сезон) и сами може да си направите изводите за перЕспективите тук.

    Не е препоръкЪ,разбира се
    https://money.bg/deals/evrohold-podade-dokumenti-za-chez-v-kzk.html

    Коментар


    • https://blitz.bg/ikonomika/goreshcha...ews691318.html
      Да не би блиц да смени плочата?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Оф, не ви ли омръзна -ми лято е, тук влязоха и доста спекуланти, които решиха, че сделката е а-ха да стане, обаче тя няма как да стане толкова бързо, та сега им пари и като искат да излязат, свалят пазара - нищо ново под слънцето. Всъщност, тук всеки един е влязъл само и единствено заради продажбата, само че някои са със слаби нерви и лимитирани откъм време, други, като мен, който също съм влязъл само и единствено заради продажбата, имат хоризонт от 20 години - все за толкова сделката ще стане И не ми говорете за пропуснати ползи, щото те винаги са хипотетични, а и колкото повече се въртиш и се пробваш да избиваш, обикновено толкова повече ти влиза.

        П.С. Споко, компанията няма да фалира, говорили сме го милион пъти какво означава Разпределението за цялата ни икономика. Рано или късно тази сделка ще стане, а след това - ами хубаво си прочетете статията в Инвестора преди месец, аз ще постна само графиката - въпрос на политическо решение, а Еврохолд са се доказали поне в това, че са доста убедителни където, когато и както трябва. И вижте как доставката започва лека-полека пак да набира инерция, сложете цената на тока, която е най-ниската в целия ЕС, плюс добавете разбогатяващото население (колкото и да се лъжем, че сме зле, населението си богатее яко и хотелите, дори скъпите такива, са яко фул, даже по морето с уж скапания тази година сезон) и сами може да си направите изводите за перЕспективите тук.

        Не е препоръкЪ,разбира се
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          неизбежно е ....... сделка тази година няма да има, а има по-перспективни акции където могат да се направят пари...
          Така е на зеленчуковата борса който има зор да излиза ,казах го и преди цена от 200 кинта към момента е съвсем нормална

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
            Май,май на там отива....5 мин. след поста ти акцията се срина до 220.
            Сигурно отново ще видим 200 лв.
            неизбежно е ....... сделка тази година няма да има, а има по-перспективни акции където могат да се направят пари...
            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Май,май на там отива....5 мин. след поста ти акцията се срина до 220.Сигурно отново ще видим 200 лв.

              Коментар


              • Тук позаглъхна шумотевицата. Да не се разсухна сделката?

                Коментар


                • Според мен тук играта е на нерви. Който устиска ще бъде доволен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                    принципно е така, но обемите са по-големи.
                    Мисля че има още 560 бройки в айсберга на 234лв."Доверие" ли са тези които нямат доверие в Еврохолд и евентуално търгово на по-висока цена.Виждам по долу че вече и Груеца леко се съмнява че ще опитат да направят такова по настоящи цени,ако въобще се стигне до там де.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                      К'во кюфте, бе Груец.... Това беше цел шницел.....
                      ..Добре поне, че скарата го издържА ....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Не, аз държа като опълченците на Шипка, че даже то тогава и по това време е било Интересно кюфте де, при това на части. А и завчера имаше едни 300 бройки - гледаме мача
                        К'во кюфте, бе Груец.... Това беше цел шницел.....
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • принципно е така, но обемите са по-големи.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                            тук голямо раздвижване днес. Да не съм пропуснал нещо?
                            Къде го видя раздвижването,един продал,друг купил?

                            Коментар


                            • тук голямо раздвижване днес. Да не съм пропуснал нещо?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                                Груййч ти ли си продаде акциите тук???
                                Не, аз държа като опълченците на Шипка, че даже то тогава и по това време е било Интересно кюфте де, при това на части. А и завчера имаше едни 300 бройки - гледаме мача
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X