IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • При такива перспективи защо изобщо да продаваме

    Eastern European Electric Company B.V. е регисртирна преди повече от 2 месеца на 29.07.19,а от Еврохолд го съобщиха преди седмица.....Имаше един регламент за разкриване на вътрешна информация...Регистрирана е в еврейския квартал на Амсердам на адрес на който има регистрирани 100тина други фирми.Директори са Милен Христов и Юри Шурман -сигурно е този. Най -вероятно е представител на фирмата-регистрант и те ще обслужват административно компанията.
    И наистина,кой ще им попречи след време да продадат тази фирма?Май никой не е задал този въпрос на пресконференсията.
    Last edited by kaputov; 09.10.2019, 15:21.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Дано, Кире! Снощи бях в най-добрия ресторант в света - отне ми три години да направя резервацията, та дано тук сагата свърши по-бързо хаирлия да е
      Евала Грую...
      'Апна една мешана скара с две бири и остави 1000 евра...

      Коментар


      • https://business.dir.bg/ikonomika/ev...elkata-za-chez нищо ново

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Дано, Кире! Снощи бях в най-добрия ресторант в света - отне ми три години да направя резервацията, та дано тук сагата свърши по-бързо хаирлия да е
          следващият път направи и за мен !!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nikon Разгледай мнение
            https://btvnovinite.bg/predavania/ta...a-na-toka.html Еврохолд нямал подобен бизнес и за това КЗК ще пусне сделката...Абе те ако рекат ще намерят причина.Еврохолд лизинг продават автомобили,нали.Всеки автомобил има генератор(динамо),което произвежда ел.енергия и акумулатор,който я складира.Е това ако не е производство и разпределение на ел.енергия...
            А и КЕВР може да спре сделката.Можеда ги притесни това SPV,което са създали специално за покупката. То сега е 100% на Еврохолд,но лесно може да си смени собствеността,без да минава през тази процедура,която сега спъва сделката.
            А може и това да е условието да се пусне сделката-след време активите на ЧЕЗ тихомълком да минат в правилните ръце.
            И на кого ще е този правилен чифт ръце според вас?
            The strongest stand last.

            Коментар


            • https://btvnovinite.bg/predavania/ta...a-na-toka.html Еврохолд нямал подобен бизнес и за това КЗК ще пусне сделката...Абе те ако рекат ще намерят причина.Еврохолд лизинг продават автомобили,нали.Всеки автомобил има генератор(динамо),което произвежда ел.енергия и акумулатор,който я складира.Е това ако не е производство и разпределение на ел.енергия...
              А и КЕВР може да спре сделката.Можеда ги притесни това SPV,което са създали специално за покупката.
              Eastern European Electric Company B.V. ще оперира като подхолдинг на Еврохолд и ще концентрира дейността на всички дружества на ЧЕЗ Груп в България след получаване на необходимото одобрение от регулаторните органи. То е регистрирано в Холандия във връзка с изискванията на двете глобални инвестиционни банки, които ще финансират придобиването.
              То сега е 100% на Еврохолд,но лесно може да си смени собствеността,без да минава през тази процедура,която сега спъва сделката.
              А може и това да е условието да се пусне сделката-след време активите на ЧЕЗ тихомълком да минат в правилните ръце.

              Коментар


              • Като се прибера, ще драсна два реда, че ме мързи от телефона
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Груйче, разкажи за това кулинарно изживяване ..Къде же и оправда ли си името..
                  Last edited by Kiro; 09.10.2019, 09:23.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    "Еврохолд" ще представи стратегията си за развитие на компаниите от групата на "ЧЕЗ България"

                    http://bnr.bg/post/101175924/evrohol...-chez-balgaria

                    А ДАНО ГРУЙЧЕ..
                    Дано, Кире! Снощи бях в най-добрия ресторант в света - отне ми три години да направя резервацията, та дано тук сагата свърши по-бързо хаирлия да е
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • "Еврохолд" ще представи стратегията си за развитие на компаниите от групата на "ЧЕЗ България"

                      http://bnr.bg/post/101175924/evrohol...-chez-balgaria

                      А ДАНО ГРУЙЧЕ..

                      Коментар


                      • Аз също съм по-спокоен от това развитие на нещата. Няма го мутренския риск ...Ще го купи ББ или Ш и току виж са прецакали дребните, ей тъй, за да е гадно и по български...Предпочитам чехите да си го развиват, да си( ни ) дадат по 5-6 К дивидент в ЧЕЗ и по 30 лв в Енергото и така да е години напред....
                        пп Ръцете под задника и гледам мача....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Аз съм спокоен, Пипъне, не бързам за никъде - това съм го заявявал нееднократно - тези акции са за децата, а на тях няма да им трябват скоро Тук имах и имам 2 основни притеснения:

                          - сделката да се проточи много във времето - тя вече се проточи почти 2 години, за което вината е само в алчността на БХ. Подобно проточване е наистина огромно, осоено като се вземе за пиър сделката за нова тв и нетинфо, където имаме същия монопол като тук, ама за правилния Гел сделката се случи светкавично с одобрения от всички инстанции!

                          - да направят яката врътка с търгово на 200 кинта или пък на 150 - кво ги бърка да засилят цената до там от едно Доверие, да речем (нали те гласуваха онези 80 милки джоб параса за харчлък) с идеята за някакви други облаги - знаем как стават нещата у нас, нали

                          Затова и се кефя на това решение на чехите - удри Тиквата по тиквата и глей мача!

                          Дано по бързо да минава сделката и търговото да е на по справедливи нива че да се подсили БФБ. Имам малко акции тук но пожелавам добри печалби на имащите по големи пакети.

                          Коментар


                          • Затова и се кефя на това решение на чехите - удри Тиквата по тиквата и глей мача!

                            БРАВО ГРУЙЧЕ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                              Пич успокой се...в момента Б натиска А...затова се протакат нещата във времето...като се разберат сделка ще има,търговото ще бъде март месец...всъщност Б Натиска много хора и неговата алчност няма граници!!!
                              Аз съм спокоен, Пипъне, не бързам за никъде - това съм го заявявал нееднократно - тези акции са за децата, а на тях няма да им трябват скоро Тук имах и имам 2 основни притеснения:

                              - сделката да се проточи много във времето - тя вече се проточи почти 2 години, за което вината е само в алчността на БХ. Подобно проточване е наистина огромно, осоено като се вземе за пиър сделката за нова тв и нетинфо, където имаме същия монопол като тук, ама за правилния Гел сделката се случи светкавично с одобрения от всички инстанции!

                              - да направят яката врътка с търгово на 200 кинта или пък на 150 - кво ги бърка да засилят цената до там от едно Доверие, да речем (нали те гласуваха онези 80 милки джоб параса за харчлък) с идеята за някакви други облаги - знаем как стават нещата у нас, нали

                              Затова и се кефя на това решение на чехите - удри Тиквата по тиквата и глей мача!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                И както обикновено, в петък имаме новина. А както пък е нормално, от Инвестора не са я отразили. Копирам - ЧЕЗ ще се откаже да продава, ако държавата блокира и втория й опит за сделка. За мен това е отлична новина - от една страна натискат държавата да не им прави номера и да ги натиска с измислени фирмички като Еврохолд и печалната Гинка, за да могат да свалят цената за няКой правилен корпулентен господин, а от друга, съвсем ясно заявяват, че имат план Б, ако БХ и шайката му отново блокират сделката поради някакви причини. При всички положения това е много силен и ясен сигнал, че явно досега са ги мотали и натискали, което ние си го знаехме и че те търпят повече подобно поведение! Разбира се, за нас остава надеждата, че сделка ще има и то скоро, а ако няма, то ЧЕЗ явно ще развиват бизнеса си тук, ерго, може пак да сипят някое дивидентче, а защо не и да го направят постоянна политика, все пак чешкият народ е основен собственик на тази компания...

                                Гледаме мача от първи ред, пък да видим
                                Пич успокой се...в момента Б натиска А...затова се протакат нещата във времето...като се разберат сделка ще има,търговото ще бъде март месец...всъщност Б Натиска много хора и неговата алчност няма граници!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X