IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
    Сега ще почнат да точат дружеството през дивидентите и поне минотарите ще намажат.
    блажени са верващите...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Очсквана новина, да видим оттук нататък какви ще ги свършат чехите! Радвам се, че не ги дадоха на еврохолд, но съжалявам за търговото, което няма да го има. Общо взето възможностите за ръст умряха, дивидент едва ли ще има, искрено се надявам да не почнат да го точат с врътки, което май се случва. Мога да сваля сам цената докъм 150, но защо да се самоубивам? Ще си чакам - децата имат още поне 15 години, преди да им потрябват сериозно пари.
      и да не забравя - четвъртит за герП и мощно анти пъдпъдъкова!!!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Според мен, трябва да им се резнат мераците за източване и то със сериозни законови методи...
        Например, ДАНС да ги посетят при раздаването на тез 25 млн лв....
        Що ?!
        Дебелаците им играят курвенската, че и ДАНС да им пратят ?
        Ти ако искаш да си продадеш панелката трябва ли да ти пратя НАП, защото не ми го продаваш на -х% цена на МЕН.
        Знам, че не е много ок примерът, но е разбираем. Хората искат да се изнасят, нашите им казват - може, само срещу наша цена и фирма...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Направо да го дадат на Пеев да си го стопаниса с БТХ..
          Много дружества ще му дойдат да менажира наведнъж, какъвто и гениален бизнесмен да е. Както знаеш, дори и Бъфет има помощници, не огрява сам навсякъде. Така, че Пеев нека първо изправи на крака Гагарин. Поне едно дружество да има читаво

          Коментар


          • Направо да го дадат на Пеев да си го стопаниса с БТХ..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
              Сега ще почнат да точат дружеството през дивидентите и поне минотарите ще намажат.
              Дивиденти е съмнително дали ще има, а точене, ако реши да се прави, през различни свързани компании, консултантски договори, ИКТ, както е писал 4i4o, възможности много, виждали сме, писано е и преди в същата тема по въпроса.

              Жалко, че не успяха да продадат дружеството, постараха се последните години и с очетите, с всичко, напудриха за продажба, но без силен кандидат. Единствената БГ компания с възможности би била "Химимпорт", но и те вероятно са направили сметка, че това е чувствителен сектор, подлежащ на регулации и главоболията не си заслужават спрямо това, което се предлага.

              Следващ кандидат може да е "Доверие", "Софарма" ще им даде заем, пари за дивиденти не им трябват и ще се разсрасне холдинга
              Last edited by k.o.; 24.10.2019, 20:08.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Сега въпросът е :
                Ще ги източват дружествата с ИКТ ( а там възможностите са огромни и разни тъпунгери въобще няма да разберат за какво става въпрос...
                Дали желязото, комуникациите или софтуера струват 2 или 200, аз мога да се обоснова, а камо ли далеч по големи специалисти ...),
                ИЛИ ще си раздават дивиденти и ще си развиват бизнеса..?

                Според мен, трябва да им се резнат мераците за източване и то със сериозни законови методи...
                Например, ДАНС да ги посетят при раздаването на тез 25 млн лв....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                  Последно чехите казаха че и ако тази сделка пропадне ще се откажат да продават.........Тези и без това не ми бяха симпатични,щяха да прецакат със сигурност миноритарите колкото и Груеца да протестира.
                  Предполагам, че се гласят да съдят държавата и за това, решили са че така ще изкарат повече пари ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                    това явно е майтап, но не знаем какво е "Веле 1" ..
                    Вале 1 наш форумец /писал е няколко поста по надолЕ/ с доста желание се рови по регистрите и с новините и почти никога не греши......от подадените новини.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Как да го кажа ,не следя акцията ама имам доверие на Вале 1 , щом вижда корупционни практики или други игри в сегашния мажоритар...?.....
                      А и още един въпрос що ще стане с увеличението в ЕУБГ.....?
                      това явно е майтап, но не знаем какво е "Веле 1" ..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                        Последно чехите казаха че и ако тази сделка пропадне ще се откажат да продават.........Тези и без това не ми бяха симпатични,щяха да прецакат със сигурност миноритарите колкото и Груеца да протестира.
                        Как да го кажа ,не следя акцията ама имам доверие на Вале 1 , щом вижда корупционни практики или други игри в сегашния мажоритар...?.....
                        А и още един въпрос що ще стане с увеличението в ЕУБГ.....?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          няма щото няма да ги купят скоро ако имат лоши практики......
                          Иначе гадна работа ..
                          Утре в нормална страна щяха да разпродадат и Чез и ЕУБГ но тук сигурно ще се качат... ?
                          Последно чехите казаха че и ако тази сделка пропадне ще се откажат да продават.........Тези и без това не ми бяха симпатични,щяха да прецакат със сигурност миноритарите колкото и Груеца да протестира.

                          Коментар


                          • Ако падне под 180 ще купувам аз. Пък не ми дреме да ли ще има нов собственик в скоро време.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                              Сега ще почнат да точат дружеството през дивидентите и поне минотарите ще намажат.
                              няма щото няма да ги купят скоро ако имат лоши практики......
                              Иначе гадна работа ..
                              Утре в нормална страна щяха да разпродадат и Чез и ЕУБГ но тук сигурно ще се качат... ?

                              Коментар


                              • Няма да иам скоро правилен кандидат.

                                Коментар

                                Working...
                                X