IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да не е грешка каква е тази печалба за 1 во тримесечие. Направо пълна лудница.

    Коментар


    • Мале какви резултати, няма такова тримесечие просто - 19.8млн печалба, 43,8млн ебитда за едно тримесечие. Печалби има, ама пазар няма.

      Коментар


      • какъв е срока?

        Коментар


        • СЪДЪТ ОБЯВИ, ЧЕ ЩЕ СЕ ПРОИЗНЕСЕ С РЕШЕНИЕ В СРОК.
          Протоколът се изготви в съдебно заседание, който се приключи в 14.16 часа ....

          Коментар


          • Колеги има ли някакво инфо от делото, което трябваше да е на 18.05.2020?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RealUser Разгледай мнение

              Бих се учудил, ако това не се беше случило, само си търсят удобен момент, за да надписват сметките.
              Винаги ми е било интересно като как ти надписват сметката? Айде да речем водата е лесно - там си отчитат един общ водомер и не ги интересува кой съсед кради и кой плаща съвестно, ма чез? При положение че имаш индивидуален електромер и пълен достъп до него?
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                Работата от вкъщи вдигна сметките за ток на домакинствата с до 21 процента ... https://www.24chasa.bg/novini/article/8573709
                Бих се учудил, ако това не се беше случило, само си търсят удобен момент, за да надписват сметките.

                Коментар



                • Работата от вкъщи вдигна сметките за ток на домакинствата с до 21 процента ... https://www.24chasa.bg/novini/article/8573709

                  Коментар


                  • Малко майтап: https://www.facebook.com/photo?fbid=...00661711508882
                    Иначе имайте предвид, че Енергията ще е секторът с най-много промени в пост-ковид-19 икономиката. Особено ако се даде приоритет на Зелените проекти. Всичко ще се промени, нови модели, нов пренос на електричество, нови източници, децентрализация и т.н. ЧЕЗ не случайно искат да излизат.

                    Коментар


                    • Факт, и при двете чезки е весело, аз нямам от Електрото, хем мислех да си купя на 15К, но се спрях и купих 300 спиди-та за тези пари - да видим дали ще се окажа прав. Обаче колкото и да е весело, колкото и да са стабилни, това не попречи на цената да слезе до 160 кинта ли беше, или по-надолу? А на пазара всеки търси перЕспективата, а тук без новина или дивидент трудно ще минем пак 200 кинта, просто щото не сме на фокус.
                      Имам
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                        Ааа ако очакваш Чез Електро да фалира и да не плаща на Разпределение това е отделен въпрос, ама пак не ми се вижда много вероятно. Електрото дълг няма, а камари кеш.
                        Няма дълг, пазарна капитализация 73 млн, кеш 141 млн, печалба за първо тримесечие 6 млн. Предстоят интересни неща и при двата Чеза.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                          Електрото дълг няма, а камари кеш.
                          В този ред на мисли - да вземе да раздаде един дивидент

                          П.С. Имам и от двете...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Ако не платят на Електро, кой ще плати на Разпределение? Гледаме мача де, имам, даже направих хубава врътка и съм доволен
                            Ааа ако очакваш Чез Електро да фалира и да не плаща на Разпределение това е отделен въпрос, ама пак не ми се вижда много вероятно. Електрото дълг няма, а камари кеш.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Това не го вярвам много много, но ако си прав това ще се отрази на резултатите на Чез Електро, но по никакъв начин няма да повлияе на Чез Разпределение
                              Ако не платят на Електро, кой ще плати на Разпределение? Гледаме мача де, имам, даже направих хубава врътка и съм доволен
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Страхотен отчет, браво - значи можело, ако искат. Обаче втрото тримесечие ще е кОр, щото много народ няма да си платят сметките и оттам пове ригата.
                                Това не го вярвам много много, но ако си прав това ще се отрази на резултатите на Чез Електро, но по никакъв начин няма да повлияе на Чез Разпределение

                                Коментар

                                Working...
                                X