IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

    Единствения минус според мен е че не дават дивидент всяка година.
    Абсолютно споделям това мнение. Да дават едни 50% от печалбата (нищо че в Чехия май до 90% бяха стигнали) и изобщо няма да я мисля тази позиция и ще стискам до пенсия.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

      И с новина от КЗК и без новина от КЗК все си е евтино според мен - една от ключовите компании за България, стратегическа важност и ключова роля при трансформирането на енергетика в следващите години. Доста кандидати за дружеството имаше и всички предлагаха цени значително над текущите, а последната година дружеството направи още 44млн печалба.
      И тук времето ще покаже!
      Единствения минус според мен е че не дават дивидент всяка година.
      Last edited by Innocent; 21.10.2020, 15:18.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
        Някакви новини?Появиха се купувачи,а на сайта на КЗК няма нищо.
        Няма нищо на сайта на КЗК, защото вероятно тече поредно изнудване на кандидат-купувача от началниците в сянка на " независимия регулатор ".
        Споделям обаче мнението на BSEtrader, че дружеството си заслужава да се купува и без сделка.

        Имам и допълвам от време на време.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

          И с новина от КЗК и без новина от КЗК все си е евтино според мен - една от ключовите компании за България, стратегическа важност и ключова роля при трансформирането на енергетика в следващите години. Доста кандидати за дружеството имаше и всички предлагаха цени значително над текущите, а последната година дружеството направи още 44млн печалба.
          И тук времето ще покаже!
          Амин, но все пак или някой има инфо, или някой си върти пакети от единия в другия джоб, както често става на нашата родна борсичка
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kaputov Разгледай мнение
            Някакви новини?Появиха се купувачи,а на сайта на КЗК няма нищо.
            И с новина от КЗК и без новина от КЗК все си е евтино според мен - една от ключовите компании за България, стратегическа важност и ключова роля при трансформирането на енергетика в следващите години. Доста кандидати за дружеството имаше и всички предлагаха цени значително над текущите, а последната година дружеството направи още 44млн печалба.
            И тук времето ще покаже!

            Коментар


            • Някакви новини?Появиха се купувачи,а на сайта на КЗК няма нищо.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от cbonev Разгледай мнение

                Решението за Нова ТВ е излезло на 17.09 - разрешават им,като КЗК Постановява незабавно изпълнение на решението. А за ЧЕЗ все още няма публикувани никакви материали.... сигурно догодина ще има нещо
                Явно за ЧЕЗ още не се е появил "правилният" човек, затова няма никакви материали.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nikon Разгледай мнение
                  "Нова Броудкастинг груп" иска да придобие "Канал 3", още 4 радиа и музикална телевизия,се вижда от сайта на КЗК.Дали и тук ще правят задълбочена проверка,както при ЧЕЗ?
                  Решението за Нова ТВ е излезло на 17.09 - разрешават им,като КЗК Постановява незабавно изпълнение на решението. А за ЧЕЗ все още няма публикувани никакви материали.... сигурно догодина ще има нещо

                  Коментар


                  • Или си ги връткат от единия джоб в другия, или има нещо, за което простосмъртните като нас не знаят. Гледаме мача
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • В КЗК няма нищо ново.Купува си някой,има свободни пари

                      Коментар


                      • Здравейте колеги, има ли някой идея каква беше тази активност вчера към края на сесията на БФБ? Да не съм изтървал някаква новина?

                        Коментар


                        • "Нова Броудкастинг груп" иска да придобие "Канал 3", още 4 радиа и музикална телевизия,се вижда от сайта на КЗК.Дали и тук ще правят задълбочена проверка,както при ЧЕЗ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                            Супер. Има огромна разлика в печалбата на ЧЕЗ Разпределение + Кеш, преди и сега. Чудя се дали сделката няма да бъде предоговорена

                            Коментар


                            • https://www.mediapool.bg/kzk-shte-pr...ews311466.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                Които има еврохолд май скоро ще трябва да почерпи!
                                А който има ЧЕЗ, Еврохолд ще трябва да го почерпи на търговото.

                                Коментар

                                Working...
                                X