IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Споделих ви какво съм забелязал и какво е моето мнение. Всеки има право на свое такова. Да видим сега тази новина дали ще донесе допълнително раздвижване на БФБ..
    само че използваш неправилен глагол "забелязах", може ви имаш предвид "предполагам". Не мисля, че може да забележиш, че един и същи купувач, освен ако не си посредник. Та подвеждащи са тези твойте писания ми се струва

    Коментар


    • Споделих ви какво съм забелязал и какво е моето мнение. Всеки има право на свое такова. Да видим сега тази новина дали ще донесе допълнително раздвижване на БФБ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Не мисля че е така!
        Същия купувач през тези 2-3 седмици слагаше големи бидове и купуваше регулярно и при Албена, М+С, Хес, Бреф, Атера, ДОХ, Корадо, Алкомет, Браво проп., Софарма трейд и ЕМКА напоследък.
        Активните играчи с постоянен поглед над пазара знаят за какво говоря и могат да потвърдят.

        Купувача просто имаше късмет точно сега да се пусне тази сделка, когато той си накупи налошо.. Но така е - Съдбата обича смелите! Евала му правя и пожелавам успех и по другите позиции!
        Така е, но аз допускам и един друг вариант - голям инвеститор, който е имал ЧЕЗ и преди покупките е разбрал за разрешението предварително. Допълва с ясната идея, че скоро ще ги продаде на търговото и балансира портфейла си с други що-годе сходни акции на Чез преди доста хора да се окажаг с кеш. Един вид ги фронтпънва с покупки преди кешът от Чез да стигне до тях и тогава те да започват да го вкарват по други позиции.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Не мисля че е така!
          Същия купувач през тези 2-3 седмици слагаше големи бидове и купуваше регулярно и при Албена, М+С, Хес, Бреф, Атера, ДОХ, Корадо, Алкомет, Браво проп., Софарма трейд и ЕМКА напоследък.
          Активните играчи с постоянен поглед над пазара знаят за какво говоря и могат да потвърдят.

          Купувача просто имаше късмет точно сега да се пусне тази сделка, когато той си накупи налошо.. Но така е - Съдбата обича смелите! Евала му правя и пожелавам успех и по другите позиции!
          не знам дали си прав - при Албена-та се видя, но там може да е всеки, избушеняци и балоняци като хес и м+с само идиот би купувал на подобни цени, така че вероятно е вътрешна врътка, при бреф има голям продавач, а не купувач, за атера идея нямам, а при доверие и трейдинга са вътрешни врътки, останалоте не ги следя и идея си нямам какво става там. Тук обаче съвпаденията са прекалено много, за да се твърди, че било просто случайност - бах тая случайност, искам и аз такава - някой само да ми подшушне, аз ще намеря достатъчно пари като за бфб

          Успех, батя, дано си успял да излезеш от фибанкасъту на добра цена и да си влязъл на друго място с добър профит и достатъчно бройки!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

            Не мисля че е така!
            Същия купувач през тези 2-3 седмици слагаше големи бидове и купуваше регулярно и при Албена, М+С, Хес, Бреф, Атера, ДОХ, Корадо, Алкомет, Браво проп., Софарма трейд и ЕМКА напоследък.
            Активните играчи с постоянен поглед над пазара знаят за какво говоря и могат да потвърдят.

            Купувача просто имаше късмет точно сега да се пусне тази сделка, когато той си накупи налошо.. Но така е - Съдбата обича смелите! Евала му правя и пожелавам успех и по другите позиции!
            И кой е този купувач? Много кеш е това !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              ... ясно, че някой е имал вътрешно инфо с тези ордери на по 100 бройки, но естествено никой няма да го разследва, все пак сме на бфб и тук всичко е точно.
              Не мисля че е така!
              Същия купувач през тези 2-3 седмици слагаше големи бидове и купуваше регулярно и при Албена, М+С, Хес, Бреф, Атера, ДОХ, Корадо, Алкомет, Браво проп., Софарма трейд и ЕМКА напоследък.
              Активните играчи с постоянен поглед над пазара знаят за какво говоря и могат да потвърдят.

              Купувача просто имаше късмет точно сега да се пусне тази сделка, когато той си накупи налошо.. Но така е - Съдбата обича смелите! Евала му правя и пожелавам успех и по другите позиции!

              Коментар


              • Казах Ви днес, че нещо се мъти. Честито на всички.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Груйче, тук сега колко ти е таргета..
                  Колкото си беше и преди - къмто 320 кинта, ма точно с еврошамтките и с два пъти спирана сделка, в момента съм хем леко скептичен, хем не бързам да се радвам излишно. Иначе аз отдавна съмна печалба (виртуална де) тук, ма това не ме грее особено - да видим утре как ше е, ясно, че някой е имал вътрешно инфо с тези ордери на по 100 бройки, но естествено никой няма да го разследва, все пак сме на бфб и тук всичко е точно.
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Намазахме и тук филията. Очаквам и други изненади от подобен характер в едни намачкани съседни позиции
                    Мнението ми не е препоръка към никого и за нищо. За повече - чл. 37 от конституцията

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение
                      Преди шампанското да не забравяме, че КЕВР също трябва да одобри. А и банките дали още искат да финансират? Все пак сделката с търговото ще отиде към 1 млрд лв
                      Не мисля, че има сериозна банка, която би се отказала да финансира придобиването на толкова качествени дружества. А освен това банката няма да се търси тепърва - Nomura и другите големи не си ги спомням кои бяха, отдавна са декларирали, че ще финансират сделката, така че едва ли ще има неприятни изненади по този въпрос.

                      Коментар


                      • Груйче, тук сега колко ти е таргета..

                        Коментар


                        • Преди шампанското да не забравяме, че КЕВР също трябва да одобри. А и банките дали още искат да финансират? Все пак сделката с търговото ще отиде към 1 млрд лв

                          Коментар


                          • Тъп въпрос. Сега Еврохолд ли се купува или Чезетата (Грую, патентовам този прякор на чез, понеже ти имаш много силни патенти като Лешперко, Любовното послание, мумифицираните, евереста, еваната, коравото, етц.) Та, Евро или Чез пазарите?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Абе баш тия не бяха най-добрата алтернатива, но като няма риба, и ракът е риба. Наздраве, засега ще се въздържа да отворя от скъпото
                              Груйчи, още малко и излизаме на пИчалба....
                              Само не разбирам, защо бе джанъм продаваха под 200 лв и под 16 К ?

                              Коментар


                              • Абе баш тия не бяха най-добрата алтернатива, но като няма риба, и ракът е риба. Наздраве, засега ще се въздържа да отворя от скъпото
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X