IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение

    Не е време за изсипване сега
    Че цената, която ще се плаща на чехите е доста нагоре от текущата на всички е ясно, въпросът е тук с други мисли някой да не връща надолу, но отдъхнах - нямаше такъв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      Днес до последно се притеснявах, че някой ще изсипе накрая, нооооо не се случи
      Да видим утре къде
      Не е време за изсипване сега

      Коментар


      • Днес до последно се притеснявах, че някой ще изсипе накрая, нооооо не се случи
        Да видим утре къде

        Коментар


        • Цената на сделката за мажоритарните дялове в ЧЕЗ Разпределение и ЧЕЗ Електро – голямата въпросителна

          Съгласно консолидирания отчет на ЧЕЗ за 2017г., неконтролиращото участие в ЧЕЗ Разпределение е оценено на 2 742 млн. чешки крони, което съгласно курса CZK/BGN към края на годината се равнява на 210 млн.лв или 330 лв на акция.

          п.п Инфото е публикувано в блога на ПФБК, който го интересува може да намери актуална информация на сайта на CEZ.cz и да сметне колко е цената към днешна дата. Поздрави и успех на всички.

          http://blog.ffbh.bg/?p=292

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
            ... ще бъде осигурена чрез собствени средства и заемен капитал от две чуждестранни банки - най-голямата германска търговска банка Deutsche Bank и японската Nomura. Заемното финансиране се очаква да бъде 300 млн. евро, като по информация на Bloomberg TV Bulgaria двете кредитни институции ще участват с равни дялове в кредита.

            https://www.capital.bg/biznes/energe...e_da_pridobie/
            Това, че ще отпуснат само 300 млн евро малко ме притеснява. Според мен ще им трябват поне още 200 млн евро, които не виждам как ще извадят. Очаквам да стана свидетел на циркове, каквито и Булгартабак не играха. Но ще седим, ще погледаме и ако се налага ще се борим за справедлива цена.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

              За "ортащина" може да се говори едва "когато" и "ако" не приемеш търговото,до тогава чакаме на първо време(даже вероятно още утре) цени от 300лв ........Обикновено колкото повече притеснения има толкова повече е ръста
              Дано се сбъднат надеждите за ръст преди търговото, че с тия начело ще трябва да си купувам генератор.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Напротив ! Съгласен съм напълно ! Взимане на печалбата и бягане, защото с влизането на Асеня рисковете нарастват ! С такива мажоритари едва ли някой иска да става ортак !
                За "ортащина" може да се говори едва "когато" и "ако" не приемеш търговото,до тогава чакаме на първо време(даже вероятно още утре) цени от 300лв ........Обикновено колкото повече притеснения има толкова повече е ръста

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                  А мангизи !?
                  Вярвам,че не са спали,докато са чакали решението на КЕВР.Вътрешнярите знаят от 15 дена,та факторите ли няма да са в час!?

                  Коментар


                  • ... ще бъде осигурена чрез собствени средства и заемен капитал от две чуждестранни банки - най-голямата германска търговска банка Deutsche Bank и японската Nomura. Заемното финансиране се очаква да бъде 300 млн. евро, като по информация на Bloomberg TV Bulgaria двете кредитни институции ще участват с равни дялове в кредита.

                    https://www.capital.bg/biznes/energe...e_da_pridobie/
                    Last edited by Innocent; 19.01.2021, 20:33.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Асенчо, няма да му се размине търговото..Да видим на колко и кога..
                      А мангизи !?

                      Коментар


                      • Асенчо, няма да му се размине търговото..Да видим на колко и кога..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                          На мен поръчките ми бяха предварително заредени и са се изпълнили без моята намеса. Иначе казано, таргетът ми се изпълни. Не искам да си спомням дори случаите, в които не съм излизал на време и после съм съжалявал. Но, както каза Инта, няма лошо купилите да изкарат 30% от тук. Нека и повече даже. С всеки лев нагоре в цената скача рискът, така че на който му стиска, заслужава.



                          Меко казано, никаква. Даже е със сериозно тегло в оценката и вероятно затова таргетът ви се вижда нисък.
                          Напротив ! Съгласен съм напълно ! Взимане на печалбата и бягане, защото с влизането на Асеня рисковете нарастват ! С такива мажоритари едва ли някой иска да става ортак !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                            Защо бързате да излизате бре
                            На мен поръчките ми бяха предварително заредени и са се изпълнили без моята намеса. Иначе казано, таргетът ми се изпълни. Не искам да си спомням дори случаите, в които не съм излизал на време и после съм съжалявал. Но, както каза Инта, няма лошо купилите да изкарат 30% от тук. Нека и повече даже. С всеки лев нагоре в цената скача рискът, така че на който му стиска, заслужава.

                            Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                            или нямате вяра на Чича ви Асенчо ?
                            Меко казано, никаква. Даже е със сериозно тегло в оценката и вероятно затова таргетът ви се вижда нисък.
                            Мненията ми не са препоръка за търговия.

                            Коментар


                            • Защо бързате да излизате бре , или нямате вяра на Чича ви Асенчо ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
                                Не е нещо ново на БФБ, да се задействат преди официалното излизане на дадена информация. Странното е, че купуваха най-различни хора. Аз имам продажби към четири различни ИП.

                                И при мен е същата шарена черга от мераклии,- не ми е от основните, но им пожелавам да забогатеят поне соще 30%!

                                Коментар

                                Working...
                                X