IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    Един нормален инвеститор няма да дойде в България
    Голямото важно !!! Нужни са вътрешни инвестиции, а не колониално робство.

    Държавата да спре да пропилява данъците ни за спонсорираната гнусотняшка раждаемост и да се завърне като икономически субект, народът да бъде подучен да инвестира в реалната икономика поне 30% от депозитченцата и паричките под дюшеченцата - за си възвърнем електроразпределенията, златодобивът, добивът на медец и т.н. - и няма и да се сещаме за чужди инвестиции.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Хаоса стана доста голям. Не мога да схвана какво следва от тук нататък. ЧЕЗ остава собственик на активите, но няма право да ги управлява. Правилно ли съм разбрал? Забърка се една правна каша от която няма измъкване поне 5 години.

      Коментар


      • Знайко - в нашият бранш са си коректни... говоря за хорското мнение.

        Влаков - кофти тръпка... що си купи чесънчета в тая ситуация?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Коментар


          • Един нормален инвеститор няма да дойде в България

            Коментар


            • Доверие яко го издухаха тук

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                А дали хората ще съгласят едни разбойници да бъдат заменени с други?

                За мен ЧЕЗ трябва да стане 50% собственост на Държавата и 50% - на Народът !!!
                Абе ти не работеше ли при тях, много смело ги наричаш разбойници

                Коментар


                • Б–х ти късмета
                  Да си купя точно днес....

                  Коментар


                  • Вчера ме беше яд, че не влязох, днеска ще пия един сингъл малц по случая

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                      Трябва да правим курбан...
                      Импе, кажи какво мислиш за боикоборисоф? Ти знаеш най-добре!
                      Ного зависи от поведението на Тимберицата в скоро време - дали просто ще бъде свален или направо ще бъде лишен от същата !!!
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Какво ще кажете за теорията дето се върти, че ХИМ иска да купи Чез бе пари, и стоят зад старта на протестите
                        А дали хората ще съгласят едни разбойници да бъдат заменени с други?

                        За мен ЧЕЗ трябва да стане 50% собственост на Държавата и 50% - на Народът !!!
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Колко бях прав, когато упорито отказвах да си купя чесънчета !!!!!

                          Смърт на ЧЕЗ !!!
                          Трябва да правим курбан...
                          Импе, кажи какво мислиш за боикоборисоф? Ти знаеш най-добре!
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • ДРУГАРИ КОМУНИСТИ ОТ ГЕРБ, РАЗБРАХМЕ ЧЕ ЩЕ НАЦИОНАЛИЗИРАТЕ, А КОЛХОЗИ ЩЕ ПРАВИТЕ ЛИ

                            Коментар


                            • Какво ще кажете за теорията дето се върти, че ХИМ иска да купи Чез бе пари, и стоят зад старта на протестите

                              Коментар


                              • Колко бях прав, когато упорито отказвах да си купя чесънчета !!!!!

                                Смърт на ЧЕЗ !!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X