Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
    Някой получили дивидента ?
    Още го няма ама аз го похарчих вече дано го пуснат

    Коментар


    • Някой получили дивидента ?

      Коментар


      • Начална / крайна дата за изплащане на дивидента: 14.07 / 21.09.2017 г., така че на есен с песен.............
        Last edited by hommedome; 17.07.2017, 11:14.

        Коментар


        • Има ли някой вече дивидент тук? Аз засега нямам.

          Коментар


          • https://m.profit.bg/kompanii/chez-ra...shta-divident/

            Чакаме дивидентче.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              не
              Last edited by inta53; 05.07.2017, 13:19. Причина: не е в темата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vefce Разгледай мнение
                Закупени акции днес, имат ли право на дивидент за 2016?
                не

                Коментар


                • Закупени акции днес, имат ли право на дивидент за 2016?

                  Коментар


                  • Скоро ще ни стане ясно. Хубавото е че Чез е от малкото дружества дето превеждат дивидента в много кратки срокове. Още другата седмица го чакаме

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                      Здрасти, не съм сигурен как да те разбирам. Имаш предвид че реинвестирането и покачването при Атера мислиш че е от хора дето нямат 2888лв в дадената позиция ли? Според мен от по-големи инвеститори е интереса
                      Съвсем не. Това, което казвам е, че едва ли има държател на АТЕРА с позиция по-малка от 30 лв., но със сигурност има такива в ЧЕЗ Р. с по-малко от 2900 лв. Ерго, да се реинвестира (близо) 100% от дивидентна в АТЕРА е около 100 пъти по-лесно (и вероятно), отколкото в ТриЦЗ. Just sayin, не е препоръка
                      Last edited by unsworth; 04.07.2017, 11:19.

                      Коментар


                      • Ако говорим само за реинвестиране на дивидента то сметката е вярно направена. Освен че според мен е преждевременна защото дивидента трябва да дойде по сметките на клиентите.
                        А инвестирането си е друга работа. Него е възможно и вчера и след 10 дни и преди 1 месец ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                          Допълнителната акция от реинвестиция на дивидент в Атера идва при позиция в размер от 29,51 лв. (1 на 14 акции)*
                          Допълнителната акция от реинвестиция на дивидент в ЧЕЗ Разпределение идва при позиция в размер от 2888,60 лв. (1 акция на всеки 11)*

                          Тая разлика от близо 100 пъти аз не бих я пренебрегвал, когато екстраполирам очаквания за реинвестиция точно в 3CZ.

                          * Груби сметки по цени към тази сутрин.
                          Здрасти, не съм сигурен как да те разбирам. Имаш предвид че реинвестирането и покачването при Атера мислиш че е от хора дето нямат 2888лв в дадената позиция ли? Според мен от по-големи инвеститори е интереса

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                            Като гледам как се реинвестират дивидентите на Атера обратно в акции на дружеството кеф ми става. Да видим при Чез колко силно ще се наблюдава
                            Допълнителната акция от реинвестиция на дивидент в Атера идва при позиция в размер от 29,51 лв. (1 на 14 акции)*
                            Допълнителната акция от реинвестиция на дивидент в ЧЕЗ Разпределение идва при позиция в размер от 2888,60 лв. (1 акция на всеки 11)*

                            Тая разлика от близо 100 пъти аз не бих я пренебрегвал, когато екстраполирам очаквания за реинвестиция точно в 3CZ.

                            * Груби сметки по цени към тази сутрин.

                            Коментар


                            • Като гледам как се реинвестират дивидентите на Атера обратно в акции на дружеството кеф ми става. Да видим при Чез колко силно ще се наблюдава

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fordi
                                Закупени днес акции, имат ли право на дивидент за 2016г?
                                Да

                                Коментар

                                Working...
                                X