IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой е пуснал 84 акции на 3CZ на цена от 500 лева. Браво, даже и аз не съм толкова положително нагъл, ама па знае ли човек. Браво!

    Коментар


    • Една от по-скъпите акции на борсата в абсолютен размер – ЧЕЗ Разпределение България АД, пък ще се котира със стъпка 2 лв. (при текуща цена около 270 лв. и сегашна стъпка на котиране 0,001 лв.).

      https://www.investor.bg/borsa/10/a/s...200-lv-252932/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        balarev-нищо лично но при 1cz нещо не ми харесва да но греша и да направиш хубава доходност
        искрено ти го пожелавам...
        Благодаря! Аз съм си заклет оптимист, направил съм си и някои сметки. Даже и да не се получи, по пътя за последните три години от 6 К на 26 К, повторено пет, шест пъти, честно казано боли ме ...Успех на всички и весели празници!

        Коментар


        • Пак да питам някой има ли сделки от вчера и дали продавача е от Карол?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

            Скоро ще разберем. И ако цената е 350 М евро и нагоре ще стане еб@ти веселбата.
            balarev-нищо лично но при 1cz нещо не ми харесва да но греша и да направиш хубава доходност
            искрено ти го пожелавам...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Много бързо вземат решения в определени случаи !
              Скоро ще разберем. И ако цената е 350 М евро и нагоре ще стане еб@ти веселбата.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                Според мен са оправдание за последващото бързо одобрение на сделката.
                Много бързо вземат решения в определени случаи !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Тия глоби да не би да са за насърчаване на по бърза сделка
                  Според мен са оправдание за последващото бързо одобрение на сделката.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

                    Накрая ще се окаже, че зад Гинка Върбакова стои Яромил Тесарж и ще стане като в песента на Богдана Карадочева - "'...ако зад всяко добро същество застане поне още едно..."
                    Тия глоби да не би да са за насърчаване на по бърза сделка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
                      Хайде след КЗК вече вратата за сделки е почти широко отворена
                      Да видим дали в банките в Пазарджик имат около 360-370 млн. евро
                      Накрая ще се окаже, че зад Гинка Върбакова стои Яромил Тесарж и ще стане като в песента на Богдана Карадочева - "'...ако зад всяко добро същество застане поне още едно..."

                      Коментар



                      • От КЗК от 14.12.2017 - http://reg.cpc.bg/Decision.aspx?DecID=300050682

                        Р Е Ш И:

                        1. УСТАНОВЯВА, че „ЧЕЗ Разпределение България“ АД – ЕИК 130277958, е извършило нарушение по чл. 21 от ЗЗК, изразяващо се в злоупотреба с господстващо положение на пазара на услугите по разпределение на електрическа енергия на стопански потребители на СрН и НН през разпределителната мрежа на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, в качеството му на оператор на електроразпределителна мрежа, което може да предотврати, ограничи или наруши конкуренцията на пазара на търговия с ел. енергия по свободно договорени цени за стопански потребители, присъединени към ЕРМ на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД на СрН и НН и да засегне интересите на потребителите посредством прилагане на обща стратегия, с която се дискриминират независимите търговци извън икономическата група на ЧЕЗ и се ограничава търговията с електрическа енергия по свободно договорени цени чрез: 1. обмен на съществена информация между предприятия от икономическата група на ЧЕЗ за клиенти, които преминават от доставка по регулирани към доставка по свободно договорени цени; 2. възпрепятстване на процеса на първоначална смяна на крайния снабдител с доставчик по свободно договорени цени.

                        2. НАЛАГА ИМУЩЕСТВЕНА САНКЦИЯ в размер 1 057 140 (един милион петдесет и седем хиляди сто и четиридесет) лв. на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД – ЕИК 130277958 за нарушението по т. 1.

                        3. УСТАНОВЯВА, че „ЧЕЗ Електро България“ АД – ЕИК 175133827, е извършило нарушение по чл. 21 от ЗЗК, изразяващо се в злоупотреба с господстващо положение на пазара, обхващащ дейността по снабдяване (доставка) на електрическа енергия на стопански потребители на СрН и НН, осъществявана от „ЧЕЗ Електро България“ АД, което може да предотврати, ограничи или наруши конкуренцията на пазара на търговия с ел. енергия по свободно договорени цени за стопански потребители, присъединени към ЕРМ на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД на СрН и НН и да засегне интересите на потребителите посредством прилагане на обща стратегия, с която се дискриминират независимите търговци извън икономическата група на ЧЕЗ и се ограничава търговията с електрическа енергия по свободно договорени цени чрез осъщетсвяване на обмен на съществена информация между предприятия от икономическата група на ЧЕЗ за клиенти, които преминават от доставка по регулирани към доставка по свободно договорени цени.

                        4. НАЛАГА ИМУЩЕСТВЕНА САНКЦИЯ в размер 1 136 400 лв (един милион сто тридесет и шест хиляди и четиристотин) лв. на „ЧЕЗ Електро България“ АД – ЕИК 175133827 за нарушението по т. 3.

                        5. УСТАНОВЯВА, че не е извършено нарушение по чл.21 от ЗЗК от страна на „ЧЕЗ България” ЕАД, с ЕИК 131434768.

                        6. УСТАНОВЯВА, че не е извършено нарушение по чл.21 от ЗЗК от страна на “ЧЕЗ Трейд България” ЕАД, с ЕИК 113570147

                        7. УСТАНОВЯВА, че не е извършено нарушение по чл.21 от ЗЗК от страна на ЧЕЗ а.с. с идентификация 45274649, регистрирано в Република Чехия Глобите и имуществените санкции се внасят на името и по сметка на КЗК, БНБ – Централно управление, пл. “Ал. Батенберг” № 1, IBAN: BG32 BNBG 966130 00101701; BIC код на БНБ: BNBG BGSD или в брой в касата на Комисията. Решението може да бъде обжалвано относно неговата законосъобразност пред Върховния административен съд от страните и от всяко трето лице, което има правен интерес, в 14-дневен срок, който започва да тече от съобщаването му по реда на АПК, а за третите лица – от публикуването му в електронния регистър на Комисията.
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от hullo Разгледай мнение
                          Хайде след КЗК вече вратата за сделки е почти широко отворена
                          Да видим дали в банките в Пазарджик имат около 360-370 млн. евро
                          Преди това ще обърнат сериозно внимание на птиците: ЧЕЗ Разпределение стартира проект за защита на живота и здравето на птиците и осигуряване на възможности за безопасно гнездене. Проектът е в продължение на дългосрочната политика на компанията за съхраняване на биологичното разнообразие. Усилията на дружеството в тази посока спомагат и за опазване на електроразпределителната мрежа от пожари, вследствие на запалване на гнезда или прекъсване на електрозахранването при досега с птиците.

                          http://www.cez-rp.bg/bg/novini/25101

                          Коментар


                          • Хайде след КЗК вече вратата за сделки е почти широко отворена
                            Да видим дали в банките в Пазарджик имат около 360-370 млн. евро

                            Коментар


                            • Поредната статия ... http://www.capital.bg/politika_i_iko...pregovaria_za/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                                Вчера взех от Капман,днес не знам кой е обаче си мисля че има още за продаване
                                Да затова питам ,че имам тук едни съмнения

                                Коментар

                                Working...
                                X