IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

    Мисля че наглост не е най точната дума.Тва си е гавра с цял един народ.На мен ми звучи като ще си правя каквото си искам нищо не можете да ми направите..София го натресе на цялата страна тоя хвалипръцко смешник
    Понякога мисълта и емоцията поемат по странни пътища.
    По-долу колегата инносент защитава убедително една теза, че точно сега на ББ най-вероятно не му трябва подобен скандал. Изнесените разсъждения относно смяната на собствеността в ЧЕЗ звучат смислено и човешки, доколкото и ако изхождаме от отношението на един здрав индивид към подобни подходи и действия, визирам интелектуално и морално здраве и доколкото отсъстват някакви обстоятелства на принуда или тотален отказ от съобразяване с правила и порядък..
    Аз самият заявих и защитих иносказателно различно мнение от инносент, но същевременно заявявам, че мнението му е убедително.
    Дали тук няма някакво противоречие?!

    Може и да няма противоречие ако се приеме, че в социалната действителност и при съответния индивид не всичко е Б.О.
    Догато се главоболях с потенциалното наличие на противоречие, прочетох твоето мнение и си спомних за една вехта история.

    Някога в Йерусалим живял един свят човек на име Йероним. Известен е основно това, че наблюдавайки съвременния му свят, той стига до извода, че както Бог е изпратил някога врагове, който са наказали и прогонили народа юдейски заради тяхното неверие и греховен живот, така по същия начин се наказвал и Рим, срещу който са изпратени хуните. Това е идейният първообраз на тезата за Божието наказание, което идва във вида на "Бич Божий".
    Та, не съм сигурен дали точно София го е натресла тогова на бедна Майка България, но във всеки случай има някакав елемент на възмездие. Което се случва заради неподлежаща на съмнение виновност.

    В една от своите сказки В. Вацев, говорейки за него, също го нарича: Наказанието за нашите вини.
    Малко се отклоних, дано не го затрият това, че е добре човеците да знаят, че тяхната слабост, корист или незнание не могат да послужат за оправдание и историята често и безмилостно се повтаря.
    Last edited by nachev; 26.02.2018, 16:15.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
      Тука е станало като Фейсбук.
      Ми какво да стане, в сайта на пазарджишката фирма няма блогЪ да се изявим подобаващо.

      Коментар


      • Тука е станало като Фейсбук.
        мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          ОТ НЕТА- От Лондон се носят грандиозни новини. Балканският Меркел -Бойко шашнал партньорите си с невероятни и дръзки идеи за изграждане на транспортни връзки за 5 млрд. евро и създаването на някакъв уникален холдинг за изграждане на АЕЦ-Белене, тъй като имаме два чистак нови реактора в кашони и готов гьол за строителна площадка.
          Геополитическото поведениена Бойко е ярко доказателство, че редовно е бягал от часовете по история и не е следил внимателно новините от Балканите - източни и западни, през последните 30-40 години. И да е чул нещо, то е останало неразбрано за него. Незнанието и невежеството крият огромни опасности, а животът не е непрестанен и непрекъснат низ от далавери. Премиерът ни няма компетентни съветници, а е заобиколенот нахални некадърници и това го натиква перманентно в сложни и объркани отношения, когато се прави на международен фактор. Наакрая ще остане само споменът от фотографираните му спомени от срещите му с разни себеподобни, разположени тромаво в библиотеката на кабинета му наместо книги...
          Kире, спокойно само! Следващите избори пак те ще ги спечелят. НародЪ си ги харесва и ще си плаща сметката/сметките (подразбирай Инерком).

          Коментар


          • Ха..Ха .., а Гинка се сърдела, че всички я наричали на малко име..Е не и викат още БХ, Тиква , Кратуна или чичо Цецка..

            Та г-жа Върбакова е прекъснала образованието си в десети клас, като е преминала в самостоятелна форма на обучение. Към момента не е завършила средното си образование, като според нея й остава малко, за да се дипломира.

            Коментар


            • ако баце стъпи накриво ... очаквам унищожителни доклади от презокеанските партньори... всичко в офшорните и не само зони е 100% прозрачно за тях.. въпрос на геополитически интерес.
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • ОТ НЕТА- От Лондон се носят грандиозни новини. Балканският Меркел -Бойко шашнал партньорите си с невероятни и дръзки идеи за изграждане на транспортни връзки за 5 млрд. евро и създаването на някакъв уникален холдинг за изграждане на АЕЦ-Белене, тъй като имаме два чистак нови реактора в кашони и готов гьол за строителна площадка.
                Геополитическото поведениена Бойко е ярко доказателство, че редовно е бягал от часовете по история и не е следил внимателно новините от Балканите - източни и западни, през последните 30-40 години. И да е чул нещо, то е останало неразбрано за него. Незнанието и невежеството крият огромни опасности, а животът не е непрестанен и непрекъснат низ от далавери. Премиерът ни няма компетентни съветници, а е заобиколенот нахални некадърници и това го натиква перманентно в сложни и объркани отношения, когато се прави на международен фактор. Наакрая ще остане само споменът от фотографираните му спомени от срещите му с разни себеподобни, разположени тромаво в библиотеката на кабинета му наместо книги...
                Last edited by Kiro; 26.02.2018, 15:30.

                Коментар


                • И как няма да се гаврят?!?

                  Младежи на по 20 години без ден трудов стаж си купуват Дипломатическия клуб, ноооо няма проблеми.
                  Друг младеж на 26 си купува Кремиковцки, ноооо няма проблеми.
                  Некъв друг смешник си купува телевизия за милиони, пак няма проблеми.
                  Булгартабак се продава на неизвестни оф(ши)шорки, абе нема проблем.

                  Виж ако мелеционерите излязат на протест, тогава има голееееем проблем!!!

                  Държава на милиционери, прости(п)тутки и мафиоти - само те могат да налагат исканията си. Другите, които протестират за съдебна реформа, борба с корупцията, електронно гласуване или правителство са задължително платени лично от митичния унгарски сиганин сорос или поне от хамериканците...с понички естествено! Да ви е честито.

                  Коментар


                  • https://www.investor.bg/energetika/4...belene-256505/

                    Коментар


                    • http://bnr.bg/horizont/post/10093820...elkata-za-chez

                      Ако сделката за продажбата на ЧЕЗ не се развали, ще има политическа криза. Ако в следствие на скандала не се стигне до политическа криза, това ще говори зле за България. Първият бушон изгоря - ще имаме нов министър тези дни, когато изгорят още 2-3 бушона и сделката се развали, може да се запази статуквото. Товамнение изказа в предаването „12+3“ енергийният експерт Еленко Божков. Според него следващият бушон ще бъде вероятно Делян Добрев, като ще има промяна в политическия му статус.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                        прочетете в бивол за кредитната история на гинка и славчо.....

                        цялата тази схема може да се определи с една дума

                        наглост!

                        а уж наглите бяха едни дето отвличаха хора....тези отвличат държавата.
                        Мисля че наглост не е най точната дума.Тва си е гавра с цял един народ.На мен ми звучи като ще си правя каквото си искам нищо не можете да ми направите..София го натресе на цялата страна тоя хвалипръцко смешник

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Марешки: И на мен ми предложиха ЧЕЗ, но отказах.

                          Те тоя ЧЕЗ като селски магазин го продавали...?!
                          Е на мен не са го предлагали

                          Коментар


                          • Марешки: И на мен ми предложиха ЧЕЗ, но отказах.

                            Те тоя ЧЕЗ като селски магазин го продавали...?!

                            Коментар


                            • прочетете в бивол за кредитната история на гинка и славчо.....

                              цялата тази схема може да се определи с една дума

                              наглост!

                              а уж наглите бяха едни дето отвличаха хора....тези отвличат държавата.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Страхотна мощ и бизнес история..
                                Пеленаче, както се казва.
                                Няма и седмица още.
                                Ся Гинчето (моля да не се засяга, че я неглижирам на малко име) се отказвала от някакъв паркинг в Хебросграда.
                                Предполагам с покупката на ЧЕЗ се нетира резултата и всичко е точно?
                                Направо пито-платено.

                                Коментар

                                Working...
                                X