IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ех,ако така натискаха да развалят и сделките за БТК и Булгартабак.... Първото беше оглозгано и препродадено н'айси пъти без никой да се противи и без държавата да си прибере дължимото.Второто мина по същия път и сега върви към ликвидация,но никой не протестира(протестираха само срещу вестници,че казали истината),а и двете са важни за националната сигурност.Всички държавни регулатори и прокуратури си мълчаха и най-много да натиснат някой,който се опита да мрънка.
    Сега явно е засегнат нечий Дебел личен интерес.

    Коментар


    • "Тази сутрин имах среща с премиера Бойко Борисов, на която се запознах аз с него и той с мен", заяви Върбакова и добави: "Премиерът желае да има пълен контрол върху сделката за ЧЕЗ".

      запознаването - аз с него и той с мен.
      държавата искала да участва, ама финансирането пак от "международната банка".
      Гинка заминава веднага за Чехия, за да уговаряла продавачите.
      И ще пропусне комисията в НС? Щото има неща за неказване?
      Бърза рокада в сделката, та да си прикрие някой следите. На това ми прилича.
      не случайно пуделът заговори преди, че Бх трябва да купи обратно дяловете, които продаде сам.

      БРАВО НА МЕРКЕЛЪТ НА БАЛКАНИТЕ..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
        Доколкото разбрах ,.държавата има интерес да придобие дял само към ЧЕЗ разпределение ?
        Доколкото разбрах държавата купува "поне контролен пакет" от Инерком, а последното е купувач на всичко. Вярно че държавата не й трябва "Чез Електро" и може би ще има някаква последваща продажба за да си възстановят част от инвестицията, но по-добре така, отколко само скандали и политизиране.

        Коментар


        • Доколкото разбрах ,.държавата има интерес да придобие дял само към ЧЕЗ разпределение ?

          Коментар


          • Като стана ясно, че ще лъсне на георгиу патрона с тези комфортните писма...айде сега държавата да даде парите и пак правилните хора да управляват. Грозна картинка.

            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от foggbg Разгледай мнение
              само на мен ли ми струва че гинка си продаде половината фирма за 200 милиона в евро без да има активи и печалба и без да е платила нищо още на ЧЕЗ
              мхм, едни държавни пари минаха в едни частни ръце, макар че е още доста рано за обобщение - може пък Боце директно да се договори с ЧЕЗ-ките. вервам, че така ще стане
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • само на мен ли ми струва че гинка си продаде половината фирма за 200 милиона в евро без да има активи и печалба и без да е платила нищо още на ЧЕЗ
                бавно и тихо нагоре

                Коментар


                • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                  България не е страна по сделката.........КОГО ДА ОСЪДЯТ НЕ РАЗБРАХ
                  Пречи, по твоите думи мота топката

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                    Или ще ни осъдят за още кинти
                    България не е страна по сделката.........КОГО ДА ОСЪДЯТ НЕ РАЗБРАХ

                    Коментар


                    • Или ще ни осъдят за още кинти

                      Коментар


                      • Топката е препратена при кокотите в чехия. В прав текст им е казано че нещата ще се размотават докато не мине в народното събрание овластяването на ДКЕВР да одобрява или не подобни сделки. Апропо. бузерантите от ческо ще гледат сделката през крив макарон.
                        Браво Бойко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                          Абе на тая снимка гинчето май е с белезници на ръцете отзад....или

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
                            A според мен, ако не се вдигне някакъв още по-голям невъобразим шум - в скоро време ЕРП-то заминава при Гинка Върбакова, минава търговото слиза от борсата и до шест месеца става една огромна пералня за каквото се сетите. Някой перяха с капанчета по Витошка навремето, ама с електроразпределение си е друго. В този ред на мисли - може и да не изпуснат техническите кадри под определен минимум - може да да ги почерпят с парички. Въпреки че се съмнявам - в бг обичат да перат, но да перат сами. Освен това той като новия собственик идея си няма що е това ток - как ще оцени кои са реално необходимите му за дейността хора, консултанти ли ще наема? Истински , а не просто за 'усвояване' на едни средства? Не - не го вярвам това. Прогнозата ми е лоша. Но Jay Gould може да се кефи - в София става зле. не само във Варна.
                            Знае Гинка, много добре знае какво е ток. В резултат на тая сделка ще може си накупи барем двесте чифта обувки х2, ей ги 400 токчета. Не знаела тя какво е ток?!

                            Коментар


                            • https://www.investor.bg/energetika/4...gariia-256714/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                Да не си мислите че щом е подписан договор то той влиза в сила веднага ???? а ако ДКЕВР не даде лиценз ??? а ако банките не спазят комфорта и не дадат пари ???
                                Бе ти вчера кви ги разправяше тука?Днеска врътна дупарата кат Вожда.Само че тук за вашият Вожд не ни дреме.Дано Бог по бързо ни отурве и от него и от Доганя и от Комедия Нинова и от Патриоти.Сичкото тва да се измита докато е време.Щот после наследниците им пак ще реват че е имало политически извращения в Белене.

                                Коментар

                                Working...
                                X