IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    ахаха, няма такива чек.джии като чез - сметката ми за ток за февруари е "намаляла" с 1/4. Прекрасно, би казал всеки, стига да не се е загледал в срока - в сравнение с предишната ми сметка (която беше върху 33 дни), сегашната е върху 25 Шибаняци чеЖки - много тъпо туширане на недоволството (то аз и не съм неодоволствал от тях). Сега ще ми я набият тази седмица в следващият или по-следващият месец, когато няма да ползвам толкова ток за отопление и уж няма да я усетя. Много плоско, ама наистина много плоско и елементарно
    Не отчитат сметката редовно, на 30 дни, а както дойде. Възможно е инкасатор въобще да не ходи до адреса и да пише към колкото му дойде, докато брои мухите по тавана, а може и "системата" да им смята прогнозен дял. Моята сметка беше 6 (ШЕСТ) лева
    за декември с дневна консумация 0 (НУЛА) КВт/ч, като предният месец ме изтърсиха с доста. В Европа може и да е нормална практика, ама тука не е.
    Това ествествено е на контра с решението на регулатора, за което тиквениците са и глобени, но дори и в момента, формално не спазват решенията на регулатора. Очевидната им арогантност и безхаберие към потребителя в случая им изигра много лоша шега. По-дълбока конспирация се надявам да няма.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
      Забравил си да извадиш комисионната на мармота дето завива акциите в станиол.
      Дори не един а няколко мармота. Може да има и опция за една лилава крава

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
        След подобно писмо, ако съм член на ДКЕВР, щях да си подам оставката поне още един път.
        Точно казано. Нищо друго не е необходимо да се добавя. Като при умрелите

        Коментар


        • След подобно писмо, ако съм член на ДКЕВР, щях да си подам оставката поне още един път.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Императорчето дали още мисли че съм се прецакал като съм понакупил тук на средна 1312 лв.
            Еййй, това императорче, голяма е скица
            Батя, напусна ли Титаник?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
              Много ги подкрепям, при прост народ с прости методи се работи Аз четох и изслушах сумати ... дето протестират че сметката им за ток била скочила от x на y и като казват сроковете им на фактурите какви са идва разлика средно на ден от по 0.5-1.0%, ама протестират че ги лъжели. Същите тея ... сега или ще се кефят или ще разберат, т.е. поумнеят малко.
              Фактурите винаги са ми били ОК!!!Само ,че когато плащам за пет човека по време на празници сумата ми е 250,а когато плащам за двама човека без празници ми е 150!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                ахаха, няма такива чек.джии като чез - сметката ми за ток за февруари е "намаляла" с 1/4. Прекрасно, би казал всеки, стига да не се е загледал в срока - в сравнение с предишната ми сметка (която беше върху 33 дни), сегашната е върху 25 Шибаняци чеЖки - много тъпо туширане на недоволството (то аз и не съм неодоволствал от тях). Сега ще ми я набият тази седмица в следващият или по-следващият месец, когато няма да ползвам толкова ток за отопление и уж няма да я усетя. Много плоско, ама наистина много плоско и елементарно
                Много ги подкрепям, при прост народ с прости методи се работи Аз четох и изслушах сумати ... дето протестират че сметката им за ток била скочила от x на y и като казват сроковете им на фактурите какви са идва разлика средно на ден от по 0.5-1.0%, ама протестират че ги лъжели. Същите тея ... сега или ще се кефят или ще разберат, т.е. поумнеят малко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  ахаха, няма такива чек.джии като чез - сметката ми за ток за февруари е "намаляла" с 1/4. Прекрасно, би казал всеки, стига да не се е загледал в срока - в сравнение с предишната ми сметка (която беше върху 33 дни), сегашната е върху 25 Шибаняци чеЖки - много тъпо туширане на недоволството (то аз и не съм неодоволствал от тях). Сега ще ми я набият тази седмица в следващият или по-следващият месец, когато няма да ползвам толкова ток за отопление и уж няма да я усетя. Много плоско, ама наистина много плоско и елементарно
                  Да фанем ръководството им и да ги обесим.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • ахаха, няма такива чек.джии като чез - сметката ми за ток за февруари е "намаляла" с 1/4. Прекрасно, би казал всеки, стига да не се е загледал в срока - в сравнение с предишната ми сметка (която беше върху 33 дни), сегашната е върху 25 Шибаняци чеЖки - много тъпо туширане на недоволството (то аз и не съм неодоволствал от тях). Сега ще ми я набият тази седмица в следващият или по-следващият месец, когато няма да ползвам толкова ток за отопление и уж няма да я усетя. Много плоско, ама наистина много плоско и елементарно
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                      Има разлика Импе, и аз имам акции в енерго. Те може да "крадат", обаче законно, а твоите другари са съучастници на истински престъпници. Те са т.н. вещни укриватели!
                      А това си е престъпление от НК. Ако Росен ми гласува доверие, бих накарал заложните къщи да прибират вещи само срещу документ. Всичко останало да е вещно укривателство. Само в БГ можеш да си купиш 10 кила крадено злато, без НАП изобщо да разбере. Това нормално ли е според теб?
                      Ха-ха - "крадат законно"... Това словосъчетание няма ли вътрешно логическо противоречие? Ако на някой протест хората те разберат, че имаш чесънчета - ще се отнесат зле с тебе.

                      Кой тоя Росен, дето му искаш доверие?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Горе долу Боко духа супата с желанието си за кражба на ЧЕЗ.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                          Poncho, отиди на българския сайт и си го прочети на български
                          Да, сега го видях. Преди го търсих и къде съм гледал не знам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            А морал нямаш ли бе, Биков?

                            А мене някой ми четат морал, щото съм си падал по Златно Жабоци !!!!
                            Има разлика Импе, и аз имам акции в енерго. Те може да "крадат", обаче законно, а твоите другари са съучастници на истински престъпници. Те са т.н. вещни укриватели!
                            А това си е престъпление от НК. Ако Росен ми гласува доверие, бих накарал заложните къщи да прибират вещи само срещу документ. Всичко останало да е вещно укривателство. Само в БГ можеш да си купиш 10 кила крадено злато, без НАП изобщо да разбере. Това нормално ли е според теб?

                            Коментар


                            • http://www.cez.bg/bg/novini/685.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Императорчето дали още мисли че съм се прецакал като съм понакупил тук на средна 1312 лв.
                                Еййй, това императорче, голяма е скица
                                А морал нямаш ли бе, Биков?

                                А мене някой ми четат морал, щото съм си падал по Златно Жабоци !!!!
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X