IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
    А за това какво ще кажеш?
    http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1813080
    Кво да кажа - поредната Бойкова пропаганда. 24 часа нали излезе че е новия любимец на Бойко. поне от онези чатове между Оги и Светлана.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Не съм съгласен. Нашата държава е олицетворение на корупция и некадърност. Ше назначат поредните калинки които да прибират, точат и крадат и да пренасочват от нашите пари към партиините каси. И тогава вече обещстово няма да има никакъв начин да упражнява натиск върху ЕРП тата, защото те ще са касичките на Бойко, Станишев или който там ще е министър председател.
      А за това какво ще кажеш?
      http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1813080

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        Щото чешките Цветелина, ТИМ и Цветан Василев не ги познаваш ли ???

        Ами Австрийските.
        Защото най-малкото Чехия е доказала че се развива добре. Всъщност много добре - така че очевиднно там паразитните престъпни структури не са толкова алчни, некадърни и неприятни колкото нашите собствени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
          А най-добре е държавните ни дружества да са на държавата България, не на Чехия и Австрия!
          Не съм съгласен. Нашата държава е олицетворение на корупция и некадърност. Ше назначат поредните калинки които да прибират, точат и крадат и да пренасочват от нашите пари към партиините каси. И тогава вече обещстово няма да има никакъв начин да упражнява натиск върху ЕРП тата, защото те ще са касичките на Бойко, Станишев или който там ще е министър председател.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Не е съвсем така Чехия може да има мажоритарен дял в ЧЕЗ, но реално има значителен дял и на миноритрани инвеститори. И си е реално публична компания и то една от най-големите в Източна Европа. Аз лично предпочитам чехите от ЧЕЗ, пред Цветелина, Тим, Цветан василев, или там който друг всъщност иска да вземе бизнеса на ЧЕЗ.
            Щото чешките Цветелина, ТИМ и Цветан Василев не ги познаваш ли ???

            Ами Австрийските.
            Баба ме научи на много неща.
            tnm

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Не е съвсем така Чехия може да има мажоритарен дял в ЧЕЗ, но реално има значителен дял и на миноритрани инвеститори. И си е реално публична компания и то една от най-големите в Източна Европа. Аз лично предпочитам чехите от ЧЕЗ, пред Цветелина, Тим, Цветан василев, или там който друг всъщност иска да вземе бизнеса на ЧЕЗ.
              А най-добре е държавните ни дружества да са на държавата България, не на Чехия и Австрия!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                ЕРПтата и без това са държавни. Изродията е толкова пълна че повече няма накъде. Приватизираха ни енергетиката държавни компании.

                Грамфон свири, гарга граче !!!
                Не е съвсем така Чехия може да има мажоритарен дял в ЧЕЗ, но реално има значителен дял и на миноритрани инвеститори. И си е реално публична компания и то една от най-големите в Източна Европа. Аз лично предпочитам чехите от ЧЕЗ, пред Цветелина, Тим, Цветан василев, или там който друг всъщност иска да вземе бизнеса на ЧЕЗ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Единственото което е заявило настоящето правителство е че ще има международен одит в енергетиката. това какво ти говори. Първоначално целия натиск беше само срещу ЕРП тата и конкретно срещу ЧЕЗ. След това натиска постепенно започна да губи фокус. От изявлението на Бойко - "Ще им вземем лиценза до края на деня" се превърна в ще започнем процидура и ще решим по-късно. Вече фокуса съвсем се размива като се насочва срещу цялата енергетика.

                  Реакцията на чехия бе първоначлно - Това е проблем на фирмата не на Чешката държава, а в момента вече преминава към натиск от страна на Чехия като държава чрез всичките европейски институции. Като търсят и диалог с Плевнелиев, който де факто е глава на правителството в момента, а Плевнелиев изглежда по-скоро склонен да се съобрази с правните норми и нашите и европейските, отклокото с безумните желания на Бойко.

                  Така че няма да има вземане на лиценз.
                  ЕРПтата и без това са държавни. Изродията е толкова пълна че повече няма накъде. Приватизираха ни енергетиката държавни компании.

                  Грамфон свири, гарга граче !!!
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Регулатора е допуснал нарушения в собствена и на ЧЕЗ изгода и във вреда на потребителите...
                    Сегашният няма да си сложи главата в торбата заради чужди интереси...
                    Не ми се иска глупостта да отиде толкова далече ,но на 90 % съм сигурен за лиценза....
                    Още повече че решението ще бъде преди изборите а не след тях на свършен факт.....
                    Единственото което е заявило настоящето правителство е че ще има международен одит в енергетиката. това какво ти говори. Първоначално целия натиск беше само срещу ЕРП тата и конкретно срещу ЧЕЗ. След това натиска постепенно започна да губи фокус. От изявлението на Бойко - "Ще им вземем лиценза до края на деня" се превърна в ще започнем процидура и ще решим по-късно. Вече фокуса съвсем се размива като се насочва срещу цялата енергетика.

                    Реакцията на чехия бе първоначлно - Това е проблем на фирмата не на Чешката държава, а в момента вече преминава към натиск от страна на Чехия като държава чрез всичките европейски институции. Като търсят и диалог с Плевнелиев, който де факто е глава на правителството в момента, а Плевнелиев изглежда по-скоро склонен да се съобрази с правните норми и нашите и европейските, отклокото с безумните желания на Бойко.

                    Така че няма да има вземане на лиценз.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Не можеш да взимаш лизецн защото регулатора е бил корумпиран. Това е просто смешен довод. По същата логика що не направим една национализация на всички частни фирми защото правителствата са били корумпирани.
                      Регулатора е допуснал нарушения в собствена и на ЧЕЗ изгода и във вреда на потребителите...
                      Сегашният няма да си сложи главата в торбата заради чужди интереси...
                      Не ми се иска глупостта да отиде толкова далече ,но на 90 % съм сигурен за лиценза....
                      Още повече че решението ще бъде преди изборите а не след тях на свършен факт.....

                      Коментар


                      • Обезщетения при отнемане на лиценз не се изплащат, няма такова правило.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                          Най-важното е, че народа е срещу ЧЕЗ. Тогава да попитам ние от народа ли сме или сме от ЧЕЗ?
                          И на Енергопро да им отнемат лиценза няма да ме е яд! Дори и по сто лева на акция обезщетение за акция от "продажбите" да ми изплатят
                          Народа е против високите сметки на тока. А там са виновни ДКЕВР и лично Бойко.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            В тази държава има много самоубиици напоследът ,но те са от нищета и бедност а в Регулатора /белите якички/ такива няма. Прокурора е доказал големи злоупотреби в Регулатора...
                            Как си го преставяжш Регулатора да откаже на прокуратурата и да докара всички идиоти да го освиркат и да викат че са мафия и да ги линчуват ...
                            Чез е изпята песен ,като решение ,въпроса е дали може да го оспори в съда...
                            Не е препоръка...
                            Най-важното е, че народа е срещу ЧЕЗ. Тогава да попитам ние от народа ли сме или сме от ЧЕЗ?
                            И на Енергопро да им отнемат лиценза няма да ме е яд! Дори и по сто лева обезщетение за акция от "продажбите" да ми изплатят

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              В тази държава има много самоубиици напоследът ,но те са от нищета и бедност а в Регулатора /белите якички/ такива няма. Прокурора е доказал големи злоупотреби в Регулатора...
                              Как си го преставяжш Регулатора да откаже на прокуратурата и да докара всички идиоти да го освиркат и да викат че са мафия и да ги линчуват ...
                              Чез е изпята песен ,като решение ,въпроса е дали може да го оспори в съда...
                              Не е препоръка...
                              Не можеш да взимаш лизецн защото регулатора е бил корумпиран. Това е просто смешен довод. По същата логика що не направим една национализация на всички частни фирми защото правителствата са били корумпирани.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Ще им вземат лицнеза ама някой друг път. Ако бойко беше още на власт можеше и да се случи. Този човек има брутално незачитане на нищо. Но в момента няма начин.
                                В тази държава има много самоубиици напоследът ,но те са от нищета и бедност а в Регулатора /белите якички/ такива няма. Прокурора е доказал големи злоупотреби в Регулатора...
                                Как си го преставяжш Регулатора да откаже на прокуратурата и да докара всички идиоти да го освиркат и да викат че са мафия и да ги линчуват ...
                                Чез е изпята песен ,като решение ,въпроса е дали може да го оспори в съда...
                                Не е препоръка...

                                Коментар

                                Working...
                                X