IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Възможно е, но все пак това си е срам за цялата прокуратура. Просто е нелепо да се парадира публично с некомпетентност.
    Аз все още държа на мнението си че ще вземат лиценза на ЧЕЗ...
    Интересно е друго. Дали ще спрат търговията на 16 април ,когато ще обявят решението на Регулатора ....
    Ако аз взимам решения и трябва да взема лиценза , бих спрял търговията за толкова време ,колкото да се изясни какво ще стане с активите на ЧЕЗ ,какво следва ,кой ще ги замести и как ще се реши проблема с акционерите,купили държавният дял.....Абе най малко за десетина дни...
    Така че ...
    Не е препоръка....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Възможно е, но все пак това си е срам за цялата прокуратура. Просто е нелепо да се парадира публично с некомпетентност.
      Май няма да има пълен мандат...
      Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
        Мисля, че иде реч не за тези, а за Този прокурор и унижението на човек, който не може да изпълни поръчка
        Боко, боко размаза цялата държава!
        Възможно е, но все пак това си е срам за цялата прокуратура. Просто е нелепо да се парадира публично с некомпетентност.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Аз вече си мисля че тези прокурори са ама толкова зле, че дори не могат да си представят колко са зле. Не ги ли е срам като говорят такива глупости, нямат ли си експерти, то със счетоводителя в прокуратурата да си бяха поговорили само и едва ли щяха да приказват такива глупости.
          Мисля, че иде реч не за тези, а за Този прокурор и унижението на човек, който не може да изпълни поръчка
          Боко, боко размаза цялата държава!
          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

          Коментар


          • Предлагам да разследват и ликвидират всички компании, които не разпределят дивиденти
            Veni, Vidi, Vici

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Да, поредния показен резил на БГ прокуратурата!
              То бива некомпетентност, но пък и така явно да я демонстрираш...
              При това на пресконференция Ужас!
              Разбирам да пуснат някакво безлично съобщение до медиите, но това да искаш да се изложиш публично си е за награда от типа "Дарвин".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                не само явно, ами с апломб и самочувствие на откриватели на Америка
                Не знам с какъв конкурс ги назначават там, но очевидно цедката е доста неадекватна на отговорността на работата им.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Да, поредния показен резил на БГ прокуратурата!
                  То бива некомпетентност, но пък и така явно да я демонстрираш...
                  не само явно, ами с апломб и самочувствие на откриватели на Америка

                  Коментар


                  • Да, поредния показен резил на БГ прокуратурата!
                    То бива некомпетентност, но пък и така явно да я демонстрираш...

                    Коментар


                    • Аз вече си мисля че тези прокурори са ама толкова зле, че дори не могат да си представят колко са зле. Не ги ли е срам като говорят такива глупости, нямат ли си експерти, то със счетоводителя в прокуратурата да си бяха поговорили само и едва ли щяха да приказват такива глупости.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                        Да се смея ли да плача ли!? На прокурорите им трябва една лекция за капиталова и дивидентна доходност.
                        Между другото да не би ЕВН и Енерго-про да са разпределяли дивиденти за държавата под масата та не сме разбрали? Или някъде им е изчезнала неразпределената печалба?
                        Много са зле, ако така разследват и истински престъпления нищо чудно че не могат да осйдят никого

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                          Да се смея ли да плача ли!? На прокурорите им трябва една лекция за капиталова и дивидентна доходност.
                          Между другото да не би ЕВН и Енерго-про да са разпределяли дивиденти за държавата под масата та не сме разбрали? Или някъде им е изчезнала неразпределената печалба?
                          Гледах ги тези мастити прокурори, на които им плащаме с данъците си и се хванах за главата. Това с дивидентите е само едно от тъпоумията им

                          Коментар


                          • Второто дело е - във връзка с непотърсен дивидент - групата ЧЕЗ е комутирала много сериозен дивидент, но държавата, в лицето на длъжностни лица от МИЕТ, не са положили достатъчно усилия да упражняват правата на държавата като акционер в дружествата, като от това са настъпили щети за държавния бюджет.
                            Да се смея ли да плача ли!? На прокурорите им трябва една лекция за капиталова и дивидентна доходност.
                            Между другото да не би ЕВН и Енерго-про да са разпределяли дивиденти за държавата под масата та не сме разбрали? Или някъде им е изчезнала неразпределената печалба?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              По-долу бях обещал, че ЕРП ще излязат и ще дадат инфо, че сега загубите са по-малки, направиха го най-сетне
                              А къде е lidmon?
                              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                              Коментар


                              • http://offnews.bg/index.php/178153/p...-cheshki-firmi
                                Общо пет наказателни производства е стартирала прокуратурата за нарушения в ДКЕВР, ЧЕЗ, НЕК и БЕХ.

                                Това показват резултатите от проверката, направена във Върховна касационна прокуратура по искане на главния прокурор Сотир Цацаров. Те бяха представени днес.

                                Коментар

                                Working...
                                X