IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма какво да чакаш,отчетите кореспондират с работният климат в енергетиката !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
      И тук загуба !
      И двете са на загуба...
      чакам Енерго Про продажби....

      Коментар


      • И тук загуба !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
          Колеги имам около 7-8 години опит директно в сектора , разбира се това ми е било вторична работа....Но на високо ниво
          що за странен опит ... и при това да не кажем никакъв за търговията с артиите ...
          Не си ли чувал, че това с артиите не е като онова другото.... a над половин милиард натрупана печалба изглежда е цифра, която като че ли, ти е трудно, да си я представиш ...
          Както казваше Тодор Колев - "лошо Седларов, лошо ..."
          Не е препоръка

          Коментар


          • Колеги имам около 7-8 години опит директно в сектора , разбира се това ми е било вторична работа....Но на високо ниво
            Last edited by brokerandtrader111; 25.04.2014, 17:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Глупости, глупостииииииии!
              Нека да разказва колегата, ако не бъркам каза че е работил в сектора и трябва да го чува бизнеса ! Пък може и да помогне с идеи .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
                Момчета успех на всички кой продал тези дни и в началото на другата седмица трябва да е довелен, както се казва купувай инфото и продавай новината и после бягай......
                Точно така....
                Пък дългосрочните да блеят пред мониторите...особенно при шит компаниите...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
                  Момчета успех на всички кой продал тези дни и в началото на другата седмица трябва да е довелен, както се казва купувай инфото и продавай новината и после бягай......
                  Глупости, глупостииииииии!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от slim Разгледай мнение
                    от компанията излизат 48 мил , 30 от тях от резерва тук едва ли не усещам екстаз.Ако free float беше на 80% досега да сте я ликвидирали

                    Не е препоръка.
                    въпросът е как ще излезат, ще излезат ли 48 или ше илезат 100 и дали изобщо ще излезат и как.???????? Схемите са много.....

                    Коментар


                    • Момчета успех на всички кой продал тези дни и в началото на другата седмица трябва да е довелен, както се казва купувай инфото и продавай новината и после бягай......

                      Коментар


                      • от компанията излизат 48 мил , 30 от тях от резерва тук едва ли не усещам екстаз.Ако free float беше на 80% досега да сте я ликвидирали

                        Не е препоръка.
                        Last edited by slim; 25.04.2014, 17:18.
                        Mind tricks do not work on me, only money

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Windowshopper Разгледай мнение
                          Тук докъде ще бутаме, давайте идеи !? Например: 2100 - 2200
                          Дългосрочно може и повече ,но засега с тези игри на правителството ,едва ли ще стигне тези висоти. Надявам се на общото събрание да се обсъжда и вземе решение и за сплит ,че акцията да стане по търгуема и да влезе в Софикс след време.
                          Добре ще е мажо да обяви и политиката на ЧЕЗ за редовно раздаване на част от печалбата (ако я има) ,като дивидент.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Windowshopper Разгледай мнение
                            Тук докъде ще бутаме, давайте идеи !? Например: 2100 - 2200
                            Е аз вчера побутнах малко тук ,сега чакам и другите да се включат

                            Коментар


                            • Тук докъде ще бутаме, давайте идеи !? Например: 2100 - 2200

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                                И аз това чакам само ,че в Петрола
                                Е там де да знам, айде да е повечко бутането.

                                Коментар

                                Working...
                                X