IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
    Абе какво стана на ОСА? Учудвам се, че никой не пише ни статии, ни коментари, ни пита... Хайде, че се нагрухах здраво туканка..
    Че то не е ли на 26.06

    Коментар


    • Абе какво стана на ОСА? Учудвам се, че никой не пише ни статии, ни коментари, ни пита... Хайде, че се нагрухах здраво туканка..

      Коментар


      • Тук батката се беше махнал по бързата процедура, сега нищо чудно, да си расте
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Аз по събрания не ходя.
          А по сбирки

          Коментар


          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
            Не а ти ще пия бира
            Аз по събрания не ходя.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Утре е.
              Ще ходиш ли?
              Не а ти ще пия бира

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Утре ли е ОСА ?
                Утре е.
                Ще ходиш ли?

                Коментар


                • Утре ли е ОСА ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                    А ясно ли е как ще го направят през намаляване на номинала Защото извън намаляване на номиналната стойност нищо друго не видях да се предлага Или нещо пропускам (признавам, че малко диагонално прегледах новината и не съм ровил)?
                    Да .Предложението е номинала да се намали от 10 лв на 1лв. и съотвено се емитират още акции до запазване на сегашния капитал.
                    Т,е .на всеки акциите ще се увеличат 10 пъти.
                    Last edited by vale1; 27.05.2014, 16:47.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                      Сплита ако стане (на предното ОСА пак имаше предложение) би трябвало да се отрази като акцията стане по ликвидна. Евентуално ще се увеличи броя на акционерите (на по ниска цена повече хора ще се включат) и от там пътя към Софикс е открит.
                      Това е моето виждане по въпроса.
                      А ясно ли е как ще го направят през намаляване на номинала Защото извън намаляване на номиналната стойност нищо друго не видях да се предлага Или нещо пропускам (признавам, че малко диагонално прегледах новината и не съм ровил)?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                        Колеги, как смятате, че ще се отрази на акцията евентуален сплит?

                        Всъщност това ли е идеята зад намаляването на номинала на акциите?
                        Сплита ако стане (на предното ОСА пак имаше предложение) би трябвало да се отрази като акцията стане по ликвидна. Евентуално ще се увеличи броя на акционерите (на по ниска цена повече хора ще се включат) и от там пътя към Софикс е открит.
                        Това е моето виждане по въпроса.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                          Па вземал съм си малко артии навремето, да видим как ше я караме нататъка
                          Взех и аз навремето но по-голямата част замина, за да не изтърва "избушеняците"
                          Сега с по-малката част ще чакам дивидента и не мисля изобщо да ги давам по текущи цени.
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                            Па вземал съм си малко артии навремето, да видим как ше я караме нататъка
                            Дичко внимавай с чехите.Това цигани от тях пари няма да вземеш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              На бате Пешо ще му е през дедовия, най-вероятно, а за хартиедържачите ще е по-добре. Имаш ли папири Дидо ?
                              Па вземал съм си малко артии навремето, да видим как ше я караме нататъка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
                                Колеги, как смятате, че ще се отрази на акцията евентуален сплит?

                                Всъщност това ли е идеята зад намаляването на номинала на акциите?
                                На бате Пешо ще му е през дедовия, най-вероятно, а за хартиедържачите ще е по-добре. Имаш ли папири Дидо ?
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X