IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колко ли трябва да е тъп човек, за да повтаря едни и същи глупости, виждайки, че са глупости.

    Коментар


    • Булсоне, досега нямаш нито една вярна прогноза.Как ще ни обясниш , че акциите, които обявяваше за неизгодни и много скъпи сега поскъпнаха най- много
      Нещо не е вярна твоята математика

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Чета и се чудя, дали при толкова акции във фондовете си давате сметка, че могат да направят акцията на цена колкото поискат. Както имат и пари
        Нямат изгода, щото именно, че всеки има и само някой да реши да вдигне цената и ще им се приска на останалите да се кешират за да изпреварят тези които им се налага да кешират, щото като се набият в една акция на ИПО много и всички напрактика, винаги има такива които имат времеви таргет или спекулативни нагласи, които за съжаление не успяха да реализират и цената е под тази на ИПОто Така, че мръсната вода тук не е изтегла и чак след като изтече и близнете 99-100 може да се види по-сериозна подкрепа и излитане Така е когато са много маймуните на клона
        Bulls on BSE

        Коментар


        • Ти си едун трол със много никове..Акъл от тролове не искам..Кой те знае и колко акции имаш...Оспами всички теми, започвам да се сещам кой си..Хайде стой си в дупката и върти демото

          Коментар


          • Не ме интересува изобщо. Прави си там каквото си знаеш. Ти си от многознайковците ама с от тези с дебелите глави.
            Въпросът беше риторичен, Всъщност се учудих че може да имаш тук Уж не държиш шитове а то се оказа една ... не е за разправяне явно Нищо - не губете кураж за следващия тираж. А той беше Алтерко

            Коментар


            • Тебе какво те интересува какво съм купил..Гледадай си твоите шитове..Стига си надничал в чуждите джобове..Да не си жена..и пак не е хубаво..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Чета и се чудя, дали при толкова акции във фондовете си давате сметка, че могат да направят акцията на цена колкото поискат. Както имат и пари
                заради това ли я купи и я държиш още ?

                Коментар


                • Чета и се чудя, дали при толкова акции във фондовете си давате сметка, че могат да направят акцията на цена колкото поискат. Както имат и пари

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
                    Не ни я хвали - според мен тук ситуацията е "очи пълни, ръце празни"
                    Ако чакаме на дивидентна доходност може и така да стане,но капиталовата мисля че ще е повече от прилична,няма реална причина да е така подценена!Нещата рано или късно идват на мястото си и мисля че е време за това!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                      Някой все пак май реши че си струва

                      Според мен друго място ѝ отива на тази компания - във всички индекси, това единствената компания ли е на БФБ дето има трейлинг ЕБИТДА над 100млн лв?
                      Не ни я хвали - според мен тук ситуацията е "очи пълни, ръце празни"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Малее и тук Булсона много се е омазал.Ама хич не му излиза математиката на този човек
                        Може той да купува

                        Коментар


                        • Малее и тук Булсона много се е омазал.Ама хич не му излиза математиката на този човек

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                            Компанията е в топ 3 " любими " компании от БФБ на ПФ .
                            Мениджърите на фондовете са я оценили и са вложили над 80 млн.лв в нея.
                            Едва ли може да се очаква да я оставят на самотек и да не си защитят инвестициите.
                            Това хубаво ама до сега защо не личеше по някакъв начин да я защитават тази акция?То не че вече са почнали де..........

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                              Някой все пак май реши че си струва

                              Според мен друго място ѝ отива на тази компания - във всички индекси, това единствената компания ли е на БФБ дето има трейлинг ЕБИТДА над 100млн лв?
                              Компанията е в топ 3 " любими " компании от БФБ на ПФ .
                              Мениджърите на фондовете са я оценили и са вложили над 80 млн.лв в нея.
                              Едва ли може да се очаква да я оставят на самотек и да не си защитят инвестициите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                Някой все пак май реши че си струва

                                Според мен друго място ѝ отива на тази компания - във всички индекси, това единствената компания ли е на БФБ дето има трейлинг ЕБИТДА над 100млн лв?
                                Мисля че скоро всичко ще си дойде на мястото, особено ако и отчета за третото е все така, а и ЧЕЗ Електро не знам още колко време ще стои на P/E 2, при положение, че отчетите са супер, а всичко живо/без Хим/ се търгува на P/E 15, 20 и нагоре.

                                Коментар

                                Working...
                                X