IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
    Голям е кефът да гледаш как катери като луда една позиция дето я чакаш няколко години и нито за миг не си имал съмнение че това нещо трябва много да скача, апазарът е в тотална грешка
    Няколко години ?

    Коментар


    • Фундаментът си е фундамент, говорим си за него от години. Но никой не може да ме убеди, че тук не се купува подплатено с някакво инфо

      Коментар


      • Голям е кефът да гледаш как катери като луда една позиция дето я чакаш няколко години и нито за миг не си имал съмнение че това нещо трябва много да скача, апазарът е в тотална грешка

        Коментар


        • Сменил е , ама хич не му излезе математиката

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Много съм доволен, ама Булсона се скри
            Сега е сменил ника сигурно.

            Коментар


            • Много съм доволен, ама Булсона се скри

              Коментар


              • Коментар


                • Интересен коментар във видеото на Веско Радойчев от ПФБК
                  http://www.bloombergtv.bg/v-razvitie...a-samo-sezonni

                  Коментар


                  • Добре тръгна. Успя да стигне 200 след толкова време. И какво P/B 0.63, a EV/EBITDA не може 4 да стигне. Хич да не коментира човек.

                    Коментар


                    • Ударихме 200лв Да не би да се задава голям дивидент?! Или да ни вкарват в SOFIX?!

                      Коментар


                      • http://econ.bg/Експерт-През-2016-та-..._i.734635.html

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                          Абе знае ли някой какво се случва в ЧЕЗ Електро България АД (1CZ)?
                          То не е качване, не е чудо. Скоро ще отиде в международната космическа станция.
                          Някой вътрешняр ли пазарува? Разбрал е, че ще разпределят дивидент ли?
                          По коефициенти още не е в небето, за космос има време. Дори е подценена спрямо показателите си, но малко хора тук могат да си позволят акция на такива стойност, има много с по - малки портфейли, тя е като Berkshire Hathaway по размер за нашия пазар. Чак вътрешар, само с 1 акция покупка, няма да е.


                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.
                          Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                          Коментар


                          • Абе знае ли някой какво се случва в ЧЕЗ Електро България АД (1CZ)?
                            То не е качване, не е чудо. Скоро ще отиде в международната космическа станция.
                            Някой вътрешняр ли пазарува? Разбрал е, че ще разпределят дивидент ли?

                            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

                              Не се заблуждавай - никоя компания на БФБ не може да събере 750 активни акционера на текущия етап.
                              Тези които имат толкова акционери са компании минали по 1 или друг начин през масовата приватизация или са правили ИПО в онези времена на супер възход.
                              Сега по - голямата част от акционерите в тези компамии са "мъртви души ".
                              Не съм убеден ,че всички компании в Софикс в момента покриват този критерий.
                              По текущите правила единствено някой холдинг може да влезе в Софикс.
                              Това беше последната промяна в Правилата за определяне на Софикс ,която ръководството на БФБ прие без да я обявява публично вероятно за да угоди на някои кръгове .
                              Към юни тази година акционерите са към 200! Това се вижда от акционерната книга в търговският регистър! Имената са скрити но бройката се разбира ако разгледате внимателно! Та 750 акционери ми се вижда малко множко да направят до другата година Март! Може към края на 2017 или 2018 година да имате бройката!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                                Тук въпросът е да дочакам народа да види колко неоценена е компанията, да се съберат 750 акционери и да стане купона като влезе в Софикс. Само 750 човека инвестиращи на БФБ да се намерят
                                Не се заблуждавай - никоя компания на БФБ не може да събере 750 активни акционера на текущия етап.
                                Тези които имат толкова акционери са компании минали по 1 или друг начин през масовата приватизация или са правили ИПО в онези времена на супер възход.
                                Сега по - голямата част от акционерите в тези компамии са "мъртви души ".
                                Не съм убеден ,че всички компании в Софикс в момента покриват този критерий.
                                По текущите правила единствено някой холдинг може да влезе в Софикс.
                                Това беше последната промяна в Правилата за определяне на Софикс ,която ръководството на БФБ прие без да я обявява публично вероятно за да угоди на някои кръгове .
                                Last edited by vale1; 08.12.2016, 18:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X