IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Това щях да отбелязвам за дивидента от 2014 г. Този дивидент съвпада, както казах по-рано, с натиска на "един МЕРАКЛИЯ" да става нов собственик на дружеството.
    Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

      Да ти припомня за дивидентната история на ЧЕЗ Разпределение - 2010г - 81млн.лв, 2014г - 48,2млн.лв
      Компанията е публична от 2012 г. Дивидента за 2013-а бе в следствие натиск от ПФ-та(искаше се 1000 лв./акция дори), протести, риск за лиценза и поуспокоиха страстите с този еднократен акт.
      Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение
        Докато ЧЕЗ е мажоритар - дивидент, нъцки.
        Да ти припомня за дивидентната история на ЧЕЗ Разпределение - 2010г - 81млн.лв, 2014г - 48,2млн.лв

        Коментар


        • Докато ЧЕЗ е мажоритар - дивидент, нъцки.
          Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

          Коментар


          • Да си припомним Енергопро- и там какви фатални сценарии имаше и сега по колко дивидент дава.Аз досега съм почти на дубъл, да видим колко ще излезе накрая

            Коментар


            • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение

              Каква цена могат да вземат според теб за разпределението. Поне собствения капитал-322 лева, или повече. Ако искат да продават сигурно ще видим и обичайното излъскване, каквото въпреки добрия отчет за четвъртото тримесечие засега не се вижда. И други неща си мисля, ама засега ще си ги запазя за себе си
              Аз си седя на ръцете пък да видим какво ще стане.
              Аз лично не очаквам сделка (ако има изобщо такава) на цени под тази която казваш. Аз изобщо не съм фен на напускането на България и от страна на Чез, ама не ме питат мен. А пазарът ни спи докато не стане нещо да накара инвеститорите да си отворят очите. Моето мислене е че дали ще е продажба, дивидентна политика или друг фактор - рано или късно нещата си отиват на мястото.

              Успех, znae6t!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                хахаха как да не го обича човек нашия пазар
                Каква цена могат да вземат според теб за разпределението. Поне собствения капитал-322 лева, или повече. Ако искат да продават сигурно ще видим и обичайното излъскване, каквото въпреки добрия отчет за четвъртото тримесечие засега не се вижда. И други неща си мисля, ама засега ще си ги запазя за себе си

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                  Гроздето е кисело за пишман инвеститорите
                  Не вееееее, не е кисело . Само се забавлявам. Плюс това и преди съм казвал, че това за мен е акция за алъшвериш, а не за дивидент.
                  Честито на всички, които намазаха и все така да усещат нещата!

                  Поздрави!
                  Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                  Коментар


                  • Гроздето е кисело за пишман инвеститорите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Пишман Investor Разгледай мнение

                      А аз си препотвърждавам позицията: мажо надува цената нагоре, 'щото до юли ще се разкара и иска да вземе максимум пари. По същия начин преди време един МЕРАКЛИЯ да става нов собственик натискаше цената надолу и вдигаше яко пушилка (негативна) около ЧЕЗ.

                      Естествено не е препоръка ни' за купуване, ни' за продаване.

                      ХАХАХАХАХА! КазА ли ви дедо ви!!!!!!!!
                      Само да кажа на тия дето веят некъФ фундамент тука, да направят справка какво стана с фундамента, който някои вееха за позицията "Енемона", на 18-19лв/бр., малко след пика от 21лв./бр.

                      Естествено не е препоръка ни' за купуване, ни' за продаване. (но имайте едно на ум, а тва за размера на РЕАЛНИТЕ инвестиции - мале, мале ......... били 300 млн. )
                      Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

                      Коментар


                      • Нетна печалба 2016 - 24 770 000/ нетна печалба 2015 - 21 661 000

                        Коментар


                        • Имаме отчет!

                          Коментар


                          • Ама много, много съм доволен.Къде е Булсона да не плете чорапи- пак не му излезе математиката

                            Коментар


                            • Айдее ще има ски ваканция в Алпите !

                              Коментар


                              • хахаха как да не го обича човек нашия пазар

                                Коментар

                                Working...
                                X