IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тази оценка ако е вярна - аз вече я приемам

    ** Hospodarske Noviny says CEZ got one bid of 50 million euros for Varna power plant, wants at least 300 million euros for distribution firm.

    Ако искат 300млн евро за 66% от дистрибуцията, това вече е друго нещо - 465лева на акция, все пак на тази цена идва EV/EBITDA 9.40

    Като не дават, да няма сделка и готово. Ще търсят повече след година

    http://timesofindia.indiatimes.com/b...w/60525663.cms

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
      ......Влезнали и ми изрезали страхотен орех в нивата ми!!!Или ще си платят жестоко или ще преместват стълба,явно!!!.....
      Ще следя с интерес развитието на нещата.
      Написаното по-горе е единствено и само лично мнение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
        110млн трейлинг ЕБИТДА ... колко такива дружества има на БФБ???
        Аз не знам,колко дружества имат такива показатели,но в понеделник смятам да им ги намаля!!!Влезнали и ми изрезали страхотен орех в нивата ми!!!Или ще си платят жестоко или ще преместват стълба,явно!!!А може някой и шамари да яде!!!

        Коментар


        • 110млн трейлинг ЕБИТДА ... колко такива дружества има на БФБ???

          Коментар


          • Отчет като мед.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4850 Разгледай мнение
              Става ми любопитно защо от Инвестора не обновяват новините си за ЧЕЗ. От известно време насам се появиха не малко новини и факти свързани с компанията, но някакси те не се отразяват от екипа им. Вярно, че не е блу чип компания, но определено има значителен интерес от страна на инвеститорите и спекулантите. Някой с мнение по въпроса?
              Абе какъв ЧЕЗ, важното е да се отрази, че Авто юнион отчитат печалба от 434 000 лева. Мани бегай!

              Коментар


              • Става ми любопитно защо от Инвестора не обновяват новините си за ЧЕЗ. От известно време насам се появиха не малко новини и факти свързани с компанията, но някакси те не се отразяват от екипа им. Вярно, че не е блу чип компания, но определено има значителен интерес от страна на инвеститорите и спекулантите. Някой с мнение по въпроса?

                Коментар


                • Ем добро, ем евтино

                  Коментар


                  • Отчет като мед. Увеличават печалбата с 8 милиона.

                    Коментар


                    • При Карол дивидента е платен.
                      Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
                        При мен дивидента дойде. Успех на всички, които оцениха тази позиция!
                        Браво браво, това са си доста пари за пазара. А и днес чакаме отчет по позицията да имат мотивация търгуващите да реинвестират полученото

                        Коментар


                        • При мен дивидента дойде. Успех на всички, които оцениха тази позиция!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                            Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета13:26

                            Уважаеми акционери,

                            Началната дата на изплащане на дивидента, за който се взе решение на общото събрание на акционерите на „ЧЕЗ Разпределение България” АД от 21.06.2017 г., се изменя на 31.07.2017 г. Всички останали параметри на условията и реда за изплащането на дивидента остават без промяна.

                            С уважение,

                            Радослав Димитров
                            Директор „Връзки с инвеститорите”
                            Дет' пее поетът : "Где денги Зинь?" ( Диалог у телевизора ) .. Но по-красиво е същото тук : https://www.youtube.com/watch?v=4n8WdYMBUnw
                            Last edited by VNM; 25.07.2017, 17:11.

                            Коментар


                            • Тук май на много ора дивидента се войдна от цената ..... Поне за сега.

                              Коментар


                              • Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета13:26

                                Уважаеми акционери,

                                Началната дата на изплащане на дивидента, за който се взе решение на общото събрание на акционерите на „ЧЕЗ Разпределение България” АД от 21.06.2017 г., се изменя на 31.07.2017 г. Всички останали параметри на условията и реда за изплащането на дивидента остават без промяна.

                                С уважение,

                                Радослав Димитров
                                Директор „Връзки с инвеститорите”

                                Коментар

                                Working...
                                X