IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЧЕЗ Разпределение България АД (CEZD)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vlado64 Разгледай мнение
    Някой получили дивидента ?
    Още го няма ама аз го похарчих вече дано го пуснат

    Коментар


    • Някой получили дивидента ?

      Коментар


      • Начална / крайна дата за изплащане на дивидента: 14.07 / 21.09.2017 г., така че на есен с песен.............
        Last edited by hommedome; 17.07.2017, 12:14.

        Коментар


        • Има ли някой вече дивидент тук? Аз засега нямам.

          Коментар


          • https://m.profit.bg/kompanii/chez-ra...shta-divident/

            Чакаме дивидентче.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
              не
              Last edited by inta53; 05.07.2017, 14:19. Причина: не е в темата

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vefce Разгледай мнение
                Закупени акции днес, имат ли право на дивидент за 2016?
                не

                Коментар


                • Закупени акции днес, имат ли право на дивидент за 2016?

                  Коментар


                  • Скоро ще ни стане ясно. Хубавото е че Чез е от малкото дружества дето превеждат дивидента в много кратки срокове. Още другата седмица го чакаме

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                      Здрасти, не съм сигурен как да те разбирам. Имаш предвид че реинвестирането и покачването при Атера мислиш че е от хора дето нямат 2888лв в дадената позиция ли? Според мен от по-големи инвеститори е интереса
                      Съвсем не. Това, което казвам е, че едва ли има държател на АТЕРА с позиция по-малка от 30 лв., но със сигурност има такива в ЧЕЗ Р. с по-малко от 2900 лв. Ерго, да се реинвестира (близо) 100% от дивидентна в АТЕРА е около 100 пъти по-лесно (и вероятно), отколкото в ТриЦЗ. Just sayin, не е препоръка
                      Last edited by unsworth; 04.07.2017, 12:19.

                      Коментар


                      • Ако говорим само за реинвестиране на дивидента то сметката е вярно направена. Освен че според мен е преждевременна защото дивидента трябва да дойде по сметките на клиентите.
                        А инвестирането си е друга работа. Него е възможно и вчера и след 10 дни и преди 1 месец ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                          Допълнителната акция от реинвестиция на дивидент в Атера идва при позиция в размер от 29,51 лв. (1 на 14 акции)*
                          Допълнителната акция от реинвестиция на дивидент в ЧЕЗ Разпределение идва при позиция в размер от 2888,60 лв. (1 акция на всеки 11)*

                          Тая разлика от близо 100 пъти аз не бих я пренебрегвал, когато екстраполирам очаквания за реинвестиция точно в 3CZ.

                          * Груби сметки по цени към тази сутрин.
                          Здрасти, не съм сигурен как да те разбирам. Имаш предвид че реинвестирането и покачването при Атера мислиш че е от хора дето нямат 2888лв в дадената позиция ли? Според мен от по-големи инвеститори е интереса

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                            Като гледам как се реинвестират дивидентите на Атера обратно в акции на дружеството кеф ми става. Да видим при Чез колко силно ще се наблюдава
                            Допълнителната акция от реинвестиция на дивидент в Атера идва при позиция в размер от 29,51 лв. (1 на 14 акции)*
                            Допълнителната акция от реинвестиция на дивидент в ЧЕЗ Разпределение идва при позиция в размер от 2888,60 лв. (1 акция на всеки 11)*

                            Тая разлика от близо 100 пъти аз не бих я пренебрегвал, когато екстраполирам очаквания за реинвестиция точно в 3CZ.

                            * Груби сметки по цени към тази сутрин.

                            Коментар


                            • Като гледам как се реинвестират дивидентите на Атера обратно в акции на дружеството кеф ми става. Да видим при Чез колко силно ще се наблюдава

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от fordi
                                Закупени днес акции, имат ли право на дивидент за 2016г?
                                Да

                                Коментар

                                Working...
                                X