IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Енерго-Про Продажби АД (4ES)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
    Греда.
    Никой от купувалите за собствена сметка няма сделка за 100 акции...
    Другият път опитай с нещо, което не може да се провери от всички.
    Ще трябва да проверя продалия вчера до 14,1 кой е .....
    Нали мислиш че ще кажа точното число и цена на шеФ в ИП който не е добронамерен към мен....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      През друг който е купувал за собствен сметка........
      Греда.
      Никой от купувалите за собствена сметка няма сделка за 100 акции...
      Другият път опитай с нещо, което не може да се провери от всички.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
        Я че ми стана интересно. Сега ти се удава възможност да ме опровергаеш като споделиш през кой посредник си купил тези 100 бройки на 14 и нещо.
        През друг който е купувал за собствен сметка........

        Коментар


        • Аз купих на 15, щоото явно съм сложил нисък лимит, но здраве да е . Милките ги пазя за ЧЕЗО.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Пак за протокола ,купих си 100 акции на 14 и нещо след като ме обвиниха че нямам акции и спамя и то след като излезна новината че няма да има търгово....защото не са минали 90 % .
            А дали ми обръщат внимание не ме интересува дали е вярно стига маркета да е в мойто посока.
            Та пак Юг Маркет има ли акции за своя сметка на търга вчера и това прави ли те задължен да показваш доброта така не характерна когато оплюваш ЕУБГ и Евроинс......
            Я че ми стана интересно. Сега ти се удава възможност да ме опровергаеш като споделиш през кой посредник си купил тези 100 бройки на 14 и нещо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
              Ахааа, значи си имал, така ли? Ами кажи тогава на другото ти "аз" да не пише наляво и надясно, че нямаш акции, защото си играл на минималната. А и къде ме видя в други теми, след като спрях дори да ги чета заради несвързаните бръщолевения на такива като теб. Търговете бяха интересни, но вместо смислени критики срещам отново 1000 спама от Цвети(мече, монти) който пак се прави на велик. Добре, че другите започнаха да усещат що за птица си, така че скоро може и спрат да ти обръщат внимание.
              Ще предавам поздрави на който искам и изобщо не ме вълнува какви демони те преследват, объркан човеко.
              Жив и здрав.
              Пак за протокола ,купих си 100 акции на 14 и нещо след като ме обвиниха че нямам акции и спамя и то след като излезна новината че няма да има търгово....защото не са минали 90 % .
              А дали ми обръщат внимание не ме интересува дали е вярно стига маркета да е в мойто посока.
              Та пак Юг Маркет има ли акции за своя сметка на търга вчера и това прави ли те задължен да показваш доброта така не характерна когато оплюваш ЕУБГ и Евроинс......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Ама и ти ми идваш малко повече в някой теми ,но не съм ти казвал ,че спамиш с отрицанието си...
                А се радвам че си ставал баба Ванга да знаеш ,какво имам и какво нямам ,но това не е спамене според теб. Много поздрави на Юг маркет ...те са купувачи за своя сметка нали.....
                Ахааа, значи си имал, така ли? Ами кажи тогава на другото ти "аз" да не пише наляво и надясно, че нямаш акции, защото си играл на минималната. А и къде ме видя в други теми, след като спрях дори да ги чета заради несвързаните бръщолевения на такива като теб. Търговете бяха интересни, но вместо смислени критики срещам отново 1000 спама от Цвети(мече, монти) който пак се прави на велик. Добре, че другите започнаха да усещат що за птица си, така че скоро може и спрат да ти обръщат внимание.
                Ще предавам поздрави на който искам и изобщо не ме вълнува какви демони те преследват, объркан човеко.
                Жив и здрав.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SubZero Разгледай мнение
                  Ами то за paper trading не се искат пари. Радваме се, че си продал това, което нямаш.

                  Сега остава да спреш и със спама и цена няма да имаш.
                  Ама и ти ми идваш малко повече в някой теми ,но не съм ти казвал ,че спамиш с отрицанието си...
                  А се радвам че си ставал баба Ванга да знаеш ,какво имам и какво нямам ,но това не е спамене според теб. Много поздрави на Юг маркет ...те са купувачи за своя сметка нали.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Интересно защо ли са се класирали на 13 ,90 лв поръчки ако е толкова мощен....
                    Съжалявам ,но 15 е добра цена и аз излезнах с малкото си акции....
                    Кой купил ,купил ....Търси се на кой да се продадат...
                    Успех!
                    Ами то за paper trading не се искат пари. Радваме се, че си продал това, което нямаш.

                    Сега остава да спреш и със спама и цена няма да имаш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спекулант Разгледай мнение
                      Да, и мен това ме впечатли. Мажо ще е, щото е точно през същия брокер като вчера, и по същия маниер. Вече знаем че е готов на цена от 16,54. А с какъв дисконт продава някой на пазара... да е жив и здрав

                      Интересно защо ли са се класирали на 13 ,90 лв поръчки ако е толкова мощен....
                      Съжалявам ,но 15 е добра цена и аз излезанах с малкото си акции....
                      Кой купил ,купил ....Търси се на кой да се продадат...
                      Успех!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант Разгледай мнение
                        Да, и мен това ме впечатли. Мажо ще е, щото е точно през същия брокер като вчера, и по същия маниер. Вече знаем че е готов на цена от 16,54. А с какъв дисконт продава някой на пазара... да е жив и здрав
                        Да бе коя е тоя "Кретен",купих си още 250 бройки,че малко ми се видяха 620 от вчера.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
                          О тук доста високи цени плати мажо днес или поне би трябвало да е той - 16.54 за акция. Имам акции и си взех още днес.
                          Да, и мен това ме впечатли. Мажо ще е, щото е точно през същия брокер като вчера, и по същия маниер. Вече знаем че е готов на цена от 16,54. А с какъв дисконт продава някой на пазара... да е жив и здрав
                          Добрият, стар Батя

                          Коментар


                          • Ами на Мрежите още днес сигурно е събрал 95%, но тук доста по-трудно ще му стане номера

                            Коментар


                            • О тук доста високи цени плати мажо днес или поне би трябвало да е той - 16.54 за акция. Имам акции и си взех още днес.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                                ...тоест ще има отчети на едното, отчети на другото, акционери в едното, акционери в другото и т.н. и ...
                                а може и дивиденти да извадят отделно за едното или другото, (ако не са скръндзи)
                                http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                                Коментар

                                Working...
                                X