IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Окупуирай "Три Уши" и БФБ !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
    как съм я пропуснал тая тема
    ВИДЯЛА МРАВКАТА, ЧЕ ПОДКОВАВАТ ВОЛА ...............
    Тъжното е, че нищо не виждаме ! А сме бабаити само на маса в кръчмата или у дома. И за това за мое огромно съжаление ще си останем рая.
    Акъла не ми го проумява, как след като сме едва на 600км от люлката на демокрацията (условно Атина) , ние живуркаме в мрака на непукизма и нихилизма доволно пържещи се в собственият си сос !?!
    А Дянков в петък за пореден път ни сюрпризира с прозренията си за бюджет 2012г.
    И все такива неща, размисли, умуване, ама на българина му е по-гот Вуте да е зле от колкото Той да е добре

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
      как съм я пропуснал тая тема
      ВИДЯЛА МРАВКАТА, ЧЕ ПОДКОВАВАТ ВОЛА ...............
      За Пешката е важно,чисто и просто да е в светлините на прожектора!!!Телевизор-мен!!!Що да го правиш!!!

      Коментар


      • как съм я пропуснал тая тема
        ВИДЯЛА МРАВКАТА, ЧЕ ПОДКОВАВАТ ВОЛА ...............
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • по 100милиона на година;- и половин истина да е ,си е светлинка по
          борсовите кранчета и канали

          Коментар


          • Модераторите, вместо да триете линковете, включете се и излезте с разследване

            Коментар


            • T.rex

              http://www.youtube.com/watch?v=TjL7v...eature=related

              Коментар


              • ye ,дали ще я покажат
                Last edited by aleks262; 13.11.2011, 18:21.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  ПеКа, само да ми пишеш, защо отвори тази тема ???
                  Движението окупирай средищата на "гнилия капитализъм" е дефакто пролетарска тема...
                  Бедните, безработните, безимотните...( подгонените от ЧСИ), се бунтуват и това е началото на една нова лява формация, която ще замести комунистите и социалистите....

                  Та да питам - ти към тях ли си вече ??? Щото доколкото си спомням си тъмносин капиталист.....
                  В България мотивът е съвсем различен - да се спре източването на фондовете и връщане в доверието към БФБ, КФН и институциите. Някак си неуместно ми се струва да се прави паралел по начина по който работят и функционират нормалните борси по света и БФБ.

                  Десен съм и едва ли нещо би могло да промени убежденията ми. Пък било то и твърденията на ГЕРБ - БРЕГ, че са "център-дясно" . Това е як виц

                  Коментар


                  • ПеКа, само да ми пишеш, защо отвори тази тема ???
                    Движението окупирай средищата на "гнилия капитализъм" е дефакто пролетарска тема...
                    Бедните, безработните, безимотните...( подгонените от ЧСИ), се бунтуват и това е началото на една нова лява формация, която ще замести комунистите и социалистите....

                    Та да питам - ти към тях ли си вече ??? Щото доколкото си спомням си тъмносин капиталист.....

                    Коментар


                    • Момчета, нещо пак сте извън темата.
                      Не ви ли прави впечатление, че щом отворя някоя тема, вие започвате да обсъждате мен, а не да дискутирате по темата. Незная какви са мотивите ви за това (комплекси, злоба или вроденото ви хейтърство), а и не ме интересуват. Но акцентирайте върху поставеният проблем, а не върху мен. Ако искате си отворете една тема в която да ме плюете на воля. Предполагам ще се развие добре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                        Глупости са защото загубата е част от играта, не можеш да печелиш без риска да загубиш. На запад протестират защото държавите им прехвърлят загубите на фирмите от уолстрийт върху населението, а в същото време правят държавната си политика така че същите тези фирми да печелят все повече.

                        В България нищо от това не е факт.

                        Между другото защо не агитираш за протести пред форекс брокерите - тамо много повече народ са загубили пари
                        +100.... но петърчо кога е разбирал от финанси...Някой го посочи и тъй му тръгна името...Един път го слушах и като чух на едно-часова графика да говори за дневни мувинги ми стана ясен....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                          Ами за да се създадат предпоставки да вляза в играта и поне още 1000 човека като мен. Но при тези "правила" на играта, няма нормален човек който да скочи в този киреч наречен БФБ.
                          проблема ти Петърчо е в няколко аспекта...Първо ти си арогантен егоист и ти е през оная работа за хилядата човека като тебе , които видиш ли чакали предпоставки за да влязат в "играта"....Второ ..ти приемаш инвестирането на регулиран пазар като игра , но точно това ти мислене те отдалечава от тези пазари , та няма никога да настъпят "онези " предпоставки" за да влезеш в "играта" ... това не е Кантър страйк , където си с безброй животи и други екстри...и трето пич , тебе още те тресе разочарованието ,че въпреки огромните ти финансови знания ти пропусна 1000 % от нашата малка , неефективна и какво ли още не борса...... т.е. за тебе гроздето продължава да е кисело....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                            Може да стане, може и да не стане. Тогава ще има смисъл да се протестира. не че е зле контрола да се засили и в момента, но протестите все пак се правят обикновено за нещо, което е отвъд личните възможности на някой да промени. А това в кой фонд им стоят пенсиите е напълно в личните възможности за промяна
                            Със сигурност ще стане. В България пенсионните фондове се източват през бутафорната БФБ. След 20 години като дойде време хората да си взимат пенсииките, пак ще гризнат дръвцето......... и пак ще има оправдания от рода на (ами то тогава нали управляваха, мафиотите и окрадоха парите). А пенсииките пак ще са малки ли малки. Просто в България никога няма да има нормални пенсии за нормалните хора......... поне докато сегашната система продължава да работи.

                            Нашите баби и дядовци са работели съвестно, а сега получават някакви смешни пенсии, защо си мислите, че сегашните нехрнанимайковци, дето нищо не правят, ще взимат високи пенсии............ да не си мислите че държавата след 20 години някак автомагически, ще е станала много по богата ?!

                            Освен това ония с "културните особености", мислите ли че ще хранят нашите пенсионери ?!
                            Last edited by Xman1; 29.10.2011, 09:48.

                            Коментар


                            • Много от писаното тук ми напомня, че има хора, които търсят решения, и хора, които търсят оправдания...

                              Светът рядко се променя изведнъж, а основния проблем на БФБ не е липсата на къси, ниския флоат, проблема е ликвдиността. Но, ако сегашната ситуация не те устройва - намери си друг пазар. Ако това пак не те устройва, не се занимавай с спекулации... Всичко добро.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alan10 Разгледай мнение
                                Защо да са глупости ? Нима не е истина това което съм написал? Или си много доволен от факта, че най-големият фри флот е едва 30%, че нямаш къси, че..., че..., че
                                Все неща за които в последните години са изписани толкова неща, а ефект няма никакъв !!!
                                Е то ако имаше къси, първи щеше да си анулирал ... акаунта

                                Коментар

                                Working...
                                X